Skocz do zawartości

Galeria naszych Foresterow


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Gdzie możemy się spotkać żeby podziwiać egzemplarz?

Gdańsk Śródmieście, w parkingu podziemnym :D a tak na serio to zacznę wpadać na złoty, gdy pogoda będzie przyzwoita. 

 

Ale tu nie ma co podziwiać. Na chwilę obecną to zwykły, trochę podrapany Forester który powoli będzie odzyskiwał drugie życie (mam nadzieje) 

Edytowane przez Bartosz Wiśniewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartosz Wiśniewski napisał:

Gdańsk Śródmieście, w parkingu podziemnym :D a tak na serio to zacznę wpadać na złoty, gdy pogoda będzie przyzwoita. 

 

Ale tu nie ma co podziwiać. Na chwilę obecną to zwykły, trochę podrapany Forester który powoli będzie odzyskiwał drugie życie (mam nadzieje) 

To powodzenia i dużo pieniędzy :D:thumbup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, llkuba napisał:

piękny kolor

Jak rodzicom mówiłem że kupiłem czerwony samochód (nie widzieli go ani na otomoto ani na żywo jeszcze) to w słuchawce była taka fajna przejmująca długa cisza i później że co czerwony ale dlaczego :-) 
A potem oo ładny :-)

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Forek na razie wygląda skromnie, ale już niebawem dostanie kilka dodatkowych elementów, które poprawią jego funkcjonalność Chodzi głównie o bagażnik dachowy z koszem wyprawowym, LED Bar, snorkel i takie tam  ;)  Zapewne zostanie też nieco podniesiony (w granicach rozsądku oczywiście - bez konieczności przerabiania całego zawieszenia), żeby można było założyć bardziej agresywne A/T (BFG lub Cooper). 

f1.jpg

 

f2.jpg

 

f3.jpg

Edytowane przez wilej
  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie, bo wygląda wg. mnie bardzo fajnie. Lekko old-school'owo.
A za razem jak by to napisać, oryginalnie, "fachowo" - dobre spasowanie
Pytam dlatego że, poszukuje " Light bar'a " do Forka i badam teren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Max 84 napisał:

A za razem jak by to napisać, oryginalnie, "fachowo" - dobre spasowanie emoji6.png
Pytam dlatego że, poszukuje " Light bar'a " do Forka i badam teren emoji57.png

 

9 godzin temu, DETT napisał:

Podpinam się pod pytanie, bo wygląda wg. mnie bardzo fajnie. Lekko old-school'owo. ;)

To jakiś Chińczyk dostępny kiedyś na Ale .... . A z pasowaniem musiałem się trochę pobawić by uzyskać krzywiznę dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sin napisał:

Jeden z niewielu przykładów, że SG polifty mogą być ładne :)

Dziękuję, miło słyszeć :hi:Mam podobny pogląd na temat Twojego SH. Po cichu liczę na to, że w którymś momencie zrezygnujesz z naklejek ;) (ale nawet z nimi mi się podoba, choć bez, mmm, to byłaby petarda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...