Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Blixten

Spalanie XV II

Tak to właśnie działało w Hondzie Civic IX gen. mojej Żony. Początkowo uznałem to za pożyteczny "ficzer" mający zredukować ilość mandatów, ale z czasem przestałem używać - bardzo nieprzyjemne uczucie nie móc przyspieszyć w razie nagłej potrzeby bez wciskania gazu w podłogę. Na moją psychikę lepiej działa aktywny tempomat niż ogranicznik prędkości.
  3. mam ten sam problem ale za nic nie mogę ściągnąć tego sprzęgła. Mam ściągacz to aż ta blacha w które śrubki się wkręca mega się wygina.
  4. Dotarliśmy do domu o 22:30, na liczniku 3615 km spod hotelu w Kutaisi. Dziękujemy wszystkim subariadowiczom !!!!! Pora zmierzyć się z codziennością
  5. Chętnie, tylko w XV jest roleta Nie będzie stabilnie.
  6. A nie sprawdzałeś jeszcze luzu? Może nie trzeba wymieniać tarczy tylko dać podkładkę lub zamienić na inną? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  7. No to jeszcze do kompletu piesek kiwający głową na tylną półkę.
  8. Dla poparcie Twoich słusznych pretensji: Fotele z forka z rocznika 2005 przed lift ale już 2.5T - Skóry wentylowane (dziurki), obecnie wszystkie idealne pomimo 200k i dość ciężkiego wchodzenia - stan idealny Skóry z mojego forka 2006 polift miały lekkie przetarcie na boczku os wchodzenia (po 150kkm) skóry impreza 2009 wytarcia na plecach, siedzisku itp po 150kkm - zdecydowanie jakościowo najsłabsze.
  9. TTTM, aktualizacja softu radia w ASO pomogła...
  10. U mnie chyba deska rozdzielcza przestała skrzypieć .Tą gąbkę którą jest od strony wewnętrznej ,tą czarną przy samym dole szyby, wcisnąlem głębiej tak ,że jej nie widać i jest cisza, nie skrzypi .
  11. @OWOC - poszukaj pare stron wstecz - zostawiłem dane dla potomnych (sklep bilstein Polska). Amorki tylne, chyba można regenerować, przód zdaje się jest nierozbieralny, ale to musi się wypowiedzieć ktos bardziej kompetentny
  12. Ja zamawiałem zdaje się tutaj: https://bilsteinpolska.pl/sklep/ Numery B6 do Legacy: 35-118305 35-118312 24-118323 Co do regeneracji, to już musiałbys zapytać w Zerkopolu, u mnie w lewym urwał się gwint u góry amorka i jak zapytałem w Zerkopolu co można z tym zrobić, to zaproponowali wymiane wkładu w cenie nowego B6, także podziękowałem.
  13. Panowie, dziękuję Wam za szybką odpowiedź A możecie podać namiary gdzie kupowaliście? Jeju trochę mnie nie było w świecie Spec.B i zapomniało mi się, ale coś mi świta, że podobno regenerują te amorki? Prada to?
  14. Dzięki, Jak coś to na was :p czułbym się pewniej mając pod ręką kogoś kto wie jak to auta ma jeździć ale z braku laku jadę po waszej rekomendacji. trzymajcie kciuki a auto wróci na forum
  15. Crazy_Ivan

Kubica w F1

A Russell nigdy by nie skłamał. Np mówiąc o tym, jak go KUB wypchnął i przez to uszkodził skrzydło I ogólnie to team player, np jak twierdził, że RK ma problemy, bo nie ogarnia angielskiego i nie może się z inżynierami dogadać, to podobno zaproponował Robertowi korepetycje nawet
  16. Ja robiłem to chwilę temu - Bilstein B8 przód + B6 tył - koszt około 2500PLN, w ASO powiedzieli mi UWAGA 10k, więc podziękowałem. Do tego wziąłem tylne sprężyny wzmacniane Lesjofors (jakoś "tanio" je trafiłe, bo była promocja ).
  17. Ja wymieniałem ze 2 lata temu cały komplet, koszt około 2500-3000zł za zestaw Bilstein B6, jeśli oryginał Subaru to wtedy bliżej 6-7k zł. Ceny raczej mocno się nie zmieniły, bo w tym roku wymieniałem jeden przedni i kosztował mniej więcej tyle samo co wcześniej.
  18. Tu masz wątek sprzedaży - i w pierwszym poście linki do moich dwóch wątków w temacie
  19. Pewnie że jest , jest na to aż 14 dni. Więcej info na email podeśle.
  20. Today
  21. Muszę w takim razie to sprzęgło zdemontować i pomierzyć. Nie wiem kiedy mi się to uda załatwić... postaram się jak najszybciej. Niestety sam nie mam możliwości (brak czasu, miejsca i narzędzi) żebym sam się tym bawił, więc muszę się z mechanikiem ugadać żeby to zdjąć i pomierzyć. Przychodzi mi też do głowy alternatywna opcja - kupię dziś to sprzęgło, za 1-2 dni dojdzie przesyłka, do tego czasu na pewno ugadam z mechanikiem jakiś termin (piątek lub poniedziałek), zdemontujemy to co mam teraz, porównamy, jak będzie identyczne, to montujemy i ja jestem szczęśliwy, jak będzie jednak inne, to na mój koszt odsyłam w stanie niezmienionym i jestem w plecy koszty przesyłki w 2 strony - jest taka możliwość?
  22. Czy ktoś z Was wymieniał niedawno amortyzatory w Spec.B? Duży to koszt?
  23. Orollo predator odradzam, jak działa to ok ale zdarzają się zwiechy.
  24. DrAST, wspolczuje przejsc z autem i ASO... ad 1 - wklejam pare fot, w jaki sposob udalo mi sie samoddzielnie usunac analogiczna "usterke"
  25. Mi o tym nie powiedział, więc chyba zrobił. A kiedy tam była regulacja zaworów?
  26. wezyr

Kubica w F1

Inne atakowanie tarek? Robert starannie unikał tarek. Może jemu wiatr wieje z innej strony niż George'owi i dlatego zwiewa mu części z bolidu.
  27. Napisałem maila do Vialle Polska, oto co dostałem w odpowiedzi: "... instalacja VIALLE DirectBlue jest obecnie w fazie wdrażania. Powinna być dostępna w Polsce jesienią... " "... Proszę sprawdzić czy auto wyposażone jest w jedną pompę wysokociśnieniową. Funkcjonowanie 2 pomp wysokociśnieniowych dyskwalifikuje auto w zakresie montażu tej instalacji gazowej. " I tu pytanie do Was, koledzy i koleżanki, jak jest w naszych autach? Jest jedna pompa czy dwie?
  1. Load more activity
  • Create New...