Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, pumex1 napisał:

A kto pamięta klasę "ałto" ;) w Wysowej ;) I Witka - w "załodze kobiecej" ;)

 

To była scena kończąca burzliwej Witkowej kariery na The Forum. ;)

 

Ciekawe co u niego ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kriskristoffers napisał:

A kto się z licencją wpycha? :)

No większość ma jakąś licencję ;)

Ja posiadam licencję maszynisty elektrycznych pojazdów trakcyjnych :D i pojadę jako pomocnik czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, beben napisał:

ponad 100 załóg już zapisanych !!!

Myślę że będą trzy fale, pierwsza już poszła, druga po uwolnieniu drugiej tury (pewnie największa) i ostatnia wiadomo przy starcie trzeciej. Raczej nie powinno być szału w czasie między turami, ci którym zależy czekali w starterach ;) Może się uda :)

A właśnie że nie ;) Druga to przecież auta które nie były przez trzy lata.. To nie powinno być jakiegoś strasznego popytu - raczej mało "fanatyków" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jakos ta mi sie sklada, ze omijam jubileusze :(

Nie mozemy w tym roku przyjachac na PLEJADY. Tym razem sprawy zawodowe postawily barykade nie do przejscia.

Duchem jak zawsze z Wami

  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jakos ta mi sie sklada, ze omijam jubileusze
Nie mozemy w tym roku przyjachac na PLEJADY. Tym razem sprawy zawodowe postawily barykade nie do przejscia.
Duchem jak zawsze z Wami

@dzioba prima Aprilis był wczoraj Wiec nie żartuj ze Cię nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ayo napisał:

jest jakies oficjalne info na temat ilosci noclegow ogarnietych przez organizatora, ilosci miejsc w klasach i ewntualnego dokladnia numerkow ?

czy ktoś mógłby mnie oświecić w jaki sposób "zdobyć" nocleg w hotelach podanych na stronie przez organizatora? Booking nie ma miejsc, a hotele odsyłają do organizatora - to jak w święta część z Was ma już noclegi w tych miejscach załatwione? Ogólnie z noclegami w tym rejonie będzie bardzo słabo, jeśli mam mieszkać 50km od bazy to raczej po raz pierwszy od kilku lat trzeba będzie zostać w domu... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, slesz napisał:

Myślę że będą trzy fale, pierwsza już poszła, druga po uwolnieniu drugiej tury (pewnie największa) i ostatnia wiadomo przy starcie trzeciej. Raczej nie powinno być szału w czasie między turami, ci którym zależy czekali w starterach ;) Może się uda :)

A właśnie że nie ;) Druga to przecież auta które nie były przez trzy lata.. To nie powinno być jakiegoś strasznego popytu - raczej mało "fanatyków" ;)

 

Zgadza się. Też myślę, że większość chętnych już się zgłosiła. Druga tura będzie symboliczna, przecież tu większość oczekujących czeka na 3cią turę.

 

15 minut temu, Bagginssss napisał:

czy ktoś mógłby mnie oświecić w jaki sposób "zdobyć" nocleg w hotelach podanych na stronie przez organizatora? Booking nie ma miejsc, a hotele odsyłają do organizatora - to jak w święta część z Was ma już noclegi w tych miejscach załatwione? Ogólnie z noclegami w tym rejonie będzie bardzo słabo, jeśli mam mieszkać 50km od bazy to raczej po raz pierwszy od kilku lat trzeba będzie zostać w domu... :-(

 

Myślę, że nie będzie tak źle. W poprzednich latach też na początku wyglądało to beznadziejnie, ale potem pojawiały się jakieś dodatkowe pule pokoi w hotelach, ktoś tam odstępował kwatery w pobliżu. Trzeba poczekać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem Grzesiu, ze w tym roku wychylilibylimy za tych co na morzu ?

Godzinę temu, Beavis napisał:

Myślę, że nie będzie tak źle

no oby oby, w zeszlym roku faktycznie byla kupa, a pozniej pare dni przed rozpoczeciem sporo ofert sie pojawilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby mnie oświecić w jaki sposób "zdobyć" nocleg w hotelach podanych na stronie przez organizatora? Booking nie ma miejsc, a hotele odsyłają do organizatora - to jak w święta część z Was ma już noclegi w tych miejscach załatwione? Ogólnie z noclegami w tym rejonie będzie bardzo słabo, jeśli mam mieszkać 50km od bazy to raczej po raz pierwszy od kilku lat trzeba będzie zostać w domu... :-(
Z tego co czytałem w ubiegłym roku, to sporo osób w formularzu "rezerwuje" więcej miejsc dla znajomych "na wszelki wypadek" (takie rezerwowanie ręcznikami leżaków plażowych z samego rana ;-)) Potem są rezygnacje i znowu pojawiają się w bazie. Organizator z całą pewnością zabukował noclegi dla wszystkich uczestników. Bardziej się martwię w ogóle o miejsce na Plejadach... Po 2 dniach zapisów, nie wygląda to różowo...

A ma ktoś dane ile miejsc wolnych w kategorii Apacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, piotruś napisał:

sporo osób w formularzu "rezerwuje" więcej miejsc dla znajomych "na wszelki wypadek"

Zazwyczaj dla tych, co się dopiero w 3 turze mogą zapisać ;)

 

Dostałam maila z linkiem aktywacyjnym, tak że machina ruszyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...