Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dzioba napisał:

twoje drzewo coś mi mowi.  kojarzę jakis dlugi plac z 8emki i szybki najazd do nawrotu, mala skarpa ?

 

Taki mały wypad na terenowa :biglol:

 

Nom i przelot obok betonowego przepustu... to był dokładnie ten placyk... z tą terenową to w sumie, w sumie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2017 o 19:52, gordon82 napisał:

załoga 483

 

p.s. tak się zastanawiam, jako że jechaliśmy na końcu stawki, to czy jest szansa że znajdziemy się na jakimś zdjęciu lub filmiku (byłoby super widzieć się szczególnie na próbach czasowych)?

 

 

To chyba nie ma znaczenia gdzie się jechało. Ja/My w zeszłym roku miałem ostatni numer i nie ma mnie/nas nigdzie w materiałach, czy to film czy zdjęcia. A w tym roku jechałem jako pierwszy w szosowej (nr 100) i póki co w materiałach również nie występuję, choć muszę przyznać że kilka obiektywów widziałem i może jest jakaś szansa:). Niestety wygląda na to że nie jestem wystarczająco fotogeniczny :biglol: - (czytaj gdzie z tym ryłem:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 214

 

My również dziękujemy za kolejne Plejady. Jak zawsze atmosfera była wspaniała! 

Cel naszej załogi został osiągnięty, czyli dojechać całym autem w pierwszej połowie szaleńców z Terenowej :) oklejenie auta jak zwykle zdało egzamin już na pierwszej szutrowej dojazdówce. Miło popatrzeć na moich naśladowców z coraz ciekawszą grafiką na samochodach. Widzę, że PURCHLE są w modzie :)

 

Czy ktoś z tutaj obecnych jechał nowym XT w pierwszej 20 - stce trasę Terenową?

 

Gratulujemy miejsca na podium wszystkim którzy na nim w tym roku stanęli! Niektórzy musieli czekać aż 9 lat :)

 

I na koniec pytanie do DYREKCJI: Czy jest chociaż mała szansa opatentowanie płyty pod silnik do nowych Forków XT? Niestety, ale jej brak jest głównym "hamulcem" na próbach czasowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AllRad napisał:

Czy ktoś z tutaj obecnych jechał nowym XT w pierwszej 20 - stce trasę Terenową?

Tak, Izka, nr 207. Coś przekazać?

 

1 godzinę temu, AllRad napisał:

Gratulujemy miejsca na podium wszystkim którzy na nim w tym roku stanęli! Niektórzy musieli czekać aż 9 lat :)

Też dziękuję, pomimo tego, że czekał 8 lat :wub:

 

1 godzinę temu, AllRad napisał:

 

I na koniec pytanie do DYREKCJI: Czy jest chociaż mała szansa opatentowanie płyty pod silnik do nowych Forków XT? Niestety, ale jej brak jest głównym "hamulcem" na próbach czasowych. 

Jaki "hamulec"? Nowe wężyki do turbo, nowe wzmocnienia, nowa blacha, nowe chlapacze przed kołami ... :blink:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2017 o 09:02, Than_Junior napisał:

bo wiem ze Chojny i Zoui to głownie jeździli na odcinki, a my zaś głownie po atrakcjach turystycznych (których w tym rejonie multum!).

 

Pierwszego dnia luz, śpimy do oporu, wzięliśmy mapkę i chcieliśmy pozwiedzać, odwiedzić terenową, szosową a wyszło... że nic nie zwiedziliśmy, z terenowej widzieliśmy jedną próbę a z szosowej zero bo odwaliło lokalnemu szeryfowi. :evil:

 

No to drugiego dnia wstaliśmy skoro świt, ruszyliśmy za Izotomem na pierwszą próbę, widzieliśmy kilka aut i ruszyliśmy na kolejną za kolejnym zawodnikiem... i to zaczęło mieć sens aby jechać za uczestnikami, zwiedziliśmy, pogadaliśmy, dopingowaliśmy i było super. :ok:

 

Proponuję jednak dać Apaczom roadbooki aby mogli się zapoznać jak to wszystko wygląda ale naprawdę #beznapinki. Jak się spodoba to na kolejnych Plejadach mogą już rywalizować a jak nie to będą sobie jeździć i zwiedzać. 

 

 

Dnia 25.06.2017 o 09:02, Than_Junior napisał:

swoja droga, wreszcie po Schumacherach,McRae'ach i Solbergach jest dwóch braci, z których obaj sa szybcy :mrgreen: 

 

 

Dobre, dobre... tylko nie wiemy który szybszy, gdyż  mama nie pozwala się nam ścigać... więc ścigami się z innymi a nie między sobą :D

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BartZ napisał:

Ja tam Cię nie chcę podpuszczać, ale takie starcie Tytanów... to byłoby coś :rolleyes:

 

No pisze przecież że mama nie pozwala :P

 

A poważnie to jak już to walczymy razem w jednym aucie a nie między sobą  ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie przypomnę się, z corocznym pytaniem: "jak było?" B) tj. zachęcamy uczestników XIV Zlotu do wypełnienia kwestionariusza Zlotowego tj. przekazania nam swoich odczuć :ph34r::D

 

Kwestionariusz XIV Zlotu Plejad 2017: https://zlot.subaru.pl/zlot2017/kwestionariusz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko przy okazji w kwestii upominku z Plejad czyli Jump Startera. Dzisiaj w instrukcji doczytałem że gwarancja na 24 miesiące, tylko że nie mamy ani paragonu ani pieczątki z datą zakupu prawda? Jak ewentualne reklamacje będą rozpatrywane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem poniższe zdjęcie z komentarzem, że powinien zostać złożony protest, ponieważ przed przejazdem przedstawicieli PWL Rally team rowerek został przez nieznanych, w części zamaskowanych typów znacznie podrasowany :biglol:

 

 

DSC_0474.JPG

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko przy okazji w kwestii upominku z Plejad czyli Jump Startera. Dzisiaj w instrukcji doczytałem że gwarancja na 24 miesiące, tylko że nie mamy ani paragonu ani pieczątki z datą zakupu prawda? Jak ewentualne reklamacje będą rozpatrywane? 
Wczoraj miałem okazję sprawdzić owo urządzenie. Szwagrowi padł całkowicie akumulator. Muszę przyznać że urządzenie rewelacja :) odpalił bez zająknięcia :) jeszcze raz podziękowania dla Dyrekcji :)
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2017 o 08:33, gekoniasty napisał:

Wczoraj miałem okazję sprawdzić owo urządzenie. Szwagrowi padł całkowicie akumulator. Muszę przyznać że urządzenie rewelacja :) odpalił bez zająknięcia :) jeszcze raz podziękowania dla Dyrekcji :)

No ja ostatnio również byłem zmuszony i to nawet dwa razy. Rewelka ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja w ostatni weekend na półwyspie zobaczyłem gościa machającego kablami rozruchowymi :).

Już miałem ustawiać się przodem... lecz przypomniałem sobie o gadżecie z Plejad :D, zadziałał idealnie!!! Jako Power Bank sprawdził się kilkakrotnie :).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...