Skocz do zawartości

GT my99 - już prawie youngtimer :)


Trociniarz

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Schwefel napisał:

Mi też :)

Ale rocznikowo to najbardziej MY00 ze względu na felgi.

 

Felgi to nie jedyna różnica. 

 

MY00 ma też lakierowane klamki, lakierowane w kolor nadwozia dokładki zderzaka tylnego, centralny z odbiornikiem przy lusterku, wspomniane felgi o innym kształcie... i coś jeszcze ale nie pamiętam już :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, chojny napisał:

MY00 ma też (...) lakierowane w kolor nadwozia dokładki zderzaka tylnego (...)  :( 

 

nie ;)

 

w Europie lakierowane dokladki na progi i tylny zderzak mialy tylko poszczegolne wersje limitowane GC/GF, seryjnie byly zawsze czarne

 

polecam, fajna stronka dla przypomnienia roznic i zmian w poszczegolnych rocznikach: http://www.subaru-impreza.de/ImprezaGeschichte.htm#2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

nie ;)

 

Tak :P

 

Poniżej zdjęcia z salony MY00, dokładki i klamki w kolorze nadwozia :P

 

Mój tak ma, no chyba że to jakaś specjalna wersja a sprzedane były podobno w Polsce oficjalnie 4 sztuki ;)

 

 

Bez tytułu.jpg

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Fyrkes napisał:

Czy w GT są czujniki zapiętych pasów? Jak są, to gdzie one się znajdują?

Nie ma.

 

4 godziny temu, chojny napisał:

MY00 ma też lakierowane klamki, lakierowane w kolor nadwozia dokładki zderzaka tylnego, centralny z odbiornikiem przy lusterku, wspomniane felgi o innym kształcie... i coś jeszcze ale nie pamiętam już :( 

Za lakierowanymi klamkami czy lusterkami nie tęsknię, teraz każdy samochód to ma, a tak trochę się wyróżnia.  O centralnym nie wiedziałem, ale to już poprawiłem w MY99. Do sterowania z wewnątrz dodali jakiś dedykowany przycisk czy działa to poprzez przesunięcie rygla w drzwiach kierowcy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Schwefel napisał:

Do sterowania z wewnątrz dodali jakiś dedykowany przycisk czy działa to poprzez przesunięcie rygla w drzwiach kierowcy?

 

Rygiel w drzwiach kierowcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Schwefel napisał:

Za lakierowanymi klamkami czy lusterkami nie tęsknię, teraz każdy samochód to ma, a tak trochę się wyróżnia (...)

obecnie jest dokladnie naodwrot - z niewiadomych (przynajmniej mi) powodow teraz prawie wszystkie usportowione auta maja lusterka w kolorze czarnym / ciemnym, pewnie niedlugo dojda i takie same klamki (a kiedys przeciez to byl wyroznik wersji... podstawowych / biedniejszych :huh::biglol: )

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eddie_gt4 napisał:

obecnie jest dokladnie naodwrot - z niewiadomych (przynajmniej mi) powodow teraz prawie wszystkie usportowione auta maja lusterka w kolorze czarnym / ciemnym, pewnie niedlugo dojda i takie same klamki (a kiedys przeciez to byl wyroznik wersji... podstawowych / biedniejszych :huh::biglol: )

 

Dokładnie ;)

 

Teraz się bierze drogą wersję, wyciąga wszystkie dodatki wyposażenia, które tą cenę podbijają... cenę wyjściową mnoży x2, dopisuje pisakiem RS, limited, racing, cup i jest kolejka klientów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chojny napisał:

 

No nie? 

 

Skoro sprzedali 4 sztuki to jest 25% szans że to moje auto na tym zdjęciu ;)

Pamiętam ten czas gdy byłeś jeszcze przed zakupem, jak ja Ci wtedy zazdrościłem bania mała :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Schwefel, czy może ogarnąłeś już u siebie temat klimy? U mnie była zdejmowana, zostały mi partsy to może dopasujesz co Ci brak z moich? - osobiście nigdy klimy nie używałem i nie będę to pełen luz. Daj znać na pw.

