Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Australia  2006 skończyło 45, Argentyna 2006 skończyło 57 , Nowa Zelandia 2006 skończyło 37. Niby drugi koniec świata, a jakoś jechali. Nie chce mi się szukać, ale czy w tym rajdzie nie mamy rekordu jeżeli chodzi o ilość załóg  w mistrzostwach świata?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia  2006 skończyło 45, Argentyna 2006 skończyło 57 , Nowa Zelandia 2006 skończyło 37. Niby drugi koniec świata, a jakoś jechali. Nie chce mi się szukać, ale czy w tym rajdzie nie mamy rekordu jeżeli chodzi o ilość załóg  w mistrzostwach świata?  

Ej ale patrz na ostatnie lata , a nie prehistoryczne ;):)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, carfit napisał:


Ej ale patrz na ostatnie lata , a nie prehistoryczne ;):)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Śledzę rajdy od 1997, odkąd zobaczyłem Hołka jak jedzie Spaloną w 555 na zimowym. Czasy zdecydowanie prehistoryczne... Jestem dinozaurem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris jak na razie bardzo solidnie no i Evans ładnie.Sununen jak to bywa przekrecil pokrętło prędkośći o stopien wyzej i co rajd to dzwon albo przrygody.

Tanaka z kolei już na czwarte w więc pytanie czy będzie atak na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ogier zgarnia rajd i PS.Tanak do przewidzenia natomiast znow solidnie Meeke i Evans.Kto by przypuszczał ze to wlasnie Kris bedzie zbierał punkty dla zespołu a nie JML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JML na razie zaskakuje ale na minus za to Evans ostatnio całkiem dobrze sobie radzi. WRC2 Pro szkoda komentować bo i mnie mogli tam puścić i spacerkiem bym dojechał nawet seryjną Fiestą czy Fabią popijając Latte :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi napisał:

Meeke ma ciekawe/dziwne pomysły:

"Strata wynika z faktu, że nie naciskam gazu. Oszczędzam opony - mówił Meeke."

 

Ciekawe, czy to recepta na 5 punktów na PS

no prawie mu się udało - stracił 0,1 do Ogiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Ogiera, wraca do gry. Ott, jakby trochę zachowawczo w tym rajdzie. Brawa dla Krisa, ten asfalt na koniec PS, to normalnie na "żyletki" szedł. Ogólnie pierwsza trójka w PS genialnie, były emocje.

Następna Korsyka, będzie kręto i asfaltowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał:

Brawa dla Ogiera, wraca do gry. Ott, jakby trochę zachowawczo w tym rajdzie. Brawa dla Krisa, ten asfalt na koniec PS, to normalnie na "żyletki" szedł. Ogólnie pierwsza trójka w PS genialnie, były emocje.

Następna Korsyka, będzie kręto i asfaltowo. 

He he Tanak pojechał ten rajd jak na mistrza 2019 przystało :) Pojechał go z głowa  i wywiózł wszystko co było do wywiezienia w granicach rozsądku.

Jezeli napisał by sie na P1 to co najwyżej był by dzwon ale kapec albo przygody.Jak na otwierającego pojechał koncentrowo.Ta sie wlasnie zdobywa mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdziGT napisał:

He he Tanak pojechał ten rajd jak na mistrza 2019 przystało :) Pojechał go z głowa  i wywiózł wszystko co było do wywiezienia w granicach rozsądku.

Trochę racji....a jednak, stracił do rywala aż 10 punktów. Sensowna przewaga na początek sezonu stopniała do żadnej. 

Ale ja się cieszę, bo jakby nam na dzień dobry zdominował rywalizację i się zbyt szybko oddalił od reszty, to znowu byłoby nudno....jak przy obu Sebach ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...