Skocz do zawartości

Prawko zdane :)


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zdałem prawko za pierwszym razem a sam w to nie wierze wiem ze niedługo zdaje żona Lucyphera Agnieszka życze ci powodzenia oby ci sie udało. Trafiłem na najgorszego egzaminatora takie o nim chodzą słuchy zdawałem jako ostatni z 6 osobowej grupy zdały 2 osoby. Po poerwszych 4 osobach jak je oblał straciłem nadzieje na co kolwiek a jednak koleś przedemna zdał i ja też własnie pije browarka i jestem najszczesliwszym człowiekiem na ziemi.

 

Pozdro dla wszystkich którzy zdaja prawko życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No Subarka by ise przydała ale z moim budżetem to jeszcze nie bardzo ale mam nadzieje ze sie doczekam. Szczerze nie spodziewałem sie Gratulacji od samej Dyrekcji moje uszanowanie panie dyrektorze. Jeszcze raz dziekuje za Zlot naprawde to dzieki niemu spiełem sie aby zdać tylko po to by jeżdzić Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym razem

 

Naturalnie gratuluje, tera sie wystarczy ino nauczyć jeździć. A tera mała przestroga :

Uważaj, bo jak ci tak wszysko bedzie wychodziło za pierszym razem, to możesz mieć przerombane

 

Mamusie co troche lizła życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no ja tez gratuluje :D:D :!: :!: , zwlaszcza ze powoli zaczynam wchodzic w te tematy i aktualnie jestem na etapie wyboru osrodka szkoleniowego :roll: (szkoda ze nie ma takowego przy SIP-ie 8) ), tak a propos, krakowiaki: moze znacie jakis godny polecenia :?: :?: za wszelkie spostrzezenia i uwagi bede niezmiernie wdzieczny :D .........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naturalnie gratuluje, tera sie wystarczy ino nauczyć jeździć. A tera mała przestroga :

Uważaj, bo jak ci tak wszysko bedzie wychodziło za pierszym razem, to możesz mieć przerombane

 

Mamusie co troche lizła życia.

 

oby mu tak pierwszy raz z dziołchom nie wyszło...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Waldemarowi za przstroge postaram sie zawsze jeździć na dobrych gumach i powinienem jakoś uniknąć Wypadku znaczy wpadku. Wydaje mi ise ze na Unimilach powinienem mieć dobry poślizg na łukach ale Durexy mogą być lepsze na prostych :P

 

Nemo rybka zawsze zabezpieczona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi ise ze na Unimilach powinienem mieć dobry poślizg na łukach ale Durexy mogą być lepsze na prostych :P

 

 

No...... dla mię to ty możesz na goły rawce, tyko cza w pore renczny zaciongnońć, żeby po tym nie wyszczeliła ............. poduszka.

 

 

Mamusia

Ps A próbowałeś na Kormoranach abo Frigo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym dołączam do gratulujących. Wielu bezpiecznych kilometrów ale na początek SJS, zanim złapiesz złe narowy (później je wykorzenić to horror)

Pozdrawiam

P.S. Jakbyś szukał Subaru to się polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Waldemarowi za przstroge postaram sie zawsze jeździć na dobrych gumach i powinienem jakoś uniknąć Wypadku znaczy wpadku. Wydaje mi ise ze na Unimilach powinienem mieć dobry poślizg na łukach ale Durexy mogą być lepsze na prostych :P

 

Nemo rybka zawsze zabezpieczona :)

Tak tak, a na bloto AROUSERY. Tylko uwaga, DUREXY przy dlugim uzywaniu maja tendencje do pekania w trudnych warunkach terenowych. Wiece nie wiem czy nie lepsze NOKIANY albo jak chcesz przytanic ten no, BARUMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śmierdeczne dzienki, tera przez tydzień to chyba tyko gorzała mię przejdzie przez gardło. Czyli ........... jak dla mnie .......to tak jakby .........bez różnicy.

 

mamusia obrzydliwa .......... znaczy w innym sensie ....dosłownym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...