Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Kiedy miałem Lanosa zadałem serwisowi pytanie, jak wyłączyć poduszkę pasażera. Usłyszałem w odpowiedzi, że filozofia Subaru jest taka, że dziecko wozi się z tyłu.
  3. Temat do zamknięcia. Sprawa rozwiązana. Ktoś demontując hak odcioł po prostu całąwiązke, i wszystki kable zaizolował razem. Weszła woda i zaczeła się świąteczna choinka.
  4. aż zajrzałem do dowodu mojego zabytka, jestem tylko ja właścicielem, na sprzedaż za granicę musisz mieć zgodę, jak sprzedajesz w kraju to tylko informujesz konserwatora po fakcie
  5. Today
  6. Mam ten sam problem w blobie. Jak będzie świeciło się czerwona kontrolka to układ srs nie zadziała. Jest możliwość podpięcia rezystora zamiast poduszki żeby "oszukać" system ale tego nie polecam. Mały jeździ z tyłu .
  7. Izotom

E-Boxer

Mamy koło 10 lat na to, żeby nie zdechnąć i żeby ta planeta miała jakiś potencjał na odbudowanie się. Jeśli prześpimy ten czas to wtedy będziemy musieli utrzymywać życie używając technologii, bardzo kosztownych i bardzo energochłonnych. Dlatego jakiekolwiek kalkulacje są niewiele warte: jakie są zasoby, co się ekonomicznie spina, jak poradzą się firmy produkujące itd. Jesteśmy na etapie deadline.
  8. Ale ten "twój" schodek jeżeli powstanie, to tylko na granicach pracy pierścieni uszczelniających czyli w górnym i dolnym martwym punkcie pracy, dalej już nie "podskoczy" i nie będzie przejścia z "luźnego do ciaśniejszego". btw. trzeba było w pierwszym Twoim poście wspomnieć o degustacji jabłecznika...byśmy nie strzępili języka. Mam nadzieję, że smakował.
  9. Zamontowałem świece NGK dedykowane do tego silnika SILFR6A11 ( irydowe, jedno elektrodowe). Te które wykręciłem były identyczne. Oczywiście nie ingerowałem w przerwę ( auto z gazem). Pomierzyłem w weekend cewki wg instrukcji ze strony Magneti Marelli. Parametrami chyba są OK. Niestety silnik pływa na biegu jałowym na gazie. W momencie przełączenia na benzynę obroty automatycznie się wyrównują i już chodzi równo (niezależnie od wilgotności i temperatury powietrza).To samo dzieje się przy odłączeniu wtyczki cewki na reduktorze lpg. Tak jakby łapał lewe powietrze. W trakcie jazdy pod większym obciążeniem nie szarpie. Panowie gdzie szukać problemu?
  10. Jestem już oczywiście po serialu i czekam na drugi sezon
  11. Wyglądam na nim jakby to była fotka na przepustkę z kryminału
  12. msi

Kubica w F1

Obejrzyj sobie pierwszy sezon serialu na Netflix, o poprzednim sezonie F1. Jeżeli chodzi o rywalizację kierowców, to ten serial sporo wyjaśnia
  13. Yesterday
  14. Udało się przez hamulec, po wcześniejszych próbach zmieniania pozycji wysprzęglika, ale samemu słabo to wychodziło, dużo latania a mało efektu.
  15. To co zdarzyło się w Pana aucie , bez ingerencji osób trzecich , zwierząt itd. jest w zasadzie niemożliwe. Dlatego ASO powinno zrobić zdjęcia i wysłać do DT jeżeli istotnie "samo się popsuło"....
  16. No fakt, trzeba zachować trzeźwość umysłu kupując tam cokolwiek. Głownie ze względu na koszty wysyłki. Mangi, np. Wangan MidNight idą po 5-10 zł za tom, ale są ciężkie i jak się za dużo w pakiet uzbiera to transport będzie drogi. O tyle fajny jet ten serwis, że oferują funkcję konsolidacji kilku zamówień, więc nie płaci się osobno za wysyłkę każdego drobiazgu.
  17. Oprócz tego że auto gasło, falowały jeszcze mocno obroty nawet do 500 obr/min. Ja za sondę płaciłem prawie 500zł więc no masz rację
  18. Potrafi ktoś wyjaśnić dlaczego na 1 zakręcie ściął tak bardzo zakręt Russell? Czyżby aż taki paraliż, że stracił pozycję na rzecz Robsona? Oglądałem z lotu ptaka kilka razy i ciężko się tam doszukać powodu dla którego młody anglik tak się motał czy jechać linią, czy ścinać i w końcu ściął bez żadnego rezultatu, bo nadal był na p20. Dla mnie ten zakręt jest dowodem na to jaką wewnętrzną krucjatę prowadzi Rus, gdzie przed sezonem były uśmieszki i miłość do Roberta, a teraz jest walka za wszelką cenę, o p19, masakra...
  19. Tak, ten haķ jest bardzo dobrej jakości. Jest lepiej wykonany niż całe Subaru razem wzięte. W drugim aucie hak Westwali ma już 25 lat i zero rdzy i nic się nie zacina.
  20. O proszę. A mi pół roku temu wymienili przednie tuleje przednich wahaczy, tylko powiedzieli, że eksploatacja i musiałem zapłacić.
  21. To ja ugryzę z innej ale- nie dałoby rady przypasować sprężyn z GD GDB GDC? (blob, hawk) wagowo jest dosyć podobnie.
  22. ipsx82

Kubica w F1

Ruselek wymusił zjazd do boxu a nie mógł Robson pomimo zakazu zjechać po opony ? Groziła by mu za to jakaś kara ?
  23. Tydzien temu mialem podobną historię z przewodem paliwowym. Przewod sprowadzony w 2 dni. Dzisiaj zobaczylem, ze oslone jakas dziwna założyli Smrod jeszcze jest
  24. HoQ

Kubica w F1

A ja wam powiem że wszystkie te mikrowojny z Russellem i teamem na strategie, podwozia, powyścigowy PR i dziesiąte części w Q1 to wszystko ch*ja warte. Pół roku temu by nam się nawet nie śniło że Rob pojedzie znowu swoje ukochane Monaco, na pierwszym zakręcie jak zwykle pokaże stalowe nerwy, na nawrocie zamknie jadaczki wszystkim Villnewom tego świata, będzie jechał świetnym tempem na żyletki od band przez całą długość wyścigu, poklnie na radiu i pokaże dawny błysk Kubicy z 2010. To na ten powrót czekaliśmy, nie na walkę z gówniarzem o 19 miejsce w błękitnych taczkach, więc keep calm and... wiadomo co.
  25. jesteśmy wdzięczni:-) za nowych znajomych, za wiatr we włosach, błotko na świnkach i wodę pod kołem.....i najważniejsze =pełnych pozytywnej energii organizatorów
  1. Load more activity
  • Create New...