Skocz do zawartości

Teorie spiskowe


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, radnor napisał:

Jezu, foliarze dalej to samo? Podziwiam ludzi, którym jescze chce się z tymi durniami wchodzić w polemikę. Przez dwa lata nic nie dotarło, myślicie że teraz zmienią zdanie? 

Mam te same odczucia...ale chyba w drugą stronę. :upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2022 o 14:29, Neutrino33 napisał:

Mam te same odczucia...ale chyba w drugą stronę. :upside-down-face_1f643-small:

Limes Inferior. 

 

A i jeszcze:

Imperator Palpatine po ogłoszeniu powstania IMPERIUM GALAKTYCZNEGO najpierw wdrożył sygnatury bez których nie można swobodnie podróżować oraz jedna walute;)

Edytowane przez euyot
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, radnor napisał:

 

Roześlij może CV gdzie się da, te wszystkie dochtóry tylko bierom piniondze a nic się nie znają. :biglol:

Jestem daleki od generalizowania, bo zazwyczaj są krzywdzące. Ale dobrze się sprzedają w mediach i wśród gawiedzi, która jest zbyt leniwa by myśleć samodzielnie i kwestionować prawdy...zdawałoby się oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 19:49, euyot napisał:

Skutki epidemi koronawirusa:

1. Odmłodzenie populacji.

2. Ochoczo przyjęta inwigilacja.

3. Ochoczo przyjete ograniczenie swobod obywatelskich ch

4. Ograniczenie swobodnego przeplywu osob.

5. Resecik gospodarki.

6. Obowiązkowe szczepienia z "tajemniczym składnikiem".

New world order:coffee:

;)

:upside-down-face_1f643-small:

Skoro się świrus kończy, trzeba by podsumować. Czy jeszcze za wczesnie;)

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze:

"Ukraińskie media powołując się na źródła w rządzie i służbach informują, że doszło do ogromnego cyberataku DDOS na ukraińskie strony internetowe. Nie działają strony internetowe ukraińskiego ministerstwa obrony oraz sił zbrojnych Ukrainy, a klienci dwóch państwowych banków Oszczadbank i PrivatBank mają problemy z bankowością internetową.

Ukraiński portal prawda.com.ua podkreśla, że atak na taka skalę nie miał dotąd miejsca."

 

A tu proszę.

https://www.computerworld.pl/news/10-krajow-przeprowadzilo-symulacje-cyberataku-na-swiatowy-system-finansowy,434416.html

 

Wcześniej były ćwiczenia z pandemii:upside-down-face_1f643-small:;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, euyot napisał:

A i jeszcze:

"Ukraińskie media powołując się na źródła w rządzie i służbach informują, że doszło do ogromnego cyberataku DDOS na ukraińskie strony internetowe. Nie działają strony internetowe ukraińskiego ministerstwa obrony oraz sił zbrojnych Ukrainy, a klienci dwóch państwowych banków Oszczadbank i PrivatBank mają problemy z bankowością internetową.

Ukraiński portal prawda.com.ua podkreśla, że atak na taka skalę nie miał dotąd miejsca."

 

A tu proszę.

https://www.computerworld.pl/news/10-krajow-przeprowadzilo-symulacje-cyberataku-na-swiatowy-system-finansowy,434416.html

 

Wcześniej były ćwiczenia z pandemii:upside-down-face_1f643-small:;)

 

 

Najwyraźniej nigdy nie grali w "Rainbow Six" i nie wiedzieli o czymś takim jak atak DDOS na serwery...albo ludźmi od zabezpieczeń są ci sami leserzy co w UbiSoft :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 16:10, Neutrino33 napisał:

Jestem daleki od generalizowania, bo zazwyczaj są krzywdzące. Ale dobrze się sprzedają w mediach i wśród gawiedzi, która jest zbyt leniwa by myśleć samodzielnie i kwestionować prawdy...zdawałoby się oczywiste.

