Skocz do zawartości

Z Legasia H6 MY'04 na Spec B MY'07


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Danko napisał:

@DETTjak to?

A no tak to. Sam chciałem uaktualnić swoja stopkę i pokazało mi że "grafiki w podpisie nie są dozwolone", więc anulowałem zmiany i wciąż mam w podpisie nie moje już Subaru.

Tu potwierdzenie z wątku organizacyjnego:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Przynajmniej od pół roku tak jest - chciałem sobie wstawić zdjęcie nowego Legasia zamiast starego Outbacka i lipa. Pozostało wstawić tylko literki... :(

Dokładnie od 8 lutego. 

 

47 minut temu, Danko napisał:

Jak korzystacie z forum? Ja na Chrome z tel w ogóle czegoś takiego nie widzę xdd

W wersji na telefon nie widać sygnatur w ogóle. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DETT napisał:

A tu ZONK!, bo zdjęć w sygnaturze już nie da się ustawić. Te co są to zostają, ale zmienić czy wstawić nowego się nie da. :(

O to to! Też się zdziwiłem! 

Edyta. 

Cytat

W wersji na telefon nie widać sygnatur w ogóle. 

Oglądam Forum przez Brave i w widoku poziomym widzę wszystkie sygnatury. Android. 

Edytowane przez Orear
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paweł Drezdenko napisał:

Co chodzi o wycieraczke to tez bylem u elektromechanika i powiedział ze do wymiany, a co się okazało? Przetarte przewody na załamaniu przybklapie, dodatkowo zrobilem reszta ktora sie zaczynała przecierać i wycieraczka zaczela działać i swiatło stopu zaczeło swiecić.... 

U mnie silniczek padł :huh:

Przewody w porządku.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
28 minut temu, Adam Rogucki napisał:

A gdzie sie takie fajne grille kupuje? Niby jakies sa na e-bay i alliexpresie ale ceny, a przede wszystkiem terminy kosmiczne...

pozdrowionka, Adam

Dobrze trafiłeś, bo można takie nabyć właśnie od @Oczkoo15:P

Ceny natomiast są jakie są, bo i dostępność do fantów do Legwanów nie największa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Oczkoo15 napisał:

Myślałem, że będzie trudniej ;)

Trochę pracochłonne jest, ale myślę, że warte efektu. 

 

mysle ze efekt bylby nawet lepszy gdybys zrobil tak caly fotel a nie polowe ale co kto lubie, Tobie ma sie podobac :D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Legaś ostatnio dostał nowe żarówki H7 - Philips X-TREME VISION +130%. Te ze wszystkich jakie miałem do tej pory świeciły najlepiej, dlatego takie zakupiłem.

 

W międzyczasie przeszedł przegląd, oczywiście bezproblemowo ;)

 

W 2020 roku zrobiłem jakieś 20kkm, popsuła się jedynie sonda lambda i tylna piasta. Oprócz tego sama eksploatacja i kilka modyfikacji. A z niespodziewanych informacji to Legaś idzie do sprzedania :unsure: Po wspólnych 70kkm musimy się rozstać. Lada moment wyląduje na forumowej giełdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Oczkoo15 napisał:

Legaś ostatnio dostał nowe żarówki H7 - Philips X-TREME VISION +130%. Te ze wszystkich jakie miałem do tej pory świeciły najlepiej, dlatego takie zakupiłem.

 

W międzyczasie przeszedł przegląd, oczywiście bezproblemowo ;)

 

W 2020 roku zrobiłem jakieś 20kkm, popsuła się jedynie sonda lambda i tylna piasta. Oprócz tego sama eksploatacja i kilka modyfikacji. A z niespodziewanych informacji to Legaś idzie do sprzedania :unsure: Po wspólnych 70kkm musimy się rozstać. Lada moment wyląduje na forumowej giełdzie ;)

 

 

Szkoda ale rozumiem :) Masz już coś innego na oku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, następca już jest :mrgreen:

 

Legacy Spec B po lifcie, kombi z 2007r w automacie. Kupiony dwa dni temu na Litwie od pasjonata Subaru. Bardzo zadbany, wszystkie serwisy od początku do końca co 10-15kkm. Użytkowany przez pierwszego właściciela 9 lat w Szwajcarii, później 4 lata u Litwina i teraz trafił do mnie ;) 204kkm przebiegu potwierdzonego stosem dokumentów.

 

Jak to Spec B, wersja wyposażona maksymalnie. 

W porównaniu do "Legasia" ma jeszcze pamięć foteli, SI DRIVE, łopatki do zmiany biegów (!), elektrycznie składane lusterka, BiXenony, klimatyzację dwustrefową i czujniki parkowania. 

 

Jak to Spec, amortyzatory Bilstein, aluminiowe wahacze, nakładki na pedały, zmieniony program skrzyni biegów i felgi 18". Hamulce i krótsza przekładnia też jest, choć to samo co w zwykłym Legacy H6.

 

Z modyfikacji to zostało zrobione audio w Szwajcarii i to porządnie :D

Radio z nawigacją - Kenwood, chyba najlepszy możliwy model, cenowo ponad 5kzł :krecka_dostal: Drzwi wygłuszone, wzmacniacz, głośniki Focal + dwa dodatkowe głośniki z tyłu i konkretny subwoofer w bagażniku. 

 

Jest założony plaster miodu i tylne przyciemniane lampy ledowe DKI. Szyby również są przyciemnione. Wydech głośniejszy, bardzo fajnie brzmi. Jeszcze nie wiem co to jest konkretnie, ale jest dobrze ;) 

 

Lepiej się zbiera od Legasia, w trybie Sport Sharp rakieta. Mam wrażenie, że coś ma więcej mocy, może przez SI-DRIVE mam takie odczucia. Pojadę na hamownie to się przekonam. 

 

Z historii blacharskiej to był przerysowany z prawej strony, lakierowany cały bok. Naprawione porządnie, nie ma śladu po przygodzie.

 

Co jest zrobienia?

• Tylna wycieraczka nie działa - standard, spróbuję oczyścić trzpień, może się uda.

• Luz w przednim mechanizmie wycieraczkek - standard, na najszybszym trybie wycieraczki uderzają w słupek. 

• Mieszek od hamulca ręcznego.

 

I to wszystko :D Mechanicznie jest świetnie, silnik w super kondycji, wszystko działa. Pewnie założę rozpórkę i kupię felgi na lato. Będę nad tym myśleć później ;)

 

 

Tak wyglądał w dniu zakupu, jeszcze na Litwie:

20210109_130659.thumb.jpg.fe008127213aa54ae69a3c61548d331f.jpg

 

 

I już u mnie. Jeszcze nic nie robiłem przy nim, jedynie umyłem z zewnątrz.

20210110_155708.thumb.jpg.b32f33cc4b507225a4916b84a63792a8.jpg

20210110_155819.thumb.jpg.ae611dfe3179a8e88f3d321179346c7e.jpg

20210110_160112.thumb.jpg.af9940150380faf7e673a3aa604093a5.jpg

20210110_160125.thumb.jpg.ce0390815806fe7b620c0fb234dcc262.jpg

Edytowane przez Oczkoo15
  • Super! 18
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Oczkoo15 zmienił(a) tytuł na Z Legasia H6 MY'04 na Spec B MY'07

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...