Jump to content

co zrobil Abt??

pumex1

Recommended Posts

tak spojrzalem na liste GG... i Jacek musial chlopakom niezle dogodzic, ze tak grupowo pieja peany... :mrgreen:

2e9aeeecfe52e0f2.jpg

pumex1, Jacek pokazał że nic nie pomoże koni kupa :-)

Ze swojej srrony już mu powiedziałem że postaram się tak zrobić żeby kiedyś przyjechał na mocno obsadzony Ułeż troszkę szybszym autem i namieszał :-)

Abt, najszczersze gratulacje - dziecku się teraz chwalę, że kiedyś (chwilę, ale nieważne...) się TEMU FACETOWI utrzymywałem za zderzakiem... :mrgreen:

Serio mówiąc - widać, że będą z Ciebie ludzie, ne zmarnuj Daru :cool:

mam nadzieje, ze bede bo duzo o slomce czytalem i wypadaloby wreszcie jej sprobowac :smile: .

jak myslicie lepsze na slomke :arrow: nowsze (mieksze) opony z 2mm bieznikiem, lysawe od srodka

czy stare twardziele :mrgreen: z nieco wyzszym (5mm) bieznikem na calej szerokosci :?:

mam nadzieje, ze nie tylko ja mam takie pasztet dylematy, wiec licze na porade :razz:

ja sie tam kolejka nie martwie. zleja mi dupe na slomce czy plejadach, to znow wszystko wroci do normy :lol: :wink:

Oby. Wtedy korepetycje będą tańsze, a o terminy będzie łatwiej :mrgreen:

:wink:

zleja mi dupe na slomce czy plejadach
mowy nie ma :!: :mrgreen:

ja Ci już mówiłem, na lewą strone opony i będziesz miał nófki sztuki :mrgreen:

Ze swojej srrony już mu powiedziałem że postaram się tak zrobić żeby kiedyś przyjechał na mocno obsadzony Ułeż troszkę szybszym autem i namieszał

ja popieram, ale myśle że jakby w końcu na gumowych oponach przyjechał by wystarczyło, bez ujmy dla nikogo :mrgreen:

dobra podlizałem sie, wystarczy :mrgreen: