Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

To Wy /Dyrekcja, Modowie/ skatalogowaliście wszystko w jakieś bazgroły :mrgreen: zwane regulaminem - spisane chyba na podstawie instrukcji obsługi gaśnicy :mrgreen: - więc tracenie zdrowego rozsądku zaczęło się na górze

 

Mam pomysł. Złoże wniosek o zmianę regulaminu na taki:

 

Nowy regulamin

1. Mod ma zawsze rację.

 

I starczy :mrgreen:

 

 

przecież taki już obowiązuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To Wy /Dyrekcja, Modowie/ skatalogowaliście wszystko w jakieś bazgroły :mrgreen: zwane regulaminem - spisane chyba na podstawie instrukcji obsługi gaśnicy :mrgreen: - więc tracenie zdrowego rozsądku zaczęło się na górze

 

Mam pomysł. Złoże wniosek o zmianę regulaminu na taki:

 

Nowy regulamin

1. Mod ma zawsze rację.

 

I starczy :mrgreen:

 

 

przecież taki już obowiązuje :mrgreen:

 

niedokładnie, jest jeszcze drugi punkt, który mówi: w sytuacji jak Mod nie ma racji, obowiązuje pkt.1.... :D

 

 

 

 

Elek - pamiętasz jakie Ty miałeś wyjście .....?

 

kreska - ale już wciągnąć chyba lepiej :mrgreen: , sorki i pozdro dla dla wszystkich zacnych kreskowiczów :) - ale że tak powiem, po kresce osobiście nie czuję bluesa.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecie byles :roll:

no właśnie, widzisz jakieś racjonalne wyjaśnienie tego na jakiej podstawie ja mogłem zostać modem? :mrgreen:

 

w trakcie 2 wojny forumowej strzeliles focha i zreygnowales ztcp :twisted:

o to muszę tu sprostować, nie zrezygnowałem tylko zostałem usunięty między innymi za współudział przy banowaniu Huberta :mrgreen::P

 

-- 21 lip 2011, o 15:24 --

 

A co do poczynań na forum to nawet nie zgadzając się z niektórymi pomysłami, czy poczynaniami osób wyższych od zwykłych użytkowników, nadal uważam że skoro forum jest własnością SIP to ma prawo dyktować warunki. Można polemizować i starać się rozwiązać sprawę w sposób odpowiadający i "władzy" i "ludowi", ale jakby nie było wszystkich się tak nie da zaspokoić i zawsze komuś nie będzie to odpowiadało.

I argumenty, że tak naprawdę forum i klimat tworzą użytkownicy, więc powinno być do nich dostosowane jest trochę nietrafione, bo równie dobrze można powiedzieć, że robiąc imprezę to że będzie ona fajna czy nie nie zleży od organizatora, tylko od uczestników i tego jak się będą bawić. Jednak nie znaczy to że w takim razie żeby był fajny klimat mogą robić co chcą bez względu czy organizatorowi to odpowiada. Bo chyba nikt nie byłby zadowolony nawet słysząc, że zorganizował najlepszą imprezę na świecie, gdyby efektem tego była całkowicie zdemolowana chata, albo nawet spalona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw napisał(a):

przecie byles

 

no właśnie, widzisz jakieś racjonalne wyjaśnienie tego na jakiej podstawie ja mogłem zostać modem?

 

jak dobrze pamietam to byles wtedy jednym z 2 najwiekszych spamerow na forumie :wink:

to i Ci dali poszalec w Off topie :mrgreen:

 

o to muszę tu sprostować, nie zrezygnowałem tylko zostałem usunięty między innymi za współudział przy banowaniu Huberta

 

niech Ci bedzie, mozesz to nazwac represjami :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę modów o skasowanie mojego konta.

Pozdrawiam i żegnam.

Ja też czasami mam ochotę napisać to co Ty
Hogi, oczadziałeś ?

