Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

@guma chyba będzie musiał peknac.. Widzę że wywołałem dyskusje...
Ja w zależności od czynników zewnętrznych w tym roku rozważam szosowa.. Lub jak w ubiegłym szosowo-turystyczna
Mi w tym roku chyba jeszcze sekretarz przybędzie..
Swoją drogą to jak to jest z nimi.
Jak zgłaszam załogę to sekretarze też płacą pełne wpisowe? Czy rejestrują się jako Apacz. Chodzi mi o to żeby mogli brać udział we wszystkich pobocznych atrakcjach poza PSami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję w tym roku moje/nasze pierwsze Plejady, ale w składzie mam 5-latka, więc chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kolegów o zasadnicze kwestie związane z faktem dziecka na pokładzie
 
1. Trasa turystyczno-terenowa będzie z dzieckiem do zrobienia, bez napinki na czas oczywiście? Na próbach może siedzieć z nami w aucie czy czeka?
2. Wszystkie próby trzeba jechać czy w wyjątkowych okolicznościach coś można odpuszczać?
3. Rozumiem, że rywalizacja trwa dwa dni pt-sob? Ile czasu w aucie średnio spędzacie i czy młodzież znosi to godnie czy jest walka o przetrwanie na trasie?
 
Ja byłem w zeszłym roku z 2 i 8 latkiem. 8 latek pilotował i to lepiej niż żona :). 2 latek jak spał albo pogoda była parszywa i dużo czekania to po prostu opuszczaliśmy próby. Pełen luz a wrażenia niezapomniane :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, coocer napisał:

Ja byłem w zeszłym roku z 2 i 8 latkiem. 8 latek pilotował i to lepiej niż żona :). 2 latek jak spał albo pogoda była parszywa i dużo czekania to po prostu opuszczaliśmy próby. Pełen luz a wrażenia niezapomniane :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Trochę szkoda,ze dzieciaka przed próbą trzeba wysadzić, bo dla niego to tez frajda, nawet zeby sie przejechać spacerowym tempem...a na pilota to 5-latek sie jeszcze nie nadaje...:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KubaOBK napisał:

.a na pilota to 5-latek sie jeszcze nie nadaje...:) 

Jak kierowca ogarnia trasę z pamięci to lepszy pięciolatek który nie rzyga, niż spanikowana żona, która przy przejeździe szybkiej próby z prędkością 5 km/h woła "wolniej, wolniej" :biglol:

  • Super! 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Jak kierowca ogarnia trasę z pamięci to lepszy pięciolatek który nie rzyga, niż spanikowana żona, która przy przejeździe szybkiej próby z prędkością 5 km/h woła "wolniej, wolniej" :biglol:

Wlasnie problem jest taki, ze nikt nie rzyga i nikt nie panikuje..:) młody krzyczy zawsze "gazu tata" a żona sama chce jechać i przypuszczam ze nawet z niezłym czasem by skończyła..;) ja tez wysiadac nie chce wiec mamy mały problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Pisałem o swojej żonie :biglol:

No domyślam sie :) dlatego napisałem, ze u mnie niestety takiej opcji nie ma...z zamianą żony na dziecko-pilota...:) a ile jest takich prób w ciągu dnia średnio? Rozumiem, ze nawet jak część sie odpuści, to będzie co robić na pozostałej części trasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam sie dlatego napisałem, ze u mnie niestety takiej opcji nie ma...z zamianą żony na dziecko-pilota...:) a ile jest takich prób w ciągu dnia średnio? Rozumiem, ze nawet jak część sie odpuści, to będzie co robić na pozostałej części trasy?
Tak, tylko szkoda opuszczać próby. Wiele osób nie dostanie się na Plejady a wiele by dało, żeby w tych próbach wziąć udział.... A może zastanów się nad kategorią "Apacze" - masz dostęp do oglądania wszystkich tras i prób, ale przemierzasz je swobodnym tempem i zatrzymujesz kiedy i gdzie chcesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jumpman napisał:

 

Ja mam inny pomysł, zrobimy z @chojny machniom i on moją Imprezą Outback na terenową, a ja GieTkiem Turbo :P

 

Dwa lata temu wygrałeś na LPG, w kolejnym przełączając na pb95 a w tym roku chcesz atakować na pb98 z turbo pod maską? ;)

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...