Skocz do zawartości

Nasz WARSZTAT - Młotowiertarki, wkrętarki, piły, narzędzia, itd --- pytania // porady // sugestie


bikeman1

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, _akir_ napisał:

zastanawiam sie nad takim zestawem RYOBI ma byc w promce taniej o 1700 zł

cos myślicie ? jak dla mnie spoko ale mysle ze jeszcze jeden akumulator by sie przydał

 

Przy takiej promocji zaczyna być to interesująca oferta. Znam kilka osób pracujących na różnych sprzętach Ryobi - amatrosko - i wszyscy sobie chwalą. Robi co ma robić i się nie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

 

Przy takiej promocji zaczyna być to interesująca oferta. Znam kilka osób pracujących na różnych sprzętach Ryobi - amatrosko - i wszyscy sobie chwalą. Robi co ma robić i się nie psuje.

zastanawiam sie jak z żywotnościa, niby to silniki szczotkowe, ale znajac życie nie da się tego prosto wymienić

no nic zobaczymy w niedziele :D niby mialem kupowac zestaw stanleya (kiedys wrzucałem linka) ale dopłacając pare zł mam wiecej narzedzi

Edytowane przez _akir_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu korzystam z klucza udarowego i wkrętarki od nich i sprawują się ok. W planie mam kupno kolejnych ich narzędzi. Z tego co mi kolega opowiadał handlujący swego czasu gratami od nich to Ryobi jest poletkiem doświadczalnym dla AEG tylko w gorszym opakowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eurojanek napisał:

Hmm, jeśli są to szczotkowe narzędzia to trochę wczorajsza technika. Bezszczotkowe do akumulatorowych są lepsze, bo na tym samym prądzie więcej roboty zrobią.

Większość narzędzi Ryobi jest w również w wersji bezszczotkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _akir_ napisał:

zastanawiam sie jak z żywotnościa,

Katuję klucz udarowy od 2018 roku, zaczęło się od wymian kół na lodzie więc łatwo nie miał, mróz i mokro.

 później używałem go do wszystkich prac w wielu autach, żadnych problemów nie miałem.

Niedawno dokupiłem wyrzynarkę i zbudowałem kampera:thumbup:

Mam tylko jedną baterię 5Ah

IMG_20180304_103300.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _akir_ napisał:

tak wiem, ale ten konkretny zestaw jest szczotkowy - a ja niedawno zabiłem szczotkową szlifierkę wiec sie zastanawiam :D 

Ja mam szczotkowe bo zestaw klucz+wkrętarka+2 aku (4 i 2Ah) wyrwałem w jakiejś promocji praktycznie za cenę gołego bezszczotkowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżone zawartością do tego zestawy Ryobi bez promocji kosztują w okolicach 2400-2900 więc te ich "taniej o 1700" to kolejna promocja bleck frajdej w naszym krajowym, poprawionym wydaniu. Już tydzień przed promocją masz czuć że do Twojego portfela wręcz wpadnie dodatkowe 1700 zł jak kupisz ten zestaw, do tego jesteś w elicie bo 1 sztuka na klienta :mrgreen:.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, eurojanek napisał:

Hmm, jeśli są to szczotkowe narzędzia to trochę wczorajsza technika. Bezszczotkowe do akumulatorowych są lepsze, bo na tym samym prądzie więcej roboty zrobią.

 

Silniki bezszczotkowe są wydajniejsze, ale mają swój minusy czyli elektronikę która nie lubi wilgoci. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Efti napisał:

Zbliżone zawartością do tego zestawy Ryobi bez promocji kosztują w okolicach 2400-2900 więc te ich "taniej o 1700" to kolejna promocja bleck frajdej w naszym krajowym, poprawionym wydaniu. Już tydzień przed promocją masz czuć że do Twojego portfela wręcz wpadnie dodatkowe 1700 zł jak kupisz ten zestaw, do tego jesteś w elicie bo 1 sztuka na klienta :mrgreen:.

 

To nie tylko w kraju nad Wisła takie "promocje". Tak świetne pomysły przywędrowały do nas razem z resztą równie "doskonałych" strategii marketingowych. ;)

 

1 minutę temu, llkuba napisał:

 

Silniki bezszczotkowe są wydajniejsze, ale mają swój minusy czyli elektronikę która nie lubi wilgoci. 

 

Krótko i w temacie! :hi:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Efti napisał:

Zbliżone zawartością do tego zestawy Ryobi bez promocji kosztują w okolicach 2400-2900 więc te ich "taniej o 1700" to kolejna promocja bleck frajdej w naszym krajowym, poprawionym wydaniu. Już tydzień przed promocją masz czuć że do Twojego portfela wręcz wpadnie dodatkowe 1700 zł jak kupisz ten zestaw, do tego jesteś w elicie bo 1 sztuka na klienta :mrgreen:.

Liczylem ile dokladnie te graty kosztuja osobno i wyszlo mi ponad 3k

wiec nawet jak zaplace te 2300 to bede do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, piwozniak napisał:

Cos w tym jest bo kiedyś na obozie żeglarskim wysłali mnie po kilwater z zielona śruba ….

Dobrze że nie po festkopa, kumpel kiedyś tak wysłał kursanta, bosman był kumaty i kursantowi mówi "weź sobie, jest w dolnej szufladzie", możesz się tylko domyślić co się wydarzyło jak się nachylił :)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...