Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/vw-polo-1-8t-i1713052819.html ale pomijając wygląd... latać to musi fajnie :shock:

 

Ja ciągle kolekcjonuje na telefonie rodzyny, ostatnio złapałem Fiata Coupe zrobionego na Ferrari 575M :twisted:

 

Całkiem fajny. A malunek rzecz gustu, taki w charakterze szybkich i wściekłych albo nfs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko fajnie, ale widać chociażby że to nie ten sam spoiler :roll: różnią się kształtem, więc to co upatrzyłeś sredniaq to jest wiejski tjunink 8) :wink:

 

-- N lip 24, 2011 1:06 pm --

 

sredniaq, 190E EVO jest tak wieśniackie, że aż nie do przyjęcia :P

otóż to :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/vw-polo-1-8t-i1713052819.html ale pomijając wygląd... latać to musi fajnie :shock:

 

 

Auto było w GT. Bez tych pedalskich tribali wygladało całkiem zjadliwie.

 

Ale mam cos lepszego :P . Troche sie zdziwiłem, że auto dokona żywota na szrocie akurat 500m od mojego miejsca zamieszkania :D

eszperodeath.jpg

 

Pewnie pomyslicie "tak kończą frajerzy" 8) A w 2003 takie auta dostawały cały artykuł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

już różne cuda na necie widziałem,ale to mnie kompletnie rozwaliło,połozyło na łopatki i w ogóle :!: :!: zaraz wyślę linki znajomym,a szczególnie tym co sie bawia w profi instalacje audio w autach :D

 

Sam jestem "fanem" wieś tuningu i jak widzę jakiś ciekawy egzemplarz to od razu pstryk :D juterko i nie tylko jakies ładne fotki Wam powrzucam :)

 

Chociaż niestety dla osób kompletnie nie obeznanych w temacie ,jakies świnki na lusterkach to wiocha,nie lepiej było sobie dokleic ledy jako kierunkowskaz,lub inny "sportowy" znaczek,a nie jakieś świnie ,czy co to je :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...