Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

Nie dalej jak przedwczoraj w Gdyni a może to już był Gdańsk, widziałem łepka 18+ z dziewczyno w Volvo, oczywiście bez dachu a wiało i kropiło jak w kieleckiem.

Po drodze jeszcze Sopot jest :-P

A co do jazdy cabrio w deszczu to spoko...pod warunkiem, że nie stoisz w korku :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radekk napisał:

sobie temat znaleźli:evil: się będą ze mnie nabijać:foch:

a ja nawet nie mogę tego zdementować:biglol:

 

Jak ze szwagrem "zassaliśmy" roadsterka z Japonii to pierwsza rzecz jaką przetestowaliśmy (a w tej części Irlandii gdzie mieszkaliśmy o deszcz nie trudno) to jazda w deszczu oraz czy da się z siedzenia kierowcy sięgnąć po dach i zamknąć w trakcie jazdy...i przy jakiej prędkości jest to już utrudnione. :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Neutrino33 napisał:

 

Jak ze szwagrem "zassaliśmy" roadsterka z Japonii to pierwsza rzecz jaką przetestowaliśmy (a w tej części Irlandii gdzie mieszkaliśmy o deszcz nie trudno) to jazda w deszczu oraz czy da się z siedzenia kierowcy sięgnąć po dach i zamknąć w trakcie jazdy...i przy jakiej prędkości jest to już utrudnione. :faja:

Jakieś wnioski? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiwi 4ester napisał:

Jakieś wnioski? :)

W deszczu można smigać...ale nie można stać. Im większy deszcz, tym szybciej trzeba jechać. Dach daje się założyc nie ruszając czterech liter z fotela...ale trzeba mieć odpowiednio długie ręce i być wygimnastykowanym...nie zalecałbym próbowania powyżej 30 km/h.

..i to chyba tyle.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tommo napisał:

Przecieki z pola bitwy ;)

 

 

Przynajmniej sobie pojeździłeś, ja dzisiaj odbieram po 327 dniach od blacharza-lakiernika. Zaliczył lekka obsuwę ale przynajmniej stała sobie w hali. :coffee:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

Przynajmniej sobie pojeździłeś, ja dzisiaj odbieram po 327 dniach od blacharza-lakiernika. Zaliczył lekka obsuwę ale przynajmniej stała sobie w hali. :coffee:

 

No to trochę chłopaki autko przetrzymali, trzymam kciuki żeby przynajmniej robota była wykonana na najwyższym poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzyhu555 napisał:

 

No to trochę chłopaki autko przetrzymali, trzymam kciuki żeby przynajmniej robota była wykonana na najwyższym poziomie :)

 

Jest dobrze... wczoraj jak na szybkości podskoczyłem to było już ciemno i padało ale wygląda naprawdę jak milion dolców. W trakcie prac podjeżdżałem, byłem na bieżąco ale i tak efekt końcowy mnie mocno zaskoczył.  ;)

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chojny napisał:

 

Jest dobrze... wczoraj jak na szybkości podskoczyłem to było już ciemno i padało ale wygląda naprawdę jak milion dolców. W trakcie prac podjeżdżałem, byłem na bieżąco ale i tak efekt końcowy mnie mocno zaskoczył.  ;)

 

 

Wrzuć jakieś foty.

Ja dziś odbieram cytrynę, jeszcze rejestracja i można zacząć w pełni się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tommo napisał:

Wrzuć jakieś foty.

Ja dziś odbieram cytrynę, jeszcze rejestracja i można zacząć w pełni się cieszyć.

 

Pusta karoseria, wrzucę jak będzie cokolwiek poskładane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, chojny napisał:

Taka dostawa…

 

 

303D5334-D382-4589-A5CC-8711611CF74B.jpeg

Bardzo elegancki samochód. Brakuje mi we współczesnej motoryzacji właśnie tej lekkości i subtelności, mamy auta zwaliste i monstrualne albo takie co ostrymi rysami udają, że są agresywne. Brak tej gracji i umiaru w środkach wyrazu.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Bardzo elegancki samochód. Brakuje mi we współczesnej motoryzacji właśnie tej lekkości i subtelności, mamy auta zwaliste i monstrualne albo takie co ostrymi rysami udają, że są agresywne. Brak tej gracji i umiaru w środkach wyrazu.


 

Linia dachu i połączone szyby wyglądają epicko. Kiedys nawet w BMW potrafili zrobić ładny samochód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...