Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety była piękna zima cały styczeń i luty do ostatniego weekendu kiedy to do Skandynawii doszła odwilż i jest dupa.Caly tydzień było na plusie u mnie nawet padał deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kukson napisał:

Suzuki mogłoby pomyśleć o zbudowaniu auta do startów w WRC albo chociaż w WRC2

 

Po tym co zawojowali w WRC przy pierwszym podejściu to z dwa pokolenia decydentów muszą przeminąć w firmie zanim ktokolwiek odważy się wyjść choćby z nieśmiałą sugestią takiego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek to młody Solberg będzie śmigał w barwach Subaru Motorsports USA  i zaliczy 6 rund w American Rally Association.

 

- Nie sądzę, by ktokolwiek zrozumiał, jak to jest dla mnie ważne. Miałem dwa lata, gdy mój ojciec został mistrzem świata i pamiętam, jak byłem dumny z niebiesko-złotych barw auta, które miał. Do dziś mam pościel w barwy Subaru! - mówił Solberg.

- Jazda w tych samych barwach i dla tego samego zespołu, co mój tata jest fantastyczna. Bardzo mocno dziękuję Subaru Motorsports USA za tę szansę - dodał.

57857a4870012bd6344e57d7551f0c1d.jpg

Kris na odcinku postanowił sprawdzić podwozie w Toyocie ;)

 

52392474_10155840650156960_5817175500375719936_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kukson napisał:

 

- Nie sądzę, by ktokolwiek zrozumiał, jak to jest dla mnie ważne. Miałem dwa lata, gdy mój ojciec został mistrzem świata i pamiętam, jak byłem dumny z niebiesko-złotych barw auta, które miał

 

Hmmm mój dwulatek biega w pieluchach, na picie woła iś a na jajka kajko. Widać Solberg od małego był bardziejszy niż inni ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tutek napisał:

Z ciekawostek Szwedzki to 197 rajd JML w WRC i tym samym zostanie samodzielnym rekordzistą w ilości startów. 

I chyba najbardziej niespełnionym kierowca w historii 

1 godzinę temu, matros1 napisał:

 

Hmmm mój dwulatek biega w pieluchach, na picie woła iś a na jajka kajko. Widać Solberg od małego był bardziejszy niż inni ;)

Czad ze pojedzie poku jeszcze jest czym jechać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb melduje z mety SS2 ze warunki sa srednie i nie ma stalej przyczepnosci .Ponoc jest juz na plusie 5-6 stopni i duzo zmian przyczepnisci.

Ja jak jechalem dzis do pracy to to mielem +2 na termometrze o 06.30 rano.

 

Ale Tanak przywalil z rana :)

Sunninen swietny start 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na prawde Teemu dzis na prawde imponuje idzie prawie tempem Tanaka.Czapki z glow.

Kris za to troche slaby start.Wychodzi chyba mala ilosc km w aucie.

No to Marcus pojezdzil - ojojoj bylo i tym razem juz na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanak jak zwykle, chłopak jest najszybszy zdecydowanie, ma pewność na każdej nawierzchni.

Pozostali Finowie też rewelacyjnie. Natomiast Ogier i Neuville...średnio. Pewnie z czasem się rozkręcą. 

Troszkę rozczarowująco Sen Loeb i Meeke. Mam nadzieję, że złapią właściwy rytm.

I kompletna porażka- Marcus. Co tu można powiedzieć Ojojoj.  Szkoda strasznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dosypało trochę śniegu i jadący na początku odśnieżają i robią linie innym. Tanak oby bez przygód i może zgarnąć wygraną. Sporo osób zaliczyło bandy i potraciło minut(Rovnapera czy Gronholm), a Pieniążek nawet musi przez to korzystać z Rally2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Meksyku Pieniążek będzie miał duże szanse na wygraną w WRC2 PRO, wystarczy dojechać do mety :), ogólnie skromniutka lista startowa tylko 23 załogi
https://wrc.net.pl/rajd-meksyku-z-najskromniejsza-obsada-od-wejscia-do-wrc-pieniazek-po-zwyciestwo?fbclid=IwAR2jI3eADlWIztM-FiMHcds4n5SR2JpRxPJmj91dX00Y2pycvOnd3UmGVVw

A tak skończył Gronholm 

51922954_2328327233866206_3482283174912851968_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe WRC2 Pro to jakiś głupi twór.

Tymczasem Thierry z przygodami na trasie.

Warunki podobno słabe ale jak później przymrozi to może być ciekawie :)

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...