Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jest problem :(

Mam busika (stoi w podziemnym), nie mozna go otworzyć , bo widocznie aku padło po jakichs 3 miesiącach jak stoi (fura ma centralny oraz alarm, nic nie reaguje). Dostep do aku jest z kabiny kierowcy. Jedyny fizyczny zamek do drzwi jest od strony kierowcy i klucz tam nie pasuje (widocznie kiedyś był zmieniany zamek albo stacyjka).

Kto moze mi pomoc z otworzeniem tego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Na początek - wiem że nie ten dział, ale chciałem żeby ktoś "miejscowy" się wypowiedział. Mogę w ramach pokuty tydzień jeździć oplem astra f ;)

 

W czym rzecz - użytkuję od niedawna Outbacka 2.5 '04. Czy spalanie na poziomie 16l (wg komputera) przy jeździe na trasach poniżej 10km po Łodzi to norma czy za dużo?

Bo nie wiem czy ew. coś z tym robić czy to cena za patrzenie z wyższością na kierowców innych marek ;)

W trasie pali 8-9 wg komputera, i jakieś 10-10.5 gazu przy dystrybutorze, więc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to raczej normalne spalanie. Zwykły 2.0 spala około 11-13 (zależy jakie buty włożę) ;-)

Zgadzam sie. Mój legaś 2.0 pali 11 po moescie wg komputera. Na trasie ok 8, ale jak predkosci autostradowe + to i 10.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiar na dobrego speca od ukł.wydechowych który pracuje dłużej niż do 17-18.

Przegniła mi rura od CP i trzeba zrobić nowy przelot.

Średnio mi pasuje teraz oddać auto do warsztatu od rana a sprawa dość pilna.

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie dobrze, bo już się obawiałem że coś z nim nie tak. Acz mógłby pokazywać 13, bym się mniej irytował ;)

 

Z drugiej strony, moja stara Astra 1.4 w takich samych warunkach potrafi wypić i 14l gazu (acz tu też myślałem że coś z nią nie tak). Ale ma ten plus, że nie wyświetla spalania, więc się jeździ w błogiej nieświadomości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie dobrze, bo już się obawiałem że coś z nim nie tak. Acz mógłby pokazywać 13, bym się mniej irytował ;)

 

Z drugiej strony, moja stara Astra 1.4 w takich samych warunkach potrafi wypić i 14l gazu (acz tu też myślałem że coś z nią nie tak). Ale ma ten plus, że nie wyświetla spalania, więc się jeździ w błogiej nieświadomości ;)

 

Chcesz nalepkę z Minionkami na wyświetlacz komputera? ;-) Zapytam córki to Ci jedną da ;-) Nie będziesz widział spalania to i się nie będziesz irytował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcesz nalepkę z Minionkami na wyświetlacz komputera? ;-) Zapytam córki to Ci jedną da ;-) Nie będziesz widział spalania to i się nie będziesz irytował

 

 

Hmm, jest to jakaś koncepcja ;)

Ale by trzeba cały zakleić, bo przebiegli japonczycy wstawili średnie spalanie na kilku ekranach wyświetlacza w różnych miejscach - póki co włączam sobie zegar albo wizualizację nawiewów i podziwiam strzałki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Koledzy potrzebuję pomocy, a mianowicie pękła mi szyba przednia (czołowa) w imprezie gd kombi hawkey :(

Może ktoś z Was ma namiary gdzie mogę w Łodzi nabyć szybę i ją wymienić.

 

Pozdrawiam

Hej. Może nie w Łodzi, ale blisko bo w Zgierzu i sprawdzony i robi praktycznie od ręki :-) tel.604 964 304 ul. Jana Śniechowskiego 3 Zgierz (jadąc Łódzką  za Jaszpolem po lewej stronie na światłach i zaraz w lewo - brama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyjeżdżasz, podpisujesz oswiadczenie płacisz i upalasz. Wszystko jest na stronie toru, w kalendzarzu pod sekcja Wydarzenia

Czy mają pomiar czasu? Jakieś grupy są tworzone, czy każdy upala ile chce bez zjazdu do depo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...