 

Żeby tak jeszcze to "myślenie samodzielne" nie oznaczało obejrzenia kilku memów i filmów na YT, bo jeszcze nie spotkałem foliarza, który jest z wykształcenia biologiem, czyta periodyki naukowe, opublikował kilka książek na temat wirusów i rzeczywiście rozumie to, co powtarza po innych foliarzach w internecie. :coffee:

 

Wręcz przeciwnie - pracuję w instytucie zajmującym się od ponad 100 lat chorobami zakaźnymi i wszyscy uważają foliarskie teorie za idiotyzmy. Wszyscy polacy za to odkąd pamiętam są ekspertami od medycyny, ekonomii i piłki nożnej, i jakoś dziwnym trafem wszystkie trzy dziedziny w Polsce leżą i kwiczą. Pewnie spisek. ;)

 

 

Edytowane przez radnor
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, radnor napisał:

 

Żeby tak jeszcze to "myślenie samodzielne" nie oznaczało obejrzenia kilku memów i filmów na YT, bo jeszcze nie spotkałem foliarza, który jest z wykształcenia biologiem, czyta periodyki naukowe, opublikował kilka książek na temat wirusów i rzeczywiście rozumie to, co powtarza po innych foliarzach w internecie. :coffee:

 

Naprawdę? Ale interesujesz się trochę światem zewnętrznym, czy siedzisz tylko w tym instytucie? Można bez problemu znaleźć konkretne informacje, jakie osoby z wykształcenia w tej dziedzinie wypowiadają się na ten temat. Zainteresuj się, bo jest tego cała masa.

 

5 godzin temu, radnor napisał:

 

Wręcz przeciwnie - pracuję w instytucie zajmującym się od ponad 100 lat chorobami zakaźnymi i wszyscy uważają foliarskie teorie za idiotyzmy. Wszyscy polacy za to odkąd pamiętam są ekspertami od medycyny, ekonomii i piłki nożnej, i jakoś dziwnym trafem wszystkie trzy dziedziny w Polsce leżą i kwiczą. Pewnie spisek. ;)

 

 

 

 

Leżą i kwiczą -  może część społeczeństwa myśli a nie zdają się na "specjalistów" z instytutów, którzy przyjmują kasę za to co robią, czy to do własnej kieszeni, czy dzielą "uczciwie" między np. piłkarzy. Akurat to że teorie foliarskie są w większości wymyślone - zgadzam się, ale nikt nie przekona mnie że firmom farmaceutycznym zależy na zdrowiu człowieka.

 

Tyle ode mnie - więcej obiektywizmu życzę. 

 

 

  • Haha 1
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Daroot napisał:

Można bez problemu znaleźć konkretne informacje, jakie osoby z wykształcenia w tej dziedzinie wypowiadają się na ten temat.

 

W tym wątku nie znalazłem ;)

Co więcej, na stronach folarskich też nie znalazłem. "Lekarz z Niemiec" nie jest nigdzie zarejestrowany, a w Niemczech pracował w szpitalu jako pomoc biurowa przez pół roku. "Twórca PCR" nie był wynalazcą metody a pracował przy wynalezieniu jednej z technik. "Profesor genetyk" okazał się specjalistą od drzew, a ostatnie jego publikacje były z 2006 roku. "Profesorowie z Niemiec" okazali się dwoma emerytowanymi doktorami psychologii. Czy nawet stronę wcześniej wymieniony profesor okazał się leśnikiem-ekologiem.

Na każdego "specjalistę" foliarzy mogę podać setkę prawdziwych naukowców zajmujących się tematem od lat, z licznymi publikacjami i prawdziwym autorytetem w środowisku. Ale przecież na pewno są na pasku bigpharmy.

 

 

59 minut temu, Daroot napisał:

ale nikt nie przekona mnie że firmom farmaceutycznym zależy na zdrowiu człowieka.

 

Jako pracownik firmy farmaceutycznej (żona też pracuje w farmacji) mam jeden cytat:

 

"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

  • Super! 1
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Daroot napisał:

wszyscy uważają foliarskie teorie za idiotyzmy.

