Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Turbo napisał:

Co tam Gran Turismo - spróbuj w Dirt Rally 2.0 przejechać nią jakąś szybsza mapę ;) 

Próbowałem. Generalnie force feedback w Dirt nie chce współpracować z moją kiera więc jakakolwiek jazda jakimkolwiek samochodem jest nieadekwatna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Lancia Stratos ...kosmiczny pojazd. Baaardzo ciężki w prowadzeniu, w Gran Turismo, ale podobno i w realu. Krótka, silnik pośrodku, tył napęd...wszystko dzieje się szybko :faja:

 

4 godziny temu, Turbo napisał:

Co tam Gran Turismo - spróbuj w Dirt Rally 2.0 przejechać nią jakąś szybsza mapę ;) 

 

 

Jeździłem na Nurburgring :). Na muszę spróbować na szutrze . 

 

Gram na padzie bez ASR, ABS i na manualnej skrzyni biegów, czasem jest ciężko ;)

 

Dirt 2.0 to zupełnie inna gra ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, chojny napisał:

Ten moment kiedy faceci myślą tylko o jednym ;) 

 

 

3A5E8C2D-2743-4358-AAEA-8E9DEE86AF69.jpeg

"Fajny żółty samochód" - komentarz mojej 12 letniej córki zerkającej w ekran, lubi żółty kolor...przyznam, że mnie od dawna marzy się samochód w żółtym a ten to chyba nawet słynny Giallo Ginestra. Nigdy wcześniej i nigdy później nie pojawił się na rynku motoryzacyjnym tak perfekcyjny kompakt, proporcje, kształt, napęd - auto kompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Porsche z taka historia jest tylko jedno. Ktos chetny ? 

 

 

Screenshot_20211008-104442_Facebook.thumb.jpg.4eb348eb128ec8546a7c83b7b96b8ae0.jpg

 

 

https://collectingcars.com/for-sale/1974-porsche-911-carrera-3-0-rsr-iroc

 

KEY FACTS

  • An incredibly rare classic racer, originally owned by Roger Penske and driven in period by Emerson Fittipaldi, before being restored to its original specification in 2010
  • Tunstall later sold it to the infamous drug lord Pablo Escobar who raced it in Colombia with 935 bodywork. The car then returned to the USA in the early 1990’s and was converted back to its original bodywork.

 

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...