Gratki za stan Twojego GT99, ja niestety kupiłem okłamany egzemplarz to od października ciągle walczę z naprawami.

Pozdro! 

Edytowane przez mits
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2017 o 14:08, Trociniarz napisał:

 

Tak, moja miłość do motoryzacji ma szeroki horyzont :) Te samochody są tak różne od siebie, że doskonale uzupełniają się i dają mi zupełnie inny wymiar przyjemności. Łączy je to, że oba już dość ciężko kupić w stanie oryginalnym z przejrzystą historią.

Witam w klubie. Na stanie GT i 3 stare "beemki" :)
"Szóstka" i GT piękna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 11:36, mits napisał:

Cześć Schwefel, czy może ogarnąłeś już u siebie temat klimy? U mnie była zdejmowana, zostały mi partsy to może dopasujesz co Ci brak z moich? - osobiście nigdy klimy nie używałem i nie będę to pełen luz. Daj znać na pw.

Gratki za stan Twojego GT99, ja niestety kupiłem okłamany egzemplarz to od października ciągle walczę z naprawami.

Pozdro! 

Ogarniam. Z częściami od Ciebie może się uda przed latem :thumbup:

Coraz mniej GTeków na rynku, więc i z dostępnością "dawców" jest ciężko.

 

7 godzin temu, raju napisał:

i GT piękna! 

Teraz jeszcze piękniejsza niż jak widziałeś pod ASO, bo ruda z nadkoli i progów wykurzona. Dużo tego nie było bo egzemplarz bezwypadkowy ale zrobić trzeba było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hey !

 

Ale się fajnie człowiek czuje, kiedy wie że jego auto nadal w rękach pasjonata ! Super !

Mimo od czasu sprzedaży 6 cylindrowego boxera pod domem, to brakuje mi tego bandyckiego bulgotu Imprezy czasami....

 

Pozdrawiam Panowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolejna rzecz na liście do zrobienia odhaczona.

Klimatyzacja pod długim szukaniu pasujących do GTeka części w końcu zamontowana :yahoo:

Wbrew temu co pisze się na forum chłodzi bardzo dobrze, wręcz mrozi.

 

Przez ponad rok od zakupu denerwował mnie dziwny dźwięk dochodzący gdzieś z prawej strony (próg, podłoga, drzwi pasażera?), coś jakby toczyło się po podłodze.

Przy okazji naprawy i konserwacji progów, zajrzałem do środka i nic tam nie było. Później rozebrałem tapicerkę drzwi, też pudło. Teraz przy okazji gruntownego sprzątania podłogi zauważyłem w wycięciu tapicerki podłogi pod fotelem pasażera pomarańczowe "coś". To było to, bo po wyciągnięciu jak ręką odjął.

 

IMG_2465.thumb.JPG.3ab785902d9e27879debdd354a3fdaa7.JPG

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Schwefel napisał:

.... Teraz przy okazji gruntownego sprzątania podłogi zauważyłem w wycięciu tapicerki podłogi pod fotelem pasażera pomarańczowe "coś"....

 

 

o moja szybkozłączka do szlaucha:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witacie - ponownie,

 

Opowiem Wam fajną historię ;) 5 lat temu sprzedałem pięknego , nie skażonego żadnymi zmianami cywilnego GT z fabrycznym lakierem na całym aucie, to była głupia decyzja  natomiast wszedłem w świat 911 i AMG z którym związany jestem do dnia dzisiejszego - ale o Subaru zapomnieć nie mogłem. Po dwóch latach nadal myślałem o tej czystej sportowej analogowej mechanice której GT był doskonałym przykładem, nie pominę też faktu że mi się ten samochód zwyczajnie podoba.

 

Przez 3 kolejne lata obserwowałem dość bacznie rynek GT-jaki on jest doskonale wiecie, przez ten okres wykonałem jeden telefon z ogłoszenia , w międzyczasie jednocześnie trzymałem systematycznie kontakt z obecnym właścicielem, który mimo nalegania z mojej strony nie chciał mi odsprzedać auta co było dość zrozumiałe bo egzemplarz był wyjątkowy. Mieliśmy gentelmanską umowę, że jeśli kiedykolwiek będzie chciał go sprzedać dowiem się to tym pierwszy...