Cytowanie nie wyszło to do randora:

To dawaj te foliarskie teorie, wszak o nich ten wątek. 

Najlepiej z imieniem nazwiskiem naukowca z instytutu który uważa daną spiskową za idiotyczna. :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ESP napisał:

W tym wątku nie znalazłem

Bo go nie czytałeś pewnie;)

Ponadto tu są szanowane teorie spiskowe. Gdyby były sygnowane przez naukowca z dorobkiem jak np. Były Dyrektor Pfizera to już nie Teoria spiskową ino hipoteza naukowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ESP napisał:

 

W tym wątku nie znalazłem ;)

 

 

I nie znajdziesz, tutaj większość osobników to zwolennicy szczepień.

 

3 minuty temu, ESP napisał:

 

 

 

 

Jako pracownik firmy farmaceutycznej (żona też pracuje w farmacji) mam jeden cytat:

 

"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

 

Więc należało milczeć, a jednak wypowiadasz się - zupełnie niepotrzebnie.

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pumex1 napisał:

Mnie tylko zastanawia - ile z osób wypowiadających się negetywnie o szczepionkach, jest zaszczepione na polio, gruźlicę, ospę, tężec, WZW, itp itd. 

Nie wiem, ile osób, pewnie większość, natomiast całkiem niedawno miałem ciekawą rozmowę z pewnym jegomościem, którego firma ocieplała budynek, przy okazji wymieniając również parapety. Zwróciłem właścicielowi firmy uwagę, że stalowy (lub alu) parapet zewnętrzny mocuje się do rowka przy spodniej krawędzi okna (właśnie do tego służy). Nie licuje się go do zewnętrznej płaszczyzny okna i potem dziurawi chamskimi wkrętami, przy okazji próbując uszczelnić płaszczyznę połączenia, na całej jej długości, silikonem i wymazując nim wszystko dookoła. Jeśli już trzeba zamontować parapet do lica ramy, to są do tego specjalne profilowane uszczelki itd. Do parapetów blaszanych są również zakończenia z tworzywa, które m.in. zapobiegają przedostawaniu się wody do strefy docieplenia i takie tam inne. W odpowiedzi Pan zrobił bardzo poważną minę i oświadczył tonem nieznoszącym sprzeciwu, że w ten sposób montuje parapety od 20 lat i on wie jak to robić...

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto tutaj wrzucać przykłady na tak zwaną nieomylność lekarzy. nie dalej jak wczoraj czytałem o kobiecie, której zaszyli kawałek materiału w brzuchu. Sam też miałem przebój z pewnym ortopedą, który za nic nie chciał mi przyznać racji, dopiero po kilku miesiącach jak byłem u 3 innych i potwierdzili moje założenia, poszedłem do ordynatora tego jegomościa, który spaprał mi obie kości przedramienia, ordynator sam się zapytał, kto mi to zrobił, na co ja "Pana podwładny ze szpitala".

Także nieomylność lekarzy :biglol: Tak tak, oczywiście :biglol:

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Panbenonium napisał:

nie dalej jak wczoraj czytałem o kobiecie, której zaszyli kawałek materiału w brzuchu. Sam też miałem przebój z pewnym ortopedą,

 

Ja na Twoim miejscu nie jeździłbym np do mechanika. 

Mi np po wymianie klocków zapiekł się zacisk....koledze też coś się zdarzyło podobnego... 

Nie ufaj nikomu, najlepiej założyć folię....no wiesz, namierzają :facepalm:

 

I jeszcze do teatru nie chodź 

 

 

  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panbenonium napisał:

poszedłem do ordynatora tego jegomościa, który spaprał mi obie kości przedramienia, ordynator sam się zapytał, kto mi to zrobił, na co ja "Pana podwładny ze szpitala".

 

Czyli następnym razem w analogicznej sytuacji sam się będziesz kurował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...