Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

może i ja? co prawda mam dyżur ale taka okazja :)

a na tor chętnie, na dłużej (typu 5-6 godzin), wolałbym w tygodniu ale to nie jest krytyczny punkt, może zapłacić instruktorowi żeby jeździł na zmianę z nami? jak u Wróbla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aso oba nie godne, ale z dwojga złego lepsze to Subaru Point . Jest jeszcze konkurencja dla traktorowej na szczecińskiej namiary na PW wysyłam.

 

Poprawka mała , już nie ma ATZ w spisie jako ASO Subaru ufff jaka ulga :) 

A w jego miejsce wchodzi a nawet już weszło bo czynne od 5 września ASO w Rzgowie. Jeśli obsługa będzie taka jak w  Krakowie to polecam bo to ten sam właściciel.

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Point to trochę dziwny "serwis" jedyny pozytyw to pan "koło piędziesiątki" na recepcji, po mimo że też średnio ogarnia temat to zawsze jest miły i pomocny, jak poda mu się indeksy to wszystko zamówi jak trzeba :) 

Jak ostatni raz byłem w ATZ to siedzieli i czekali chyba na zbawienie, zero ruchu tam :) 

Serwis ASO w Rzgowie to na razie tylko ładny budynek, otwarty chyba do 5.09 a byłem tam z tydzień temu i o 8.30 pocałowałem klamkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, a gdzie w okolicy pousuwają mi ładnie wgniotki?

 

 

Msmart na Duńskiej

robili mi maskę i dach po gałęzi, byłem przekonany, że trzeba będzie lakierować, ale chłopaki dali radę :)

Byłem na Duńskiej, będziemy działać.

Gdzie polecacie lakierowanie w takim razie? Trzeba bedzie zrobic jeden element.

Rozważam jeszcze oklejenie w carbonie maski i ewentualnie dachu. Ktoś robił coś takiego w Łodzi? Polecicie kogos?

 

P.S. Żeby nie było, że sie tylko siedzi na forum, a nie jezdzi :)

 

post-22998-0-62244400-1474573273_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Łodzi ma Subaraka z przepływką 22794aa010? Np Forester s-turbo, chyba Impreza GT :) Diagnozuję "dziurę" w pedale gazu na zimnym i pewne tropy prowadzą do przepływki :) jakoś w weekend będę próbował odczytać kody błędów, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak się nie uda to wypadało by podłożyć inną, jak ktoś był by łaskawy użyczyć swoją na 20 minut to było by świetnie :)

Edytowane przez chrzan94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...