Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiśnie, że jadę tur-ter :yahoo: i nawet z racji pochodzenia Chabra z sieci SIP będę mógł sobie dobry numerek zaliczyć... :biglol:

Numerek to możesz z Żona zaliczyć Tu co najwyżej przykleić na drzwi numerek możesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemekka napisał:

Pani minister po raz kolejny wykazała się skrajną niekompetencją nie uzasadniając z SIP-em terminu zakończenia roku szkolnego. :angry:

Nie ma obowiązku obecności, na szczęście my nie mamy takiego dylematu. Świadectwo zostanie odebrane w dogodnym dla nas terminie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Aga napisał:

Nie ma obowiązku obecności, na szczęście my nie mamy takiego dylematu. Świadectwo zostanie odebrane w dogodnym dla nas terminie :mrgreen:

 

Przepraszam bardzo, nie mogę wpaść na zakończenie roku, odebrania świadectwa po X latach ciężkiej pracy... wie Pani, Plejady są. ;)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, chojny napisał:

 

Przepraszam bardzo, nie mogę wpaść na zakończenie roku, odebrania świadectwa po X latach ciężkiej pracy... wie Pani, Plejady są. ;)

są rzeczy ważne i ważniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _akir_ napisał:

są rzeczy ważne i ważniejsze :D

 

No raczej, w warunkach o przyjęciu posady mam ustalenia o bezwarunkowym, corocznym wolnym piątku po Bożym Ciele. B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

No raczej, w warunkach o przyjęciu posady mam ustalenia o bezwarunkowym, corocznym wolnym piątku po Bożym Ciele. B)

 

 

wiesz moja młoda która w tym roku kończy 3cia klase powiedziała że ona jedzie na Plejady bo to lepsza impreza :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, chojny napisał:

 

Przepraszam bardzo, nie mogę wpaść na zakończenie roku, odebrania świadectwa po X latach ciężkiej pracy... wie Pani, Plejady są. ;)

Pan ;) reszta się zgadza :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, _akir_ napisał:

wiesz moja młoda która w tym roku kończy 3cia klase powiedziała że ona jedzie na Plejady bo to lepsza impreza :D

 

I ma racje ;)

 

18 minut temu, Rafaelo napisał:

Jak na razie nie mam tego dylematu co wybrać zakończenie roku czy plejady emoji41.png@chojny jak będę zmieniał prace to też taki zapis będzie w mojej umowie o prace emoji6.png

 

Trzeba się szanować, no nie? ;) 

 

7 minut temu, Aga napisał:

Pan ;) reszta się zgadza :mrgreen: 

 

Może być, nie śledzę... was. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem pojedziemy, choć życie mamy ostatnio nieprzewidywalne (chyba, że będzie w Szczecinie, to może być problem...).

 

Żonie przysługuje "pierwszy rzut", ale rzut ten ma pewnie jakieś limity? Trzeba się sprężać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Izotom napisał:

Co za różnica, wszyscy mamy równe szanse na jakiś numerek :biglol:

 

Mówisz że warto jechać? 

 

Zawsze się zastanawiałem co Ty taki blady na Plejadach chodzisz, z głową w chmurach... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, subarutux napisał:

Oczywiście, że szkoda nie pojechać, jednakowoż czasem tak wyjdzie, że nie można.

Do dziś żałuję, że odpuściliśmy sobie Plejady na "naszym terenie".

 

Żałuj, żałuj,  to były najlepsze Plejady w historii!

 

Genialne trasy, piękne widoki, fantastyczna pogoda, dobry hotel i balety do białego rana!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...