Skocz do zawartości

Strefa 500+


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dako napisał:

Może jestem ślepy:

 

 

Z jednej strony każecie nabijać posty, no bo jak traktować inaczej "limity wejść"  teraz za to każecie - zdecydujcie się.

Wracam do off-topa, tam liczniki nie działają.  Nikt mnie nie posądzi o cokolwiek.

 

 

No może jesteś a może to coś innego i do tego również hejcisz, bluzgasz i oczerniasz człowieka za coś czego nie zrobił.  

 

Czekam na przeprosiny. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Infra napisał:

Żeby tam jeszcze jakieś srogie laski były a większość to plastikowe maszkary :P

 

 

Ewidentnie brakuje w temacie kolegi @kornik, więc jak widać wprowadzone zmiany mają też swoje minusy :(

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chojny napisał:

 

 

Ewidentnie brakuje w temacie kolegi @kornik, więc jak widać wprowadzone zmiany mają też swoje minusy :(

 

 

No właśnie, poza tym nie chodzi tylko o ładne zdjęcia. Warto czasem było poczytać w temacie polityczno-światopoglądowym. Gdzie mamy przegląd całej naszej polskiej sceny. Normalnie nie ma czasu na informacje z innych źródeł. Tutaj są opinie z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 lat jestem na The Forum. Subaru już dawno nie mam. Jeśli więc się wypowiadam to w związku z tym głównie w Off Topic. Lubiłem to miejsce żeby zajrzeć tu i tam. Poczytać rekomendacje książek, filmów. Pośmiać z podobnego humoru. Tak, zajrzeć czasem do Estetów. Przyznam ze poczułem się tu niemile widziany po tej decyzji. Przykre. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, chojny napisał:

Podjęliśmy taką decyzję na bazie wieloletnich doświadczeń, tak aby tematy trudne, czy generujące podwyższone emocje były dostępne dla użytkowników, którzy poznali specyficzny charakter i tradycje The Forum.

Niedorzeczne. Czytałem watek " w pogoni..." , wielokrotnie robili tam młyn forumowicze z ogromną ilością postów, i stosunkowo niewielką ilością lat na forum.

Pytam jeszcze raz, nie wystarczyły urlopy żeby ogarnąć wątek?

Kolejna sprawa, wątek "esteci", dostęp do offtop mają użytkownicy zalogowani i pełnoletni, więc o co chodzi w tym wypadku?

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Dzyndzel
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pełnoletni? Z ciekawości, skąd takie informacje? 

 

 

W sumie zamiast kombinować to faktycznie starym, sprawdzonym sposobem wystarczyło zamknąć te tematy. Eksperyment trwa, jak się nie sprawdzi zlikwidujemy strefę i załatwimy sprawę tak jak robimy to od 20 lat. 


 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem kwestię limitu 100 postów w dziale "sprzedam" - przy  czym dotyczy on tylko  możliwości wstawiania postów a nie dotyczy możliwości czytania, to nie rozumiem limitu 500 postów i to nie tylko dla możliwości wstawiania - to byłoby w miarę zrozumiałe - a również dotyczy możliwości czytania treści działu. W tym przesadziliście! :foch:

 

PS.

Podstawowym skutkiem będzie tylko zwiększona ilość postów typu "Brawo", "Fajnie", "Dobra robota" itp. itd.

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 05:31, chojny napisał:

 

 

Ewidentnie brakuje w temacie kolegi @kornik, więc jak widać wprowadzone zmiany mają też swoje minusy :(

 

 

 

Dziękuję za dobre słowo ale będzie ciężko szybko wrócić jak widać po mojej aktywności raczej jestem słuchaczem niż tym klepiącym posty...

Próbuję ale 2-3 dziennie to max na co mnie stać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 11:42, chojny napisał:

I 24h odpoczynku za spam... 

 

Dzięki Paweł, na Ciebie zawsze można liczyć. Będę pamiętał przy segregacji ziemniaków ... .

 

W dniu 23.11.2021 o 11:16, chojny napisał:

Pomysł był mój, sprawdził się na innej platformie a czy sprawdzi się tutaj dowiemy się za jakiś czas.

 

Ustawiając limit sugerowaleś się zasiłkiem 500+ ? 

 

W dniu 23.11.2021 o 11:46, radekk napisał:

przecież na trzeźwo bym tu nie dał rady, a Ty dajesz?:blink:

:mrgreen:

 

Przeważnie o 12:00 jestem jeszcze w pracy, później obiad, spacer zabawa z chłopakami tak, że zostają mi wieczory B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, llkuba napisał:

Ustawiając limit sugerowaleś się zasiłkiem 500+ ? 


 

Była propozycja 10 000 ale nie wszyscy moderatorzy się łapali. 

 

2 godziny temu, llkuba napisał:

Dzięki Paweł, na Ciebie zawsze można liczyć. Będę pamiętał przy segregacji ziemniaków ... .


 

Pyrów, mówi się pyrów :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, llkuba napisał:
12 minut temu, hugo napisał:

Elektoratem partii rządzącej.:biglol:

 

To jest wstęp do dobrej zmiany na The Forum -_-.


Czyli oprócz 500+ postów trzeba będzie mieć przynajmniej jeden wyrok? (może być "anulowany" przez długopisa):scenic:

A może jeszcze dorzucimy wymaganie aby każdy post zaczynał się od "Przez ostatnie 8 lat" :D

 

:upside-down-face_1f643-small: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...