Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale nie daj boże rozbijesz takiej auto i ubezpieczyciel odmówi ci wypłaty odszkodowania......

Ogarniety policjant tez ci moze dowód zabrać na miejscu.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

W najblizszą sobotę odbędzie się superoes w Poznaniu. To stara, renomowana impreza, gdzie startuje średnio ponad 100 uczestników. Również zawodnicy z wsmp swoimi lekkimi wyścigówkami. Charakter zawodów jest mniej rajdowy niż w Kielcach, bardziej wyścigowy, chociaż zdarzają się nawroty, ciasne partie.  

 

Będzie też Jacek Sobczak (szybki zawodnik,w tym roku rsmp za kierownicą porsche 911:), mieszkający obok Toru, wygrywający w przeszłości m. in. Psb Bednary) swoim gr Yarisem. Oczywiście już delikatnie  zmodyfikowanym. 

Zobaczymy tym razem jak to auto radzi sobie w wyścigowej próbie na szerokim i  szybkim Torze, z świetnym kierowcą. 

To w Poznaniu możesz R-ke sprawdzić versus GR. Impreza dała radę więc będzie wiadomo jak GR ma się do tego HH-a w polskich warunkach bojowych:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Fyrkes napisał:

To w Poznaniu możesz R-ke sprawdzić versus GR. Impreza dała radę więc będzie wiadomo jak GR ma się do tego HH-a w polskich warunkach bojowych:yahoo:

 Niezły pomysł :) ale chyba ograniczę się to hot hatch cup itp. Jazda bez napinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, -=nikon=- napisał:

I kolejne 300 w pl do wzięcia podobno od przyszłego tygodnia.

Tak z produkcja na październik droższy o 5k,  z tym że Toyota się wycwaniła i nie można przepisać zamówienia na innego odbiorcę jak z zamówienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, carfit napisał:

Tak z produkcja na październik droższy o 5k,  z tym że Toyota się wycwaniła i nie można przepisać zamówienia na innego odbiorcę jak z zamówienia. 

Moim zdaniem to raczej w ten sposób zapobiega cwaniactwu co niektórych zamawiających. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michał W. napisał:

Moim zdaniem to raczej w ten sposób zapobiega cwaniactwu co niektórych zamawiających. ;)

z pewnoscią, bo spora część handlowała samymi slotami do produkcji a nie fizycznymi autami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, FilipeK napisał:

odbior tych yarisów niby w 2022 dopiero. Ja sie dzis dowiedzialem, ze mam miec swojego od 1.06 do 30.06. Fajnie by bylo dostac na dzien dziecka ;)

Możesz śledzić na aplikacji gdzie aktualnie jest ( nawet drogę morską ) tylko musisz mieć numer slota produkcji / VIN i aplikację MyToyota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponowali dziś odbiór w październiku bądź listopadzie oczywiście mówię o przyznanej nowej puli.

No i o rabacie nie ma mowy.

Edytowane przez Subaru Impreza STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Subaru Impreza STI napisał:

Mi proponowali dziś odbiór w październiku bądź listopadzie oczywiście mówię o przyznanej nowej puli.

No i o rabacie nie ma mowy.

Czyli nie ma problemu z zamówieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 

15 minut temu, Subaru Impreza STI napisał:

Mi proponowali dziś odbiór w październiku bądź listopadzie oczywiście mówię o przyznanej nowej puli.

No i o rabacie nie ma mowy.

Moim zdaniem dotyczy to produkcji 10.2020 odbiór początek 2022. ale sie dowiem. 

 

 

gr.png

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tsunetomo napisał:

Czyli nie ma problemu z zamówieniem?

W Krakowie trzeba wpłacić 5000 zaliczki do końca tygodnia i czekać na decyzję z centrali w przyszłym tygodniu.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, carfit napisał:

Moim zdaniem 

Moim zdaniem dotyczy to produkcji 10.2020 odbiór początek 2022. ale sie dowiem. 

 

11 minut temu, carfit napisał:

Moim zdaniem 

Moim zdaniem dotyczy to produkcji 10.2020 odbiór początek 2022. ale sie dowiem. 

 

 

gr.png

Jutro w takim razie dopytam bo u mnie muszę mieć leasing w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na światowej grupie GR owners piszą że: 

australia - sold

Italy- sold

DE-sold

Czechy-sold

Norwegia-80/100 sold

Belgia-sold

U.K. można składać zamówienia

Szwajcaria - można składać zamówienia

Hiszpania-sold

Francja-sold

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OWOC jeśli mogę podpytać, a jak zamówie na siebie , a potem będę zamówienie chciał przepisać na firmę ( spólka cywilna ) to też będzie problem? bo aż nie wierzę. Przecież s.c. nie posiada osobowości prawnej wg. prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OWOC napisał:

Po ostatnich przebojach z GR teraz ma być tak, że 

image.thumb.png.ee83f4b7c968698b5f9704707f3276e6.png

już się dowiedziałem w czym problem;) okazało się podobno ;) z dużą prawdopodobnością :) , że problem był wewn. wśród dealerów i sprzedawców Toyoty, przyjmowali śmieszne zaliczki, na znajomych, rodzinę itd. czując zarobek, a potem sprzedawali i dostawali prowizję. No i mleko się rozlało . W sumie to się nie dziwię bo sam się czuję trochę słabo , jak słyszę że ludzie wpłacali po 5k zaliczki, a ja jako klient flotowy Toyoty zamawiając wpłacałem po 16k. zaliczki,  nie wspomnę że przy okazji kupiłem jeszcze inną Toyotę na firmę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OWOC napisał:

Panowie jak coś to zapraszam do mnie po GR.

W środę ruszają zamówienia.

 

Jest 240aut wolnych z 300 sztuk

W załączniku cennik który dziś otrzymałem z centrali 

 

cennik.jpg

No i asy z otomoto zostaną z Yarisami jak Himilsbach z angielskim :D

w 2022 wypuszczą grmn, 300 koni plus spojlery, mogę się założyć

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...