Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie jeździłem glofem gti

 

 

A je jeździłem zarówno Golfem V GTi i Imprezą N/A. Nie ma porównania ani w zawieszeniu, ani w hamulcach, nie wspominam o układzie kierowniczym - silnika nawet nie ma co porównywać. Po prostu Golf bije ją na głowę.

Śmiem twierdzić, że na dobrych oponach - Golf nawet na mokrym nie byłby wolniejszy od WRXa.

 

Imprezę N/A można porównać do Golfa 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

owoc666, z informacji, ktore dotarly do mnie ze zrodel SIPowskich wynika, ze w Europie nie bedzie S-GT, ani WRXa. Choc do mnie te informacje tak dziwnie docieraja :? , ergo: nie wiem :(

 

Ważne, by był jakiś mocny STI.

 

Wiecie co? Wpadł mi taki pomysł: impreza idąc w stronę koszmarnej brzydoty wraca do korzeni - znów zaturbionymi imprezami będą jeździć tylko nieliczni, których nie będzie odpychać wygląd tego wozu, a przyciągać będzie jego magia :grin:.

 

Ale wolnychssaków będzie dużo, więc o STI prawie wszyscy będą myśleli jak o wiśtjuningu.

 

Może ktos zamiesci jakies foto :?:

AK

Znalazłem coś takiego (bo rozumiem, że Justy będzie 4WD):

Wersja jaka prawdopodobnie do nas zawita: http://gelaendewagen.at/artikel06/daiha ... n_0077.php

A to wersja jakiej u nas nie będzie (oczywiście turbo): http://paultan.org/archives/2006/04/15/ ... u-boon-x4/

 

A ktoś narzekał na Suzuki... :roll: Ono przynajmniej było AWD i nie straszyło wyglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej sti to wiem, ze jak juz pojawia sie oficialne zdjecia to auto bedzie ladne i bedzie agresywnie wygladalo. Ja sti uzywam na codzien i innego auta nie chce. Pieknie sie tym jezdzi i wiem ze nowy sti tez bedzie oki. A co do nowego evo to widzialem juz kilka razy zwyklego lansera i wyglada na wielka krowe. Na poczatku myslalem ze bedzie mi sie evo bardziej podobalo ale chyba nic z tego. Nie ma co psioczyc na nowa imprezke tylko trzeba sie do niej przyzwyczaic a jak wam sie nie podoba to zawsze mozecie sobie lacetti kupic :P

 

chevrolet_lacetti_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywac Impreze 2.0N/A z Golfem GTI??? :lol: No bez jaj. Golf bije Impreze chyba we wszystkim poza napedem i nawet w deszczu na torze zapewne wykrecalby podobne czasy jak WRX a co dopiero porownywac go do N/A.

Jacek, nie wiem jak jest zima na twojej wiosce (specjalnie to napisalem :P) ale w Bialymstoku w styczniu jezdzi mi sie tak samo jak zalozmy w kwietniu i to wlasnie ośką. Poza tym gdy rzeczywiscie sa bardzo trudne warunki drogowe to nie widzialem jeszcze zadnego super hiper 4x4 zeby szalal jakos strasznie po drogach. Kazdy jedzie spokojnie i tak samo.

Mialem nie tak dawno glebszy styk z GTI i jest to swietne auto i nie ma co go nawet w najmniejszym stopniu porownywac z Impreza N/A - no chyba, ze tak jak Owoc pisal z WRXem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale w Bialymstoku w styczniu jezdzi mi sie tak samo jak zalozmy w kwietniu ...

 

Bo u was śnieg cały rok. :mrgreen:

Jadąc Tej zimy do Białego najwięcej śniegu było koło Mrągowa/Mikołajek, w Białym było może ze 3 cm. Nie jest u was tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u was śnieg cały rok.

Jadąc Tej zimy do Białego najwięcej śniegu było koło Mrągowa/Mikołajek, w Białym było może ze 3 cm. Nie jest u was tak źle.

 

dokladnie jak piszesz. Moglbym chyba policzyc na palcach jednej reki ilosc dni w roku, ze bylo na prawde ciezko jechac. Auto z napedem 4x4 jest mi zupelnie nie potrzebne do niczego aczkolwiek gdybym mial.... to bym nie plakal a wrecz przeciwnie.

 

 

 

Milek napisał/a:

Porownywac Impreze 2.0N/A z Golfem GTI??? No bez jaj.

 

 

Też mi się tak wydaję

No może Wrx to "troszkę" za dużo, przynajmniej mój Wrx

 

na szutrach czy jadac lesnymi uliczkami w sniegu itp. to na pewno WRX bedzie zdecydowanie lepszym autem ale ile razy jedziesz nowym autem po kamieniach albo pedzisz duzymi predkosciami zima pomiedzy drzewami.....

 

A wracajac do 'wlasciwego' tematu to przekonacie sie wszyscy, ze za jakis czas przynajmniej polowa forumowiczy bedzie zdania.... iz nowa doladowana Impreza jest zajefajna :twisted: Jak bedzie lzejsza i bedzie lepiej sie prowadzic, hamowac itp. to szybko zapomnimy o 'ala Lacetti'. W wersji mocniej ospojlerowanej (chyba Przemeq wrzucal takie foty STI) auto wyglada na prawde z jajem i przynajmniej dla mnie bardzo sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź do Sochaczewa :mrgreen:

 

Tam straszy na drogach Beben_WRC :mrgreen:.

 

W wersji mocniej ospojlerowanej (chyba Przemeq wrzucal takie foty STI) auto wyglada na prawde z jajem i przynajmniej dla mnie bardzo sie podoba

 

Ja wciąż nie tracę nadziei, że nowy STI będzie ok i że SIP od razu pomyśli o bardziej wypasionych wersjach ("Solberg" / "SPRT") - jedną serię już miałem (mam), teraz czas na coś bardziej kawiorowego :).

 

PS. A poza tym, jak STI będzie niefajny, to co ja zrobię z tą setką subarzanych gratów i ciuchów? Do evo jest wstawię i w evo będę w nich jeździł? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac te wszystkie naskoki, udowadniania i przedstawianie wlasnych racji (nie)popartych wlasnymi doswiadczeniami chcialem uprzejmnie przypomniec ze wielu kierowcow ktorzy interesuja sie zakupem aut typu wrx, gti, sti, evo, etc. ( (z nas to moze nawet i wszyscy) kieruje sie sercem, emocjami, wlasnym gustem i wlasna filozofia a dodatkowo warunki dyktuje kieszen. To dlatego wlascicel wrx bedze uparcie twierdzil ze to jest pod kazdym wzgledem lepsze auto niz gti a taki dajmy na to Przemeq (ktory pierwszy mi do glowy przyszedl) wlasnie dlatego kupil sti a nie evo. Bo sie kierowal emocjami i sercem a nie lepsza trakcja i zapewne nie rozkminial na papierze ktore auto jest lepsze w tej czy tamtej sytuacji. I koniec tematu wg. mnie.

 

A tajemnica chyba nie jest ze bardzo dobry, doswiadczony kierowca przy uzyciu citroena C4 Vcostam objedzie mnie za kierownica wrx-a w kazdych mozliwych warunkach.

 

Hough! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...