Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

LUKA, centrum a centrum to różnica mała :),

 

A co do miejscówki z garażem to pewnie tylko nowe budownictwo - to już typowo po ogłoszeniach patrzeć trzeba.

 

Komunikacja miejska?

 

Ja ogólnie z Bałut jestem. Więc raczej polecał bym tą dzielnicę.

 

W 40 min do centrum dojedziesz chyba z większości miejsc - z reguły w łodzi już tramwaje mają własne torowiska i nie muszą się dzielić nimi z samochodowami więc nie powinno być problemu.

Typu ktoś napisał że radogoszcz i teofilów odpada...

Przykładowy kurs z radogoszcza oklice ulicy Okoniowej (nowsze bloki zamknięte osiedle, parkingi też są) - 25minut do przystanku Piotrkowska centrum :)

Kolejny teofilów traktorowa/aleksandrowska ten sam przystanek docelowy 26minut. (tu dalej w teofilów bym się nie zapuszczał)

 

Serwis Subaru ? aso to Tuwima albo Włókniarzy. Ale ja w sumie mieszkam na teofilowie przemysłowym i mam jakieś ~2km do chyba dobrego serwisu (byłem na razie pare razy i jest ok - tylko subaru robią)

 

Jak byś miał pytania to możesz na priv pisać zawsze coś się może pomóc człowiekowi z podpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wcześniejsze info o Łodzi.

Ponoć najbardziej zakorkowane miasto w Polsce ale w 40 min można spokojnie z każdej lokalizacji do centrum dojechać.
Choć zdarzają się problemy w szczytach 7-8 i 16-17 lub jak masa krytyczna jeździ ale na razie zawiesili do odwołania przejazdy więc luzik.

Targowa to pewnie Ericpol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 6 Sierpnia, nowiutki blok, znalazłem coś idealnie pod moje potrzeby, jest spoko :) . Nawet jak podjechałem, to obok był zaparkowany identyczny wóz - STI w sedanie, niebieski na złotych kołach. Ktos z Was ?

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Nie mozemy, musimy czekac az @woyt skończy swoje auto, inaczej zupelnie sie juz załamie :D

Proszę, plizzz, nie dobijajcie mnie! :(

 

 

 

No to czekamy , bedę w ten week.w NS to dowiem sie co i jak z Woyta furą.

Co z moją furą to ja wiem ;)

Ale Szefuńcio wyfrunął sobie na wakacje i wraca dopiero po łikendzie, wtedy się okaże kiedy furę odbieram

 

p.s.

byliśmy z bmarcin'em w zeszłą sobotę, dwa sjs'y trwały, oblukaliśmy trochę teren jak i sam tor i powiem szczerze - wyścigów tam chyba nie będzie.

Króciutki i wąziutki ten tor, na szkolenie jak najbardziej ok, ale chyba nie na pojeżdżawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...