Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe a zapamiętałem Twoje słowa jak ktoś powiedział, że teraz kup turbo a Ty: "po co mi problemy" :D

Zgadza sie, tylko wtedy nie wiedziałem ze to mogą być całkiem przyjemne problemy typu, jaki zawias, jaka mapa i takie tam duperele :D

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wybaczcie trochę OT, ale ... wszystko wskazuje na to, że czeka mnie przeprowadzka. Kierunek - Łódź :) .

Zacząłem przeglądać ogłoszenia mieszkań na wynajem i jest lekki problem - ciężko znaleźć coś z krytym/podziemnym parkingiem na auto. W jakich dzielnicach szukać tego typu budownictwa? Potrzebuję się ulokować możliwie blisko ul. Targowej (przy Piłsudskiego), ale przeboleję gorszą lokalizację jak mieszkanie będzie ok.

Jeśli ktoś ma jakieś info o takiej kawalerce na wynajem to byłbym wdzięczny za cynk.

 

Potem będą łódzkie spoty i upalanie na nowo powstającym torze. Wygląda to nieźle :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pytanie tylko... czy Skolo byl w TV... czy akurat przeszedl pomiedzy ogladajacym a ekranem ;)

 

wysłane ze sklepu

 

 

Siema. Wybaczcie trochę OT, ale ... wszystko wskazuje na to, że czeka mnie przeprowadzka. Kierunek - Łódź :) .

Zacząłem przeglądać ogłoszenia mieszkań na wynajem i jest lekki problem - ciężko znaleźć coś z krytym/podziemnym parkingiem na auto. W jakich dzielnicach szukać tego typu budownictwa? Potrzebuję się ulokować możliwie blisko ul. Targowej (przy Piłsudskiego), ale przeboleję gorszą lokalizację jak mieszkanie będzie ok.

Jeśli ktoś ma jakieś info o takiej kawalerce na wynajem to byłbym wdzięczny za cynk.

 

Potem będą łódzkie spoty i upalanie na nowo powstającym torze. Wygląda to nieźle :) .

Nooo witamy w Lodzi! Zapraszamy do grona Elitarnych Meneli ;)

 

Co do mieszkania z parkingiem krytym, w każdej dzielnicy znajdzie się osiedle z takim udogodnieniem. Sporo się ostatnio powodowało. W Loftach mają parkingi podziemne (w miare prosty dojazd) ale ceny dość znaczne. Inne wyjscie... mieszkanie w samym centrum plus wynajęcie miejsca na którymś z dostepnych parkingów. Cała reszta wymaga cierpliwości by zostać sie do targowej ;)

 

wysłane ze sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

 

Mam problem - już niedługo przeprowadzam się do Łodzi a niestety totalnie jej nie znam :-( 

 

Czy moglibyście napisać kilka słów o Łodzi (plusy / minusy / atrakcje) oraz doradzić gdzie szukać mieszkania - którą dzielnicę wybrać?

 

założenia są takie: 

- w miarę świeże osiedle z możliwością wynajęcia garażu podziemnego dla mojej lodóweczki.

- serwis Subaru

- spokojna okolica 

- dobry dojazd do centrum (komunikacja miejska) (max ~40min)

 

pozdrawiam

l

 

edit:

Właśnie przeczytałem wcześniejsze posty  B) Łódź rządzi 

Edytowane przez lukA87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj... opowiadac mozna godzinami. Najlepiej przy piwku :) calkiem bezproblemowy dojazd wzdluz trasy WZ (czyli mniej wiecej od widzewa az po retkinie). Z chojen tez dojazd w miare ok. Radogoszcz i teofilów chyba odpada. A co do atrakcji... skoro moja zona po przeprowadzce z torunia ostatnio coraz czesciej mowi... jak tu fajnie... to chyba nie jest tak zle ;) no i wraca atrakcja derbow Lodzi ;)

 

wysłane ze sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...