Przypomina mi się jak za komuny, chcieliśmy z kolegą,

aby wyrzucili nas z ogólniaka :shock:

Bo moglibyśmy wtedy zaśpiewać:

Żegnam was, już wiem

Nie załatwię wszystkich pilnych spraw

Idę sam, właśnie tam

Gdzie czekają mnie

Z perspektywy czasu cieszę się, że jednak nas nie wyrzucili :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet takie cuś kiedyś wrzuciłem do "rozluźnienia atmosfery":

 

spamerw.jpg

 

To najpierw przez tyle lat Hogi zmuszał nas do czytania tego wszystkiego a teraz strzela focha? :shock: O nie mój drogi, wyrokiem sądu forumowego zostałeś skazany na dożywotnie ślęczenie na forum :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo długim czasie omijania tego wątku, zajrzałem tutaj z nadzieją, że na Forum już spokój i można pokojowo zapytać co mi tak nagle postów przybyło...

A tu zaś :wink: jatka :|

 

Panowie dajmy spokój... Wszystko już zostało powiedziane setki razy: to Forum jest specyficzne, ma swojego Gospodarza, który sobie ustanowił regulamin, są osoby, które pilnują, aby regulamni był przestrzegany i już.

 

a ja twierdzę, że nie da się całego życia ubrać w regulamin. Jeśli pójdziemy w takie "unormowanie" działu K/S jakie proponowałeś kilka stron wcześniej to wcale nie ograniczymy cichego handlu bo i tak ludki znajdą "dziurę" w regulaminie.

 

 

całkowicie się z tym zgadzam; nie róbmy z regulaminu ustawy zasadniczej, bo zaraz będziemy żądali Forumowego Trybunału :idea::twisted:

 

Z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żeby to Forum funkcjonowało bez jakiegokolwiek regulaminu, bo jednak nie jest już to forum małej grupy znajomych.

 

Co do działu K/S, to teoretycznie rzecz biorąc taki dział jest całkowicie nie w interesie SIP'u, więc cieszmy się z tego, że w ogóle jest :idea:

Kiedyś największą zaletą tego działu było zaufanie; czy chodziło o część, czy o samochód, czy inną pierdołę, to to coś było od Forumowicza, więc pewne, bez allegrowej bajerki (pamiętam kiedyś Forumowicza, który odradzał zakup swojego samochodu, gdy ktoś znalazł go na allegro :idea: ), problemów z płatnościami, czy przesyłkami...

Niestety, zdaję sobie sprawę, że z racji ilości użytkowników, już nie jest tak pięknie, ale wszyscy powinniśmy dążyć do tego, żeby jednak ten dawny charakter zachować.

 

 

Hogi, daj na luz...

 

masz duży wkład w to jak to Forum wygląda...

 

 

żeby nie Ty, to pisałbym posty 4x szybciej, a tak to nad każdym słowem się zastanawiam i sprawdzam czy jakiegoś byka nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że w okresie urlopowym to tu nudy zastanę... płonne były me nadzieje... :P:mrgreen:

 

Piszta co chceta, a ja (w tzw. międzyczasie) mam prośbę do naszych szanownych Modów (bez pejoratywności):

 

lubię paski i nie mam nic przeciwko, ale proszę, grzecznie, serdecznie, poważnie, o pisanie uzasadnienia otrzymania wyróżnienia, gdyż sam tytuł wątku i link do tegoż jeszcze o niczym nie mówią i o niczym nie świadczą...

Innymi słowy pałam wręcz rządzą poznawania przyczyn uzyskania wzorowego (na przyszłość)... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy pałam wręcz rządzą poznawania przyczyn uzyskania wzorowego (na przyszłość)... :wink:

 

Chciałbyś porządzić? :P:mrgreen:

 

Ja dostałam linkę do konkretnego postu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zdałam pytanie, na które nie otrzymałam odpowiedzi.

Pytam więc ponownie...

 

Dlaczego wątek z powitaniami uparcie codziennie otwiera mi się na 168 stronie, podczas gdy wszystkie posty już dawno "przeczytałam" :roll:

Otwiera mi się tak, jakbym ich nie czytała.

 

Dziękuję za uwagę :wink:

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zdałam pytanie, na które nie otrzymałam odpowiedzi.

Pytam więc ponownie...

 

Dlaczego wątek z powitaniami uparcie codziennie otwiera mi się na 168 stronie, podczas gdy wszystkie posty już dawno "przeczytałam" :roll:

Otwiera mi się tak, jakbym ich nie czytała.

 

Dziękuję za uwagę :wink:

 

:roll:

Może przeczytałaś niedokładnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...