Skocz do zawartości

The Final Samurai


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Guliwer napisał:

I od tej chwili jego wartość rośnie 10 PLN dziennie :D

No właśnie ciekawe jak będzie się kształtować za 5 lat cena tych aut? Uważacie, że osiągną status klasyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tsunetomo napisał:

No właśnie ciekawe jak będzie się kształtować za 5 lat cena tych aut? Uważacie, że osiągną status klasyków?

 

absolutnie nie widze przeslanek ku temu - zbyt wiele ich wyprodukowano...

tym bardziej, ze obecne WRX STI w US beda nadal sprzedawane, wiec za 5 lat bedzie podaz kilku-letnich uzywek z tamtego rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szkoda, że STI LE różni się od STI kilkoma drogimi dodatkami, które pewnie były na magazynie i trzeba było gdzieś zamontować. Gdyby miały coś trwałego, co wyróżniałoby spośród pozostałych, było naprawdę SUPER.

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, haczyk napisał:

Najbardziej szkoda, że STI LE różni się od STI kilkoma drogimi dodatkami, które pewnie były na magazynie i trzeba było gdzieś zamontować. Gdyby miały coś trwałego, co wyróżniałoby spośród pozostałych, było naprawdę SUPER.

 

Trudno się z tym nie zgodzić:(

 

http://www.subaru.pl/2015sti_acc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja miałem rezerwacje ale odstąpiłem... nie wiem, z jednej strony trochę szkoda, ale z drugiej za ułamek ceny kupiłem turbolodowke i frajda z jazdy tez jest :) a i tak STI byłoby to trzecie auto w domu, wiec kosztowna zabawka.

co nie zmienia faktu, ze pewnie jeszcze kiedyś i na STI przyjdzie czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tsunetomo napisał:

(...) co nie zmienia faktu, ze pewnie jeszcze kiedyś i na STI przyjdzie czas...

 

fajnie, ze ktos je kupuje, ale imho obecnie sa po prostu za drogie w stosunku do tego, co oferuja... za jakies 3-4 lata, jak juz beda po gwarancji, z zakutym silnikiem, zmienionym wydechem, etc., to ew. mozna sie bedzie pokusic :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eddie_gt4 napisał:

 

fajnie, ze ktos je kupuje, ale imho obecnie sa po prostu za drogie w stosunku do tego, co oferuja... za jakies 3-4 lata, jak juz beda po gwarancji, z zakutym silnikiem, zmienionym wydechem, etc., to ew. mozna sie bedzie pokusic :thumbup:

No właśnie... po przemyśleniu i wniosku podobnym do @eddie_gt4, ze ceny nie będzie trzymał, odpuściłem. Za 230k można już przebierać w nowych i używkach z wysokich półek. Co prawda nie będzie to legendarne STI, ale pytanie do czego to auto potrzebujemy... Tak czy owak gratuluje każdemu zakupu tych wyjątkowych "ostatnich Samurai" :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy szczerze, każdy chciałby takie auto, nawet jeżeli różni się tylko kilkoma dodatkami. A marudzenie, że to tylko kilka drogich dodatków czy też za drogie, powoduje, że łatwiej jest się pogodzić z tym, że to nie my będziemy tymi samochodami jeździć. :(

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, haczyk napisał:

Powiedzmy szczerze, każdy chciałby takie auto, nawet jeżeli różni się tylko kilkoma dodatkami. A marudzenie, że to tylko kilka drogich dodatków czy też za drogie, powoduje, że łatwiej jest się pogodzić z tym, że to nie my będziemy tymi samochodami jeździć. :(

I tak i nie. Odwieczna walka pomiędzy decyzją zakupową podyktowaną rozumem czy sercem :) Zazdrości nie odczuwam, raczej cieszę się radością tych, którzy się zdecydowali.

Osobiście będę wypatrywał na ulicach tych wyjątkowych egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Guliwer napisał:

I od tej chwili jego wartość rośnie 10 PLN dziennie

 

18 godzin temu, Tsunetomo napisał:

No właśnie ciekawe jak będzie się kształtować za 5 lat cena tych aut? Uważacie, że osiągną status klasyków?

 

17 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

absolutnie nie widze przeslanek ku temu - zbyt wiele ich wyprodukowano...

tym bardziej, ze obecne WRX STI w US beda nadal sprzedawane, wiec za 5 lat bedzie podaz kilku-letnich uzywek z tamtego rynku

 

Pójdźmy na kompromis... niech wartość auta nie rośnie i nie spada, a utrzymuje stały poziom z dnia zakupu ;) 

 

18 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

zakladam, ze przedni spojlerek dlugo nie pozyje...

 

Badałem sprawę i łatwo się ten spojlerek demontuje i montuje, można więc zakładać go tylko do celów reprezentacyjnych :) 

 

18 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

podobnie jak i inne czesci (badz elementy naprawczo-wymienne :mrgreen: ) tego "samuraja"

 

Jak już pisałem będę Cię na bieżąco informował o stanie zdrowia samuraja :mrgreen: 

 

10 godzin temu, Q37 napisał:

Znaczek final edition nie widzę między fotelami i na błotnikach.Czy to będzie dokładane?

 

Nic o tym nie słyszałem, zakładam więc, że u nas nie będzie tego typu akcji :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być numerek a nawet plakietki FE nima:(

 

Swoją drogą...musiało bardzo zaboleć gdy zobaczyliście swoje fe.

rekompensata pewnie będzie bo nawet dilerzy mówili że emblemat jest.

Edytowane przez Q37
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Q37 napisał:

Miał być numerek a nawet plakietki FE nima

 

Nie było takiej deklaracji ze strony SIPu... to Forumowicze pisali, że są takie plakietki/numery w Szwajcarii, w Niemczech... 

 

50 minut temu, Q37 napisał:

Swoją drogą...musiało bardzo zaboleć gdy zobaczyliście swoje fe.

 

Bez przesady... fajnie by było gdyby było ale przecież nie kupuje się takiego auta dla plakietki.

 

50 minut temu, Q37 napisał:

dilerzy mówili że emblemat jest.

 

Na forum?

 

50 minut temu, Q37 napisał:

rekompensata pewnie będzie

 

Będzie akcja serwisowa wzywająca użytkowników WRX STI FE do stawiennictwa w ASO w celu uzupełnienia brakującej plakietki :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są doskonałe :)  Ktoś się orientował czy można je osobno zamówić u Dealer'ów lub nie u Dealer'ów?? :)

Ewentualnie czy mają one jakiś unikalny Part Number subaru?? Byłoby łatwiej szukać... :)

Edytowane przez gpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...