Jump to content

F1 Grand Prix Węgier - Hungaroring

Recommended Posts

W temacie o Robercie dużo osób pisze, że wybiera się na Hungaro w tym roku. Pytanie do wszystkich, którzy chcą zobaczyć Roberta w sierpniu - jakie macie bilety? Trybuny? Jeśli tak, to które? A może na trawce General Admission?

Na pewno fajnie by było się spotkać w forumowym gronie.

Do mnie kurier przywiózł już 2 tygodnie temu - ale zamówiłem jakieś 2-3 tygodnie przed ogłoszeniem Roberta, czułem że będzie dobrze :-)

Zamawiane na gpticketshop, Bronze 2 :-)

Panowie, mam pytanie czy można tam pojechać i dostać bilety na miejscu na miejsca "na trawie" ? I w ogóle jak to jest tam zorganizowane ?

• 4 weeks later...
  • 3 months later...

Tutaj się podkleję.

Będę ze szwagrem jechał i mamy dwa wolne miejsca, ewentualnie dołączymy do kogoś, partycypując w kosztach.

Wyjeżdżamy z okolic Wrocławia, ale tutaj jesteśmy elastyczni - w racjonalnej odległości możemy podjechać po kogoś, lub do kogoś. Starujemy 01.08, wracamy 04.08.

Chcemy to zrobić w miarę budżetowo, żeby nie wszczynać rodzinnych awantur :P, więc najtaniej będzie UWAGA! Multiplą, która w tym tygodniu jedzie do serwisu i później na badanie techniczne, żeby zminimalizować niespodzianki, ewentualnie E-klasą, a w ostateczności moim Outbackiem, ale to najdroższa opcja.

W dniu 3.04.2019 o 15:39, burton napisał:

dostałem dzisiaj bilety z gpticketshop, trybuna silver 2

byłem w 2008 roku na trybunie silver 2, super miejscówka... a i Robercik jeździł wtedy bolidem nie trupem :-) udanego wypadu Panowie

Jedziemy, 11 motocykli z Krakowa, od czwartku siedzimy na torze :) BIlety część brązowa trybuna B1, część srebrna S5. Spanie w centrum Budapesztu.

Pytanie do kogoś obcykanego z tym miejscem. Jak wygląda w praktyce kwestią parkingu i ewentualnego dojazdu z centrum Budapesztu? Jest z tym jakiś problem, wierzyć organizatorowi czy jednak są jakieś sztuczki? Jadę w czwartek tak, żeby być na Pit Walk, ale bilety odbieram na miejscu - czy do parkowania potrzeba już karnetu?

5 godzin temu, przymar napisał:

Pytanie do kogoś obcykanego z tym miejscem. Jak wygląda w praktyce kwestią parkingu i ewentualnego dojazdu z centrum Budapesztu? Jest z tym jakiś problem, wierzyć organizatorowi czy jednak są jakieś sztuczki? Jadę w czwartek tak, żeby być na Pit Walk, ale bilety odbieram na miejscu - czy do parkowania potrzeba już karnetu?

Jedziesz sam, czy z ekipą, bo widzę, że mamy podobny plan?

Wyjazd rodzinny:) Indoktrynacja procentuje - doroczne wyjazdy na WRC, w tym roku F1 (zresztą już drugi raz - byłem na Nurburgringu w 2012), i jeszcze we wrześniu Gymkhana Grid. Trzeba siać to później się zbiera.

@przymar my też bilety będziemy odbierać w czwartek na torze. Spać będziemy w Budapeszcie, kilometr od stadionu Ferenca Puskasa.

Zostawię namiary na PW - może będzie okazja się spotkać.

https://www.hungaroinfo.com/formel1/program_pl.htm

Kiedy warto być i co warto zobaczyć ? Czy jest szansa zobaczyć Kubicę z bliska ?

Inne serie wyścigowe niebardzo mnie interesują. Ale jakieś eventy przy okazji tak. A już fota z Kubicą bardzo.

PS. Mam nadzieję , że uda mu się ten wyścig i będzie fajna atmosfera.