Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, faza20 napisał(a):


Czy ja napisałem, że każdego to wszystko spotka? Bo to byłaby bzdura. Są to jednak potwierdzone przez ludzi zajmujących się Porsche wady tych silników. Co do procentowych awarii się nie wypowiem bo rozbieżności w informacjach są spore.

Jako, że to forum Subaru to jadąc 2.0T musisz mieć świadomość, że panewka kiedyś zastuka a w 2.5T wydmucha UPG.

ja stwierdzam że praktycznie wszystko jest beznadziejne, jak pojadę do jakiegokolwiek warsztatu to autentycznie wszyscy którzy tam siedzą przyjechali z jakimś problemem w swoim samochodzie poczynając od Alfy na ZAZie kończąc:mrgreen:

Edytowane przez radekk
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pumex1 napisał(a):

1965 Shelby Cobra 427 Roadster

FB_IMG_1677698304740.jpg

 

Jak ktoś nie potrafi się opanować by podczas jazdy samochodem zaprzestać korzystania z telefonu to ten pojazd powinien pomóc...albo zacznie interesować sie tym co dzieje sie z samochodem i na drodze, albo zginie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pumex1 napisał(a):

1965 Shelby Cobra 427 Roadster

znajomy miał kiedyś replikę - ale z tych z wyższej półki. 5.7 V8 i 2-biegowy automat. W zasadzie palił gumę zawsze i wszędzie i miał meega problem z jazdą na wprost. Do tego przy moim i jego wzroście (blisko 190cm) głowa ponad szybą a krawędź drzwi gdzieś koło łokcia. Ależ to była zarąbista zabawka :) Tak absurdalnie bezsensowna

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jest 10 rocznica Time Attack Challenge na Tsukubie. W styczniu udało się zejść poniżej 50 sek. na okrążeniu. Na torze jest zatrzęsienie JDM-ów, ale pojawia się całkiem sporo Porsche, trochę BMW , a w tym roku Dino DC ustrzlił coś takiego

 

 

delta tsukuba.jpg

Edytowane przez Neutrino33
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, turdziGT napisał(a):

 

 

Screenshot_20230304-150318_Instagram.jpg

Screenshot_20230304-150342_Instagram.jpg

Screenshot_20230304-150358_Instagram.jpg

20230304_150251.jpg

 

Ależ to jest zgrabne. Podobaja mi się te gabaryty i RWD.

 

6 godzin temu, turdziGT napisał(a):

 

 

tez mi YT to pokazał, ale już mam troche przesyt tych Mercedesów w sieci. Warto? Cos nowatorskiego jest, czy zwyczajna masturbacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Ależ to jest zgrabne. Podobaja mi się te gabaryty i RWD.

 

 

tez mi YT to pokazał, ale już mam troche przesyt tych Mercedesów w sieci. Warto? Cos nowatorskiego jest, czy zwyczajna masturbacja?

Nawet nie sam Merc a miejsce 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...