Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Wiesz, ja też tam myślałem kupując Superba :P;)

rozumiem, ze nie jestes z niego do konca zadowolony?

 

moj szwagier ma nowke od nowosci (2.0TDI 170 KM) i mi sie to auto naprawde sie podoba... jedyna rzecz, ktora mi nie pasuje to niewygodne przednie fotele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja też tam myślałem kupując Superba :P;)

rozumiem, ze nie jestes z niego do konca zadowolony?

 

moj szwagier ma nowke od nowosci (2.0TDI 170 KM) i mi sie to auto naprawde sie podoba... jedyna rzecz, ktora mi nie pasuje to niewygodne przednie fotele

 

Też nówka od nowości. Przejechałem 100 kkm, generalnie auto dobre (prawie bez wad), tylko zupełnie bezpłciowe. Mam nadzieję, że gdzie jaj gdzie, ale na tym forum jestem w tej kwestii rozumiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie widzicie roznic pomiedzy nowa Oktawia, a starszymi autami z koncernu VAG... to coz mam powiedziec? kazdy widzi to, co chce widziec ;)

 

co teraz napiszecie? znowu cos o bokserze i S-AWD? :biglol:

 

octavia-gallery-03.jpg

 

2012-Subaru-Impreza-Premium-side-in-motion.jpg

 

jezeli nie widzicie roznic pomiedzy nowa Oktawia, a starszymi autami z koncernu VAG... to coz mam powiedziec? kazdy widzi to, co chce widziec ;)

 

co teraz napiszecie? znowu cos o bokserze i S-AWD? :biglol:

 

octavia-gallery-03.jpg

 

2012-Subaru-Impreza-Premium-side-in-motion.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nowa octavia podoba. Gdybym mial kupic teraz nowe auto do jazdy to czym niby mialby przekonac mnie chocby nawet nowy legacy? Skoro cena legacy 2.0i to okolo 110tyś a Octavi z lepszym silnikiem i mocniejszym 1.8TSI ( 180koni ) 82tyś... zaraz posypią sie komentarze czy do skody dodaja beret , ze jazda skodą to wstyd i tak dalej i tak dalej - a wstyd to przepłacic i dac nabic się w butelke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak będzie się jeździć nową octą, Ale pozostaje w tym wszystkim coś niepoliczalnego, co trudno jednoznacznie określić. Do Skody, choćby najwspanialszej,m najszybszej i w ogóle ma się tyle sympatii co do taksówki. Nie potrafię tego nazwać. Jeśli mam się pożegnać ze Skodą zrobię to bez najmniejszego żalu. Subaru to jak członek rodziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Subaru - Subarowi:) nie równe. Nie ktorzy sie za duzo naczytali forum i i myslą ze Forester Diesel i Impreza STI to to samo. Moim zdaniem Legacy czy Outback ma tyle samo płci co Skoda Octavia czy Toyota Avensis...

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nowa octavia podoba. Gdybym mial kupic teraz nowe auto do jazdy to czym niby mialby przekonac mnie chocby nawet nowy legacy? Skoro cena legacy 2.0i to okolo 110tyś a Octavi z lepszym silnikiem i mocniejszym 1.8TSI ( 180koni ) 82tyś... zaraz posypią sie komentarze czy do skody dodaja beret , ze jazda skodą to wstyd i tak dalej i tak dalej - a wstyd to przepłacic i dac nabic się w butelke :D

 

Proponuję, żebyś wsiadł a najlepiej przejechał się Octawią za 82 tyś. Do SuperB, przynajmniej w kwesti jakości wykończenia to naprawdę przepaść.

Osoba kwestia, że Octawia w wersji wykończenia jak na powyższych zdjęciach nie będzie kosztować 82k pln tylko pewnie grubo powyżej 100k pln.

I żeby nie było. W listopadzie miałem przyjemość być "transferowany" SuperB na lotnisko w Moskwie. Przez całą drogę byłem pod wrażeniem jakości skóry i detali wykończenia. Wszystko poza chromowanymi plastikami było wzorcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Legacy czy Outback ma tyle samo płci co Skoda Octavia czy Toyota Avensis...

 

+1

 

Dla mnie Subaru - Subarowi:) nie równe. Nie ktorzy sie za duzo naczytali forum i i myslą ze Forester Diesel i Impreza STI to to samo

 

+1 !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...