Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co tak sie wszyscy uczepili tych lamp? Mysle, ze i tak sa duzo lepsze niz w MY06-07. Taka kolej rzeczy, trzeba isc z postepem. Wcale zle nie wygladaja a nawet fajnie a zaznaczam, ze nie jestem zadnym tam fanem gejlukow

 

Myślę , że za rok będzie je miala wiekszosc "europejczyków".... :razz:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po co sie spierac. Gusty sa rozne. Mi sie to nie podoba, dla Milka sie podoba itd. Wiadomo ze aby konkurowac z Focusami etc trzeba bylo zrobic Impreze bardziej atrakcyjna i bardziej rodzinna. Z perspektywy czasu bedziemy mowili ze ci co kupili Impreze przed MY08 maja TA PRAWDZIWA Impreze.

 

A moze to bedzie tak udany model i tak grozny rywal dla Golfa, Fcusa w Europie ze konkurencja bedzie robic jeszcze lepiej jezdzace samochody od Imprezy! Wtedy i wybor bedzie lepszy i latwiejszy. Ja nie mialbym nic przeciwko Golfowi GTI z 4x4 takim jak jest w WRXie. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tak sie wszyscy uczepili tych lamp? Mysle, ze i tak sa duzo lepsze niz w MY06-07. Taka kolej rzeczy, trzeba isc z postepem. Wcale zle nie wygladaja a nawet fajnie a zaznaczam, ze nie jestem zadnym tam fanem gejlukow

 

Zgadzam się z Tobą. Mi też się nie podobają lampy w MY06/07. W MY08 są dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tak sie wszyscy uczepili tych lamp? Mysle, ze i tak sa duzo lepsze niz w MY06-07. Taka kolej rzeczy, trzeba isc z postepem. Wcale zle nie wygladaja a nawet fajnie a zaznaczam, ze nie jestem zadnym tam fanem gejlukow

 

Zgadzam się z Tobą. Mi też się nie podobają lampy w MY06/07. W MY08 są dużo lepsze.

 

:shock: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po obejżeniu nowego WRX-a i krótkiej przejażdżce stwierdzam że to takie Legacy hatchback /w wersji GT/ dla ubogich.Cicho, miękko i te plastiki.Uważam iż wersja WRX tego modelu nie powinna się pojawić.Niech sobie będą Imprezy 1,5 czy 2,0 wolnessaki dla ludzi z terenów górskich ,snieżnych oraz dla tych co cenią sobie zalety 4-wd. Dla prawdziwych fanów tej marki do których się oczywiście zaliczam będzie w tej chwili tylko STI na które to z niecierpliwością czekamy. :cry:

Pozdrawiam

Subaru -Develop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takie przysłowie: "dobrą opinię trudno jest zepsuć, złą - naprawić". Mam wrażenie że FHI konsekwentnie stara się zepsuć opinię o marce od jakiegoś czasu (tribeca, lacetti WRX, ramki w drzwiach, FWD justy etc.). Najwyraźniej ja i mnie podobni przestali już być "targetem". Zresztą następny samochód jaki kupie to pewnie będzie audi, przynajmniej na stylistów ich stać. ZObaczę jeszcze tylko czy forysia FWD wypuszczą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj przyjemność w salonie krakowskim oglądnąć nową Imprezę i przy okazji miałem farta, bo akurat jednyna na razie zarejestrowana Impreza 2.0 była wolna i mogłem pojechać na krótką przejażdżkę. Ogólnie auto zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, na żywo wygląda nieźle i na dobrze wykonane. Wewnątrz co prawda ma sporo plastiku, ale uważam że na przyzwoitym poziomie - zresztą dla mnie jest to mało istotna rzecz, nie potrzebne mi do niczego ekskluzywne wykończenie wnętrza, ważne że w fotelu siedziało mi się bardzo wygodnie. Silnik pracuje cicho i wydaje przyjemny odgłos przy wyższych obrotach, kierownica i hamulce dobrze reagują, jazda jest bardzo płynna. Nie mam porównania do poprzednich modeli, ale mam wrażenie że Subaru postawiło w tym modelu na komfort jazdy, m. in. na dobre amortyzowanie nierówności drogi. Dla mnie jazda Imprezą była bardzo przyjemna i uważam, że jest to bardzo fajne auto. Oczywiście rozumiem, że osoby lubiące sportową jazdę i będące przez wiele lat fanami Subaru mogą inaczej na nową Imprezę spoglądać, natomiast dla osoby takiej jak ja, która nie potrzebuje rajdować po drogach i dopiero zaczyna mieć styczność z Subaru, autko jest naprawdę fajne i warte swojej ceny. I cieszę się, że przejechałem się Imprezą, bo dzięki temu rozwiało się we mnie wiele wątpliwości co do tego auta po przeczytaniu dużej ilości tak sprzecznych (najczęściej negatywnych) opinii. Dowiedziałem się przy okazji, że klientom podoba się nowa Impreza i przychodzi dużo osób, które chcą się nią przejechać. Całkiem możliwe, że Impreza zrywa z pewną częścią swojej tradycji, ale wygląda na to, że przyciąga nową klientelę i to w większych ilościach niż dawniej.

 

Jeszcze co do wyglądu: Impreza mi się podobała, ale moim faworytem pod tym względem było Legacy kombi - autko po prostu piękne, zwłaszcza w czarnym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...