Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem jakieś optymistyczne info, że biały jest już w fabryce i będzie w Polszy 17 maja :D a czarny w czerwcu niby. Nie nastawiam się, ale fajnie by było na dzień dziecka zabaweczke już mieć w garażu :D Chyba już zamówie Millteka bo znowu będzie szedl z wysp 2 miesiace :D 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bosman napisał:

Wg mnie w zdecydowanej większości malych aut trudno ustawic kiere tak, by było wygodnie i nie zasłaniała, a w Peugeocie łatwo


ja w żadnym innym nawet w niezniszczalnym aucie rajdowo -terenowym jakim były wypożyczony logan nie miałem takich problemów a zjeździłem w wypożyczalniach mnóstwo aut. 
Logan i  160 km/h na rumuńskiej autostradzie wyprzedając Skodę w której koleś nie rozłożył lusterek ale to przezabawna Rumunia 

 

 

773FAE57-1A27-4B6E-B93B-DE1CA37EBA4D.jpeg

AF9E54EC-F1FA-4C9A-A648-DE103CDC0AE8.jpeg

Edytowane przez 4mamut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem perzota 208 z 2016 roku przez 2,5 roku, akuratnie rozwiązanie z kierownicą uważam za genialne

jeśli ktoś lubi jeżdzić z kierownicą jak w starze umieszczoną pod samym sufitem to wiadome że nie będzie z tego rozwiązania zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

A ja od wczoraj jeżdżę 

image.thumb.png.614d9a12c2991bd8743a2461522479b3.png

1.5 HSD 

 

Kurde, ależ to genialnie jeździ z tym napędem. Jak Toyota zrobi pakiet sportowy GR Sport coś jak w poprzedniku -> 

to już wiem co będzie następnym d@#owozem :yahoo:

Edytowane przez OWOC
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mly96 napisał:

Aż mnie boli jak widzę te zabawy na szutrze :biglol:

mnie też, ale z drugiej strony mu zazdroszczę ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, OWOC napisał:

Panowie,

 

A ja od wczoraj jeżdżę 

image.thumb.png.614d9a12c2991bd8743a2461522479b3.png

1.5 HSD 

 

Kurde, ależ to genialnie jeździ z tym napędem. Jak Toyota zrobi pakiet sportowy GR Sport coś jak w poprzedniku -> 

to już wiem co będzie następnym d@#owozem :yahoo:

To prawda, jestem pod wielkim wrażeniem tego miejskiego autka. Klasa niby B, a jeździ i ma wyposażenie i nowinki rodem z aut o klasę lub dwie wyżej. 

To jak ten napęd działa to majsterszczyk !!!!! Przetestuj VMAX, możesz się zdziwić ;) , i spalaniem też :biglol: . Jadąc dziś Kraków-Brzesko A4 przy małym ruchu z full gazem przez cały czas, czyli Vmax, hamowanie, Vmax , trochę zjarał :twisted:oczywiście w trybie Power. 

Największe zalety ? 

fantastyczny napęd, bezszelestne przechodzenie z trybu bateria/silnik

rewelacyjne automatyczne światła LED

spalanie ( przy normalnej jeździe ) 

super prowadzenie się auta

Dobre hamulce i jest Hold Brakes ! w Jag nawet tego nie mam :( 

rewelacyjne wyposażenie w serii

minusy:

idiotyczne i słabe oswietlenie wnętrza ( już to zmieniłem na LED ) i jest dużo lepiej

bez sensu umieszczona klamki od drzwi

przyciski otwierania szyb 

schowki w drzwiach przednich, nie jesteś w stanie podczas wyciągnąć z nich czegokolwiek mniejszego. 

Ekran centralny powinien być nizej zamiast półeczki ( na telefon ? ) gdzie na każdym zakrecie i tak spadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, carfit napisał:

 

najlepiej od 12.15min. 

Czy dobrze rozumiem to co mówi ten chłop, że to kolejny egzemplarz przeznaczony na Polski rynek i właśnie go dostarcza do salonu żeby nowy właściciel mógł się w pełni cieszyć nowym nabytkiem otrzymując już sprawdzony i dotarły samochód:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, radekk napisał:

Czy dobrze rozumiem to co mówi ten chłop, że to kolejny egzemplarz przeznaczony na Polski rynek i właśnie go dostarcza do salonu żeby nowy właściciel mógł się w pełni cieszyć nowym nabytkiem otrzymując już sprawdzony i dotarły samochód:P

Nie znam portugalskiego , ale ja zamawiałem tylko białe w perle :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 4mamut napisał:

Ciekawe czy coś z tego będzie zdaje się toyota jest właścicielem subaru wiec po sukcesie yarisa można druga markę podciągnąć. Może wrócą do wrc z ta buda  

978FEF28-4FAC-4416-B43D-11A1543AA154.png

A ja się pytam co tam robią fotele z evo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...