Skocz do zawartości

Gdzie V Zlot Plejad, czyli nasze propozycje


FUKS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie 200 km + nocleg + wzięcie udziału w Plejadach to jest maks finansowy. Padła propozycja Bielsko-Tychy-Cieszyn... Jestem jak najbardziej za ! Zgadzam się też, że mamy tu wiele ciekawych miejsc, zarówno dla szosówki jak i terenowej.

 

Dolny Śląsk - ciekawy, ale dla mnie za daleko :(

Bieszczady - super miejsce do jeżdżenia (teren i kręte asfaltówki), ale baza noclegowa strasznie "rozrzucona", no i każdy ma daleko.

Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków - BEEEEEEE, nuda..., tam to sobie każdy sam z żonką i dzieciakami pojechać albo z kumplami na piwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Tor Poznań

 

 

w okolicy jest jeszcze lotnisko Bednary oraz Kakolewo gdzie mozna poszalec :twisted:

 

albo jeszcze lepiej Nurburgring

 

potwierdzam, po poniedzialkowej wizycie chce sie tam w przyszlosci wtrynic Subrynka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Bemowo- niee to kiepski pomysł - wódka droga, chamska obsługa, dziewczyn brak i brzydkie, hotele drogie, paliwo jeszcze droższe, nikt tu subaru nie jeździ, przyjezdnych nie lubią, korki i walka o ogień na ulicach, na lotnisku taras widokowy - zamknięty - "Najbliższy czynny taras we Wrocławiu", brak obwodnicy i autostrady, wycieraczki kradną w Centrum (zwanym Mordorem), menele wymuszają opłaty za "pilnowanie" auta, dziury w ulicach (zawias można zgubić :evil: ), wariaci na motorach :shock:, strajkujący powodujący korki - generalnie kaszana :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodza sluchy, ze VZP ma byc miedzynarodowy. I nie chodzi tylko o uczestnikow, ale rowniez o trasy. Ma sie zaczac gdzies we wschodnich Niemczech i u naszych wschodnich sasiadow :)

 

Mam nadzieję, że nie Ty o tym decydujesz

 

nie wiem, co masz przeciwko Chicago :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że nie Ty o tym decydujesz

 

nie wiem, co masz przeciwko Chicago :(

 

Nie analizowałem tego głębiej ale jeśli w cenie wpisowego (dotychczasowej wysokości) będzie transport Subaraków i ich załóg na miejsce zlotu i z powrotem to mogę przymknąć oko na to Chicago. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem: Chicago ;)

Najbardziej znana polska dzielnica to Greenpoint, jeżeli mnie pamięć nie myli.

TJ. Myślimy o okolicach Zielonej Góry? :mrgreen:

 

Zielona Góra jest git... pojedziemydo skansenu na ochlę, runda po torze żużlowym, foresty i imprezy skoczą na szuter do Lausitz potem asfaltowa próba na Palmiarni (prolog rajdu Bachusa www.rajdbachusa.pl ) i upijamy się lokalnym winem na deptaku podczas winobrania (czyli zlot we wrześniu) hmmmm ale fajny program wymyśliłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem: Chicago ;)

Najbardziej znana polska dzielnica to Greenpoint, jeżeli mnie pamięć nie myli.

TJ. Myślimy o okolicach Zielonej Góry? :mrgreen:

 

Zielona Góra jest git... pojedziemydo skansenu na ochlę, runda po torze żużlowym, foresty i imprezy skoczą na szuter do Lausitz potem asfaltowa próba na Palmiarni (prolog rajdu Bachusa www.rajdbachusa.pl ) i upijamy się lokalnym winem na deptaku podczas winobrania (czyli zlot we wrześniu) hmmmm ale fajny program wymyśliłem :mrgreen:

 

herrkam jednego uczestnika już masz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem: Chicago ;)

Najbardziej znana polska dzielnica to Greenpoint, jeżeli mnie pamięć nie myli.

TJ. Myślimy o okolicach Zielonej Góry? :mrgreen:

 

Zielona Góra jest git... pojedziemydo skansenu na ochlę, runda po torze żużlowym, foresty i imprezy skoczą na szuter do Lausitz potem asfaltowa próba na Palmiarni (prolog rajdu Bachusa www.rajdbachusa.pl ) i upijamy się lokalnym winem na deptaku podczas winobrania (czyli zlot we wrześniu) hmmmm ale fajny program wymyśliłem :mrgreen:

 

No bardzo fajnie by było. Można by było jakiś Komitet Społeczny zawiązać co by lobbował ten pomysł w SIP-ie :mrgreen::mrgreen:

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja... kazdy by chcial zlot bliziutenko domu - najlepiej we wlasnym ogrodku - co mnie akurat dziwi... :roll: ja tam lubie 4 litery ruszyc i zobaczyc nowe miejsca :)

 

W kazdym razie w organizacji kazdego kolejnego zlotu uczestniczy zazwyczaj lokalny dealer. Dealerow mamy w:

Kraków

Warszawa

Gdańsk

Łódź

Poznań

Mikołów

Wrocław

Bielsko-Biała

Białystok

Szczecin

Rzeszów

Lublin

Częstochowa

Nowy Sącz

 

Wykreslamy tych, ktorzy juz dzialali i zostaje nam:

Warszawa

Łódź

Poznań

Mikołów

Wrocław

Bielsko-Biała

Szczecin

Rzeszów

Lublin

Częstochowa

Nowy Sącz

 

1-szy byl organizowany praktycznie przez SIP - kolo Czestochowy - wiec chyba Czestochowa odpada. Zostaje nam:

 

Warszawa

Łódź

Poznań

Mikołów

Wrocław

Bielsko-Biała

Szczecin

Rzeszów

Lublin

Nowy Sącz

 

Zlot w Wysowej - Nowy Sacz. Wtedy jeszcze nie dzialal chyba Rzeszow - ale to w sumie teren na styku z Nowym Saczem - wiec chyba odpadnie.

 

Warszawa - mozna by powiedziec, ze jest 3 dealerwo - ciekawe gdzie by zaproponowali ;) w sumie pewnie jeden z nich by "wszedl na teren" Łodzi ;) kierunek na Podlasie odpada - wiec albo poludniowy wschod - dzialanie wspolne z Lublinem - a wtedy Ułęż :wink: Pozostale kierunki to na Olsztyn - ale to w poblizu Podlasia, wiec odpada albo Torun - ale to znowu kierunek na Zlot nr 3 - czyli Gołuń.

Zatem po kolejnej selekcji zostaje:

 

Poznań

Mikołów

Wrocław

Bielsko-Biała

Szczecin

 

Czyli mamy pewnie Mikolow + Bielsko Biala - ale z racji tego, ze ostatnie zloty to byla praktycznie Polska po stronie prawej, to bardziej moim zdaniem maja szanse dealerzy z czesci zachodniej,

i zostaja nam:

 

Poznań

Wrocław

Szczecin

 

Czyli:

Poznań - pewnie tak jak pisal Potas - rejony nadnoteckie - bardzo fajne + kierunek lubuski

Szczecin - wzdluz granicy - zahaczajac w kierunku Gorzowa i moze Zielonej Gory - chyba, ze to bedzie Swinoujscie :wink: N i oczywiscie pozostaje kierunek na pojezierze drawsko-pomorskie - niczym nie ustepujace Mazurom :)

Wroclaw - czyli zapewne tereny w kierunku gor - Kotliny Klodzkiej lub Sudety Zachodnie - bardzo piekne i rajdowe tereny.

 

Obstawiam jeden z tych 3 rejonow - i mam swoja "rozpiske miejsc na pudle" :) a jak bedzie? czas pokaze :)

 

zdravim

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...