Skocz do zawartości

Prawko zdane :)


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

 

No nie......Czytam sobie niegroźnie brzmiący temat "Prawko zdane", a tu :shock:

 

ps. Gratulacje Nemo, gumowych drzew!

hhahahahahhah :D

gdybyś dokładnie wczytał się we wcześniej poruszony wątek ogumienia zrozumiałbyś ze link jest z nim ściśle związany :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

No nie......Czytam sobie niegroźnie brzmiący temat "Prawko zdane", a tu :shock:

 

ps. Gratulacje Nemo, gumowych drzew!

hhahahahahhah :D

gdybyś dokładnie wczytał się we wcześniej poruszony wątek ogumienia zrozumiałbyś ze link jest z nim ściśle związany :wink:

 

pozdrawiam

 

Załapałem, to była drobna dygresja.

Powinienem może dodać :lol: i wszystko by było jasne :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza bylo jezdzic na rowerze :!:...ale nie, bo chec zasmiecania srodowiska zwyciezyla. Przez Was, uzytkownikow Subaru co roku ginie mnostwo rzadkich zwierzat! Cale gatunki wymieraja :!: Popatrzcie chociazby na..... mamuty!! Jestem w szkoku, a raczej.....pod wrazeniem, jak bardzo myslicie o przyszlych pokoleniach. Po prostu Wasza dalekowzrocznosc jest godna podziwu! Chcecie, aby te zwierzeta umarly, zamienily sie w proch, a zeby z tego prochu za pare milionow lat zrobila sie ropa!! Jestescie GENIALNI :!::!: :idea::idea: Wasze praprapraprapra(...)praprawnuki bedom Wam dzwieczne! (o ile wtedy sie nie bedzie jezdzilo na tlen :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Was, uzytkownikow Subaru co roku ginie mnostwo rzadkich zwierzat! Cale gatunki wymieraja :!:

Najrzadsze zwierze jakiem ostatnio widział, to był gościu po "trzydniówce". Był taki rzadki że sie normalnie kolegom przez rence przelewał i o mało mię pod Subaru.......... nie wyginął. A gatunki faktycznie znikajo. Osttnimi czasy nie widze wogóle "Strażacjiej" ..... taka z czerwonom nalepką.

 

Matka - uchroniła faune przed niepowetowano strato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE UFAJ NIKOMU ! ( Nawet zielonemu światełkowi )

 

Ogólnie można to traktować jako dekoracje miasta. Ludzie sie stosujo do nich niezbyt natarczywie. a nalepsze jak se zgasną, to ludzie se próbujo przypomnońć przepisy, ale to już pamienć nie ta. Wtedy tam wpuszczajo gliniarza, którem robi uniki żeby przeżyć. I jeszcze stara sie to robić estetycznie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Bart łatwo ci mówic ale ten mój 13 letni pryk rozleci sie jak nim zaczne po zakretach rzucać. Ostatnio daje oznaki starości bo ładujemy ze starszym w niego kase jak w skarbonke bez dna a on ciągle na cos narzeka. teraz trza bedzie wymienić tarcze chamulcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał naciongane 2 z polskiego tez bys tak pisał. Pani z polskiego napewno byłaby ze mnie dumna.

 

A teraz tak poważnie to były anakoludy czyli celowe błedy spowodowane moją konfabulacją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sczerze muwionc to ni h...ja nie wiem o co chodziło naszej matuli z to skrobankom ale niech i tak zostanie :)

 

Nemo za mlody jestes zeby wiedziec :P

Z reszta ja niewiele starszy 8)... jezeli wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...