Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

citan, złe forum :twisted:

Właśnie. Citan, musisz iść na forum Imprezy do działu Subaru lub ewentualnie na forum imprez, tam lubią i znają się jak coś błyszczy mruga i w ogóle.

 

O ja durny. :oops:

Cały czas mylą mi się subaru imprezy z imprezami subaru.

 

 

Powinno być - cały czas myliłem subaru imprezy z impreza subarami :roll:

 

(dla ścisłości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ciekaw jestem jak takie róziowe Subaru by wyglądało

 

Kiedyś było na forum zdjęcie różowego GTeka, ze srebrnym oklejeniem na znaczkach (ten znany motyw z gwiazdkami) i chyba białych felgach. Był to bodajże samochód jakieś adminki/moderatorki (czy czegoś takiego) brytyjskiego forum subaru. Moim zdaniem jak na auto dla dziewczyny tragedii nie było. Poproś WRC fana to ci znajdzie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbie sądzę że gdybyś oznajmiła że chcesz zamienić na tą Suprę to forumowa brać złożyła by się na malowanie Twojego SuBarbie na róż, wkońcu co to byłaby za strata :cry: tak łatwo nie oddalibyśmy Cię w ręce innego forum :mrgreen:

 

 

To moze na poczatek zaproponujemy odpowiednie felgi do SuBarbie :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbie sądzę że gdybyś oznajmiła że chcesz zamienić na tą Suprę to forumowa brać złożyła by się na malowanie Twojego SuBarbie na róż, wkońcu co to byłaby za strata :cry: tak łatwo nie oddalibyśmy Cię w ręce innego forum :mrgreen:

 

 

To moze na poczatek zaproponujemy odpowiednie felgi do SuBarbie :twisted::twisted:

:shock: :shock: :shock: ale paskudztwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było na forum zdjęcie różowego GTeka, ze srebrnym oklejeniem na znaczkach (ten znany motyw z gwiazdkami) i chyba białych felgach. Był to bodajże samochód jakieś adminki/moderatorki (czy czegoś takiego) brytyjskiego forum subaru. Moim zdaniem jak na auto dla dziewczyny tragedii nie było. Poproś WRC fana to ci znajdzie. :mrgreen:

 

Tadam :-)

 

r0sbrm.jpg

 

s2bpll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypasowywałam róziowe felgi do Subarbie, ale ze srebnym autem to się jakoś średnio prezentuje. Więc chyba jednak pozostanę przy srebnych ;)

 

Barbie, trzeba przełamywać granice i stereotypy, formować nowe trendy, sięgać gdzie wzrok nie sięga... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Gwarantuję, że każdy się obejrzy. Nie gwarantuję, że nie będą się pukali w czoło, ale co tam... mądry zrozumie a głupi pomyśli, że tak miało być :lol: - odwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan ty nasz moderatorze :mrgreen: dziękujemy ci.

 

Barbie jak na to się zapatrujesz?

 

Ktoś może orientuję się jaki jest koszt malowania? Jakby co to ja też dorzucę się dla Barbie, wkońcu sam wyszedłem z tą propozycją na przemalowanie SuBarbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...