Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


guma

Rekomendowane odpowiedzi

A ja podbijam pytanie Olleo o ogólnodostępność...

 

Czy wystarczy posiadanie samochodu jedynie słusznej marki czy trzeba spełnić jakieś inne tajemne warunki (tańce o północy przy ognisku czy inne :mrgreen: )

 

Z chęcią do was dołącze jeżeli tylko macki pracy mnie na chwilę wypuszczą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

andzia - skąd masz pewność co do miejsca i terminu?

 

Ratinal - trzeba wpłacić w odpowiednim czasie wpisowe i gotowe. Myślę, że warto śledzić w tym temacie forum. W zeszłym roku informację o Zlocie można było przeczytać w "Plejadach" rozdawanych na .... Zlocie :mrgreen: Na forum za to wiadomo było co i jak dobre 2 miesiące wczesniej. Marka nie musi być jedynie słuszna - ostatnio miałem przyjemnośc byc pilotem CracowDragona jadącego Sierrą. Były też Ciquecento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K........... dalej sie nie dało

 

Ciekawe, co Milek na to :mrgreen:

 

Carfit, nie placz. Bialystok nie jest tak zly ;) Aczkolwiek strasznie mnie wkurza, ze doslownie wszedzie mam tak daleko

 

Przemeq, co ja na to? Jak na lato, w koncu poznam twoja 'morde' :mrgreen: i nie tylko twoja - co mnie bardzo cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok - super :grin: Jak dla mnie to 180km tylko, chociaż jak trzeba bedzie jechać w drugi "kąt" Polski, to też pojadę.

 

Weekend "bożo-cielny" - też super :mrgreen:.

 

Ale......

Jak w ten sam weekend będzie i Rajd Polski, i Plejady, to po prostu tragedia :cry:

 

Nawet nie będę miał wyboru - Rajd Polski :sad:

 

NIE!!!

Te dwie imprezy muszą być w różnych terminach. Pliiizz

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha z tym terminem. Tym bardziej, że jak Polski ma szansę dołączyć do RSMŚ, to może ktoś z wielkiego świata się pojawić, żeby trasy przebadać.

 

Ja nie wiem, czy w ogóle będę miał wtedy czas, ale jeżeli tak, to będzie zgryz co wybrać... a padnie raczej na Polski... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IV Zlot Plejad odbędzie się tradycyjnie po Bożym Ciele (8-10 czerwca), czyli pokryje się z rajdem.

 

No to w p........

I cały misterny plan też w p......

 

Przecież Dyrekcja też nie ma klona, a raczej powinna być na obu imprezach.

Zostaje nam nadzieja :roll: , że jednak termin którejś będzie zmieniony.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...