Skocz do zawartości

F1 Grand Prix Węgier - Hungaroring


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie o Robercie dużo osób pisze, że wybiera się na Hungaro w tym roku. Pytanie do wszystkich, którzy chcą zobaczyć Roberta w sierpniu - jakie macie bilety? Trybuny? Jeśli tak, to które? A może na trawce General Admission?

Na pewno fajnie by było się spotkać w forumowym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie kurier przywiózł już 2 tygodnie temu - ale zamówiłem jakieś 2-3 tygodnie przed ogłoszeniem Roberta, czułem że będzie dobrze :-)

Zamawiane na gpticketshop, Bronze 2 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Tutaj się podkleję.

 

Będę ze szwagrem jechał i mamy dwa wolne miejsca, ewentualnie dołączymy do kogoś, partycypując w kosztach.

Wyjeżdżamy z okolic Wrocławia, ale tutaj jesteśmy elastyczni - w racjonalnej odległości możemy podjechać po kogoś, lub do kogoś. Starujemy 01.08, wracamy 04.08.

Chcemy to zrobić w miarę budżetowo, żeby nie wszczynać rodzinnych awantur :P, więc najtaniej będzie UWAGA! Multiplą, która w tym tygodniu jedzie do serwisu i później na badanie techniczne, żeby zminimalizować niespodzianki, ewentualnie E-klasą, a w ostateczności moim Outbackiem, ale to najdroższa opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2019 o 15:39, burton napisał:

dostałem dzisiaj bilety z gpticketshop, trybuna silver 2

byłem w 2008 roku na trybunie silver 2, super miejscówka... a i Robercik jeździł wtedy bolidem nie trupem :-) udanego wypadu Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogoś obcykanego z tym miejscem. Jak wygląda w praktyce kwestią parkingu i ewentualnego dojazdu z centrum Budapesztu? Jest z tym jakiś problem, wierzyć organizatorowi czy jednak są jakieś sztuczki? Jadę w czwartek tak, żeby być na Pit Walk, ale bilety odbieram na miejscu - czy do parkowania potrzeba już karnetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przymar napisał:

Pytanie do kogoś obcykanego z tym miejscem. Jak wygląda w praktyce kwestią parkingu i ewentualnego dojazdu z centrum Budapesztu? Jest z tym jakiś problem, wierzyć organizatorowi czy jednak są jakieś sztuczki? Jadę w czwartek tak, żeby być na Pit Walk, ale bilety odbieram na miejscu - czy do parkowania potrzeba już karnetu?

 

Jedziesz sam, czy z ekipą, bo widzę, że mamy podobny plan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd rodzinny:) Indoktrynacja procentuje - doroczne wyjazdy na WRC, w tym roku F1 (zresztą już drugi raz - byłem na Nurburgringu w 2012), i jeszcze we wrześniu Gymkhana Grid. Trzeba siać to później się zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.hungaroinfo.com/formel1/program_pl.htm

 

Kiedy warto być i co warto zobaczyć ? Czy jest szansa zobaczyć Kubicę z bliska ?

Inne serie wyścigowe niebardzo mnie interesują. Ale jakieś eventy przy okazji tak. A już fota z Kubicą bardzo.

 

PS. Mam nadzieję , że uda mu się ten wyścig i będzie fajna atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...