Skocz do zawartości

Małe szybkie co kupić ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Auto może i ok, bo mi się podoba, ale ja patrze też przez pryzmat serwisowania, odległości do serwisu, dostępności części itd. a to póki co jest bardzo słabo w Polsce rozwinięte. Może gdybym mieszkał w Wawie brałbym go pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, bierz tego Swifta* i nie marudź. Gdy zajeżdżę Yarka, to będę miał od kogo odkupić zaufaną używkę :mrgreen: - tylko dbaj o niego i uważaj na zwierzynę łowną... :wink:

 

 

 

* i najlepiej od Piotora, on ma dobrą rękę do aut :cool:

 

 

 

PS> Gdybyś się przypadkiem na kolor nie mógł zdecydować, to jako potencjalny II właściciel poproszę czerwonego, ewentualnie ten żółty - też jest fajny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a gdyby jednak jeden (tylko ;-) ) - to może by tak, Edwin, jakiś fajny roadsterek? :roll:

 

Wariant "normalny" - Mazda MX-5. Wariant "odlotowy" - jakiś hardkorowy składaczek, są firmy, które piękne rzeczy oferują...

 

Myślę, że gdy Ci się znudzi - to i na to znaleźliby się potem kupcy na Forum :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a gdyby jednak jeden (tylko ;-) ) - to może by tak, Edwin, jakiś fajny roadsterek? :roll:

 

Wariant "normalny" - Mazda MX-5.

 

Jimba itai. Miata is not about power, it's about handling... i jak to powiedzial jeden z moich znajomych "it's about convertible" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, bierz tego Swifta* i nie marudź. Gdy zajeżdżę Yarka, to będę miał od kogo odkupić zaufaną używkę :mrgreen: - tylko dbaj o niego i uważaj na zwierzynę łowną... :wink:

 

 

 

* i najlepiej od Piotora, on ma dobrą rękę do aut :cool:

 

 

 

PS> Gdybyś się przypadkiem na kolor nie mógł zdecydować, to jako potencjalny II właściciel poproszę czerwonego, ewentualnie ten żółty - też jest fajny :twisted:

 

:mrgreen: Wis, czy masz jeszcze inne wymagania czy tylko kolor :mrgreen: :?: Mnie się podoba czerwony, ale ok jak bede kupował zadzwonie , żebyc nie był zawiedziony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jeszcze Grande Punto ale nie ma mocnej wersji silnikowej :evil:
w najnowszym auto moto wyczytałem ,że fiat wraca z abarthem i 1 modelem bedzie własnie grande punto z silnikiwm 1,nie-ASO i o mocy 150 km. nie wiem tylko kiedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jeszcze Grande Punto ale nie ma mocnej wersji silnikowej :evil:
w najnowszym auto moto wyczytałem ,że fiat wraca z abarthem i 1 modelem bedzie własnie grande punto z silnikiwm 1,nie-ASO i o mocy 150 km. nie wiem tylko kiedy

 

OO było by ciekawe, ciekawe kiedy wejdzie do sprzedaży, może Michał cos wie :?:

Turbo bym chetnie widział w małym autku, zawsze cos mozna niewielkim kosztem dłubnąć co by lepiej jeździło :twisted:

 

P.S. jeździłem zwykłym Grande Punto i naprawde zawieszenie robi dobre wrażenie. Jeździ sie powiedzmy jak Focusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jeszcze Grande Punto ale nie ma mocnej wersji silnikowej :evil:
w najnowszym auto moto wyczytałem ,że fiat wraca z abarthem i 1 modelem bedzie własnie grande punto z silnikiwm 1,nie-ASO i o mocy 150 km. nie wiem tylko kiedy

 

OO było by ciekawe, ciekawe kiedy wejdzie do sprzedaży, może Michał cos wie :?:

Turbo bym chetnie widział w małym autku, zawsze cos mozna niewielkim kosztem dłubnąć co by lepiej jeździło :twisted:

 

P.S. jeździłem zwykłym Grande Punto i naprawde zawieszenie robi dobre wrażenie. Jeździ sie powiedzmy jak Focusem

 

a czy masz jakis serwis fiata pod bokiem :?: ja tym cholerom z turynu nie wierze za grosz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze inne wymagania czy tylko kolor

 

Spoko, jak kupujesz Swifta, to lista opcji jest dość ograniczona:

a) decydujesz, że kupujesz;

B) decydujesz, że kupujesz w tym kolorze, w jakim stoi egzemplarz w salonie - albo, że czekasz dwa miechy na ten drugi kolor... :mrgreen:

 

Wersja wyposażeniowa jest jedna, dodatków luzem brak.

 

Więc - zero wymagań z mojej strony, po prostu kupuj :mrgreen:

 

PS. Abarth to może być dobra opcja, ale GrandePunto na wielkość i wagę to już w zasadzie kompakt, więc:

- żeby jechało, to tam tej mocy trzeba znacznie więcej;

- po co kupować wchodzącego dopiero do produkcji Fiata, skoro w tej klasie jest sprawdzona i bardzo dobra Honda...? Żeby se do serwisu pojeździć...? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie to autko

Żeby jeszcze Oplem nie było... :roll: :wink:

 

A co do Abartha, jeszcze jedno - skoro "normalne" GrandePunto, które ledwo jedzie, kosztuje tyle, co SwiftSport* - to ile będzie kosztował Abarth...? :shock:

 

Reklama podprogowa: SWIFT! SWIFT! SWIFT! SWIFT!

 

 

* wersja Sport, bez dodatków z listy wyposażenia, silnik 1.4, 11.5 sek. do setki - 56.800 PLN. Po doposażeniu w gadżety do poziomu Swifta Sport (klima, piąty pełnowartościowy pas bezpieczeństwa, alufelgi, czerwony lakier, spoiler, podgrzewane fotele, CD) - wychodzi 67 z hakiem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda odpada, za duzy wynalazek

 

Carfit, rozwiń proszę tą myśl.

 

Jak dla mnie to 260KM, v-max: 250 km/h i 0-100km/h: 6,1s za około 100 tys. zł to atrakcyjna propozycja. Jakie masz konkretnie zarzuty wobec Mazdy 3? Za duże gabaryty?

 

pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda odpada, za duzy wynalazek

 

Carfit, rozwiń proszę tą myśl.

 

Jak dla mnie to 260KM, v-max: 250 km/h i 0-100km/h: 6,1s za około 100 tys. zł to atrakcyjna propozycja. Jakie masz konkretnie zarzuty wobec Mazdy 3? Za duże gabaryty?

 

pozdrawiam :grin:

 

przeciez Mazda nawet nie ma oficjalnej sieci dealerskiej w PL, jak cos sie spieprzy to samochod stoi chyba ze na lawete i do DE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...