Skocz do zawartości

Teorie spiskowe


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, llkuba napisał:

 

Wielki Arkan Tarota, przyjaciel wujka Google :biglol:, Wróżbita Maciej to przy nim popierdółka -_-.

Wisisz mi czyszczenie monitora, bo go oplułem ze śmiechu :)

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, llkuba napisał:

O jejku jejku nie wiedziałem, że wróżbita Macieja to wasz mentor, nie chciałem urazić dumy -_-.

 

Teraz wszystko rozumiem ;).

 

Trzymajcie się ciepło, miłego dnia ;).

 

Bez odbioru.

Uderz w stół... :)

 

A swoją drogą to zabawne jak szybko szuria się tu zleciała :)

Edytowane przez skwaro
  • Haha 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kolejny milusi wątek się zrobił.
Pysznego obiadku i smacznego winka do obiadu

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana klimatu jest, i jest naturalnym, cyklicznym zjawiskiem na ziemi. Podobnie jest z poziomem CO2 w atmosferze, byly okresy gdy ten poziom byl wyzszy i nizszy.  

W przeszlosci zmiany klimatyczne powodowaly ze zycie na ziemi drastycznie sie zmienialo w bardzo krotkim okresie czasu.

Uwazam natomiast za smieszne, jak spolecznosc swiatowa zostala latwo zmanipulowana by "stawic sie do walki ze zmiana klimatu".  To tak jakby stawac do walki ze zblizajacym sie tornadem. 

W midzyczasie panstwa-wojownicy klimatyczni exportuja miliony ton smieci do biedniejszych krajow, a firmy zapewniajace o swoim udziale w walce z emisjami CO2, produkuja co raz to nowe buble ktore po uplywie gwarancje nie nadaja sie do uzytku i nie oplaca sie (lub celowo nie da sie) ich naprawiac.

Na dodatek technologia ktora ma zastapic rope i gaz, wymaga wiekszej ingerencji w srodowisko w poszukiwaniu ziem rzadkich, i juz mowi sie o kopalniach na dnie oceanu.

To wszystko nie trzyma sie kupy.  Bo co z tego ze bedzie mniej CO2 produkowanego przez ludzkosc, jesli oceany, i ziemia beda coraz bardziej skazonym srodowiskiem?

Jesli nie potrafimy nawet zutilizowac smieci w sposob neutralny dla srodowiska, to jaka jest bzdura ze zatrzymamy zmiany klimatyczne?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...