Skocz do zawartości

Sposoby na obronę przed kradzieżą "na walizkę"


Bootsy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako, że zakupiłem Legacy z systemem keyless pytam szanownych forumowiczów o sposoby na spokojne noce :)

Macie jakieś sprawdzone pomysły na zabezpieczenie samochodu?

Przepraszam w tym miejscu za otwarcie nowego wątku (nie znalazłem takowego)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że kluczyka z Legacy nie da się wyłączyć jak w nowszych modelach - czyli przytrzymać przycisk zamknięcia i dwa razy nacisnąć przycisk otwierania (niebieski), wtedy zamruga dwa razy dioda na kluczyku i jest on nieaktywny do momentu aż naciśniemy jakiś przycisk na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości nie można zamówić samochodu bez tego udziwnienia? ze zwykłym kluczykiem i po kłopocie?. Na bank pomoże klatka faradaya Ja bym jeszcze zamontował Bear Lock jeśli jest możliwość i odcięcie zapłonu na zwarciu pod śrubą czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radekk napisał:

 

 

195zł kosztuje przyzwoita wkładka, nawet nie chcę wiedzieć ile sekund zajmie otwarcie zamka patyczkiem od lizaka w takich blokadach.


EDIT: zerknąłem na fotki i tam jest okrągły klucz... Kiedyś z ciekawości kupiłem sobie zestaw wytrychów z aliexpressa, po 15 minutach nauki na youtube otworzyłem wszystkie takie zamki w pracy, od szuflad po automaty z colą. Naprawdę nie marnujcie pieniędzy na takie wynalazki, ten zamek moja córka otworzy patykiem znalezionym obok samochodu.

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aflinta napisał:

Zgaduję, że kluczyka z Legacy nie da się wyłączyć jak w nowszych modelach - czyli przytrzymać przycisk zamknięcia i dwa razy nacisnąć przycisk otwierania (niebieski), wtedy zamruga dwa razy dioda na kluczyku i jest on nieaktywny do momentu aż naciśniemy jakiś przycisk na nim.


Ten gejless to musi być mega ułatwienie życia, skoro, zamiast po prostu wyjmować kluczyk z kieszeni-odpalać-gasić-chować do kieszeni, musimy wklepywać jakąś magiczną sekwencję druidów na guzikach, do tego montować birloka, dobrze by było też wyjmować z 4 przekaźniki, spuszczać powietrze z kół, no i zrobić elewację w domu z wtopioną klatką faradaja. Aha, no i jeszcze ołowiana torebka od prady dla pań, czy też ołowiany kołczan prawilności dla prawdziwych mężczyzn z autem typu gejless.
Bardzo dobry system, i pomocny przede wszystkim.

Edytowane przez Panbenonium
  • Dzięki! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...