Skocz do zawartości

GF8 by Lelenbp


lelenbp

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Danko napisał:

D1spec nie są złą firmą, nie porównywałbym jej do epmana itp

Tez tak uważam...Aczkolwiek mając w ręku oryginal (tzn pewności nie mam czy to był oem ale z pewnego źródła zakup)a fake to było czuć roznice...

 

Obie opcje jednak byly bardzo fajne :)

 

Eot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 16.04.2021 o 23:00, Schwefel napisał:

Miałem niebieskie Epmany i po roku odkręcania/dokręcania tylko ręcznego i tylko dołączoną nasadką wyglądają jakbym się znęcał pneumatem przez 10 lat. Większość niebieskiego odpadło, pojawia się korozja. Nie polecam, szkoda kasy na kolorowe, lepiej kupić TPI też kute ale w chromie, który nie odpada.

Jak to mówią pics or didn't happen, wygrzebałem w garażu swoje roczne Epmany. Jak widać kolor schodzi nawet z miejsc nietkniętych kluczem.

 

IMG_2516.thumb.JPG.a29b51e36c91f3328f03a33b24fa62ec.JPG

  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 15:57, Schwefel napisał:

 

Jak to mówią pics or didn't happen, wygrzebałem w garażu swoje roczne Epmany. Jak widać kolor schodzi nawet z miejsc nietkniętych kluczem.

 

IMG_2516.thumb.JPG.a29b51e36c91f3328f03a33b24fa62ec.JPG

Co tu się odiwaniło?

 

Ja swoje użytkowałem po kilka sezonów i prawie śladów zużycia nie posiadały :)

 

Ale mowa tu nie o "jdm Epman" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały up w moim aucie. Prawdopodobnie w piątek odbieram auto od mechanika ze zmienionym układem napędowym. Wlatuje skrzynia i dyfer z forka czyli 4.11. zobaczymy czy jest różnica? Jakie wrażenia po takim zabiegu macie? Ori siedziało 3.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po wymianie napędu dziś odebrane :-) przy okazji tarcza sprzęgła została obita kewlarem, łożysko wymienione i koło zamachowe splanowane :-) przyspiesza naprawdę fajnie i teraz na razie nie muszę się martwić o sprzęgło :-) przy okazji powrotu do domu pykła nowa sumka kilometrów.IMG_20210515_140404389.thumb.jpg.3fb5585771c8523a2fa1d015dafd56e4.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Napęd wstawiłem o tak naprawdę długo się nie nacieszylem. Po 5 letniej przygodzie z awariami mniejszymi i większymi( szczególnie napęd) przy przebiegu prawie 269kkm uszczelka pod głowicą powiedziała papa i się puściła :-( Tera stoji w garażu i czeka na moment aż uzbieram trochę kasy by go wyremontować. Plan co do mocy to po remoncie osiągnąć do 300 koni. Nie chcę nic więcej. W sumie to i z 280 bym się cieszył :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda się jakieś TD05 lepsze :P albo VF... 

I jak odczucia z napędem? w forku mam 4.1 (albo 4.4? nawet nie wiem) i pomimo że mam tam mniej mocy, to jeździ mi się znacznie lepiej niż na 3.9 w GT... 

 

Edytowane przez 133699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 133699 napisał:

Przyda się jakieś TD05 lepsze :P albo VF... 

I jak odczucia z napędem? w forku mam 4.1 (albo 4.4? nawet nie wiem) i pomimo że mam tam mniej mocy, to jeździ mi się znacznie lepiej niż na 3.9 w GT... 

 

Powiem Ci że odczucia są naprawdę fajne. Inaczej auto się zbiera. Tarcza sprzęgła obita kewlarem też na plus. Jeśli chodzi o turbo to chyba hybryda td04 będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2021 o 22:16, lelenbp napisał:

Napęd wstawiłem o tak naprawdę długo się nie nacieszylem. Po 5 letniej przygodzie z awariami mniejszymi i większymi( szczególnie napęd) przy przebiegu prawie 269kkm uszczelka pod głowicą powiedziała papa i się puściła :-( Tera stoji w garażu i czeka na moment aż uzbieram trochę kasy by go wyremontować. Plan co do mocy to po remoncie osiągnąć do 300 koni. Nie chcę nic więcej. W sumie to i z 280 bym się cieszył :-)

Na 300 kuca to trochę pójdzie w remont. A co niecałe 6 do setki Ci mało? :) Gdzie będziesz jeździł 300 konnym autem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sickness napisał:

Gdzie będziesz jeździł 300 konnym autem? :)

Mocy nigdy za dużo ;)

Tam gdzie są ekspresówki moc aż tak nie jest potrzebna, do Gołdapi za szybko takie drogi nie dotrą, więc 300KM na krętych mazurskich drogach przyda się.

Poza tym każdy robi jak uważa. Jest tu na forum gość który uważa, że Foresterem nie można dobrze bawić się w terenie, bo to nie Jeep. Ale sporo ludzi o tym nie wiem i bawi się  ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...