 

Jednak mam szczęście- słowa dotrzymał za co bardzo mu dziękuję,a GT wrócił do mnie po niespełna 5 latach w stanie jeszcze lepszym niż go oddawałem. Auto ma przepiękną historię serwisową praktycznie od nowości, nadal jest absolutnie bezwypadkowy a mój poprzednik z ogromną sumiennością kolekcjonował każdy dokument poświadczający serwisy i zakupione części i dbał o auto co najmniej tak dobrze jak sam bym to robił jeśli nie lepiej.

 

Reasumując mam obecnie kilka aut, pewnie lepszych szybszych ....wiem jednak, że tego GT nigdy już nie sprzedam. Ten samochód ma charakter jedyny w swoim rodzaju. Od dwóch tygodni banan nie schodzi mi z ust, inne auta stoją a codziennie jeżdżę Subaru. Jestem też mega zaskoczony jakie to auto wzbudza pozytywne emocje u przechodniów i innych kierowców - to po prostu fajne auto :)  

 

Jeszcze nie przerejestrowany , świnki chyba wylecą ;) 

 

 

 

 

 

 

23636094-225B-4FAE-9289-1BDB7039632F_1_201_a.jpeg

Edytowane przez Trociniarz
  • Super! 14
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2022 o 21:14, Trociniarz napisał:

Witacie - ponownie,

 

Opowiem Wam fajną historię ;) 5 lat temu sprzedałem pięknego , nie skażonego żadnymi zmianami cywilnego GT z fabrycznym lakierem na całym aucie, to była głupia decyzja  natomiast wszedłem w świat 911 i AMG z którym związany jestem do dnia dzisiejszego - ale o Subaru zapomnieć nie mogłem. Po dwóch latach nadal myślałem o tej czystej sportowej analogowej mechanice której GT był doskonałym przykładem, nie pominę też faktu że mi się ten samochód zwyczajnie podoba.

 

Przez 3 kolejne lata obserwowałem dość bacznie rynek GT-jaki on jest doskonale wiecie, przez ten okres wykonałem jeden telefon z ogłoszenia , w międzyczasie jednocześnie trzymałem systematycznie kontakt z obecnym właścicielem, który mimo nalegania z mojej strony nie chciał mi odsprzedać auta co było dość zrozumiałe bo egzemplarz był wyjątkowy. Mieliśmy gentelmanską umowę, że jeśli kiedykolwiek będzie chciał go sprzedać dowiem się to tym pierwszy...

 

Jednak mam szczęście- słowa dotrzymał za co bardzo mu dziękuję,a GT wrócił do mnie po niespełna 5 latach w stanie jeszcze lepszym niż go oddawałem. Auto ma przepiękną historię serwisową praktycznie od nowości, nadal jest absolutnie bezwypadkowy a mój poprzednik z ogromną sumiennością kolekcjonował każdy dokument poświadczający serwisy i zakupione części i dbał o auto co najmniej tak dobrze jak sam bym to robił jeśli nie lepiej.

 

Reasumując mam obecnie kilka aut, pewnie lepszych szybszych ....wiem jednak, że tego GT nigdy już nie sprzedam. Ten samochód ma charakter jedyny w swoim rodzaju. Od dwóch tygodni banan nie schodzi mi z ust, inne auta stoją a codziennie jeżdżę Subaru. Jestem też mega zaskoczony jakie to auto wzbudza pozytywne emocje u przechodniów i innych kierowców - to po prostu fajne auto :)  

 

Jeszcze nie przerejestrowany , świnki chyba wylecą ;) 

 

 

 

 

 

 

23636094-225B-4FAE-9289-1BDB7039632F_1_201_a.jpeg

No to masz szczęście, że w owym czasie nie zgodziłeś się na sprzedaż mojej skromnej osobie, bo z Jasła nie latają samoloty do Szczecina. Bo ja bym na 99,9% nie sprzedał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...