Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

z prośbą o zmianę tytułu?

Niestety zmiana nie wchodzi w grę - to jest "Oficjalne Forum Subaru Import Polska".

Zatem tytułu (na szczęście) nie zmieniamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z prośbą o zmianę tytułu?

Niestety zmiana nie wchodzi w grę - to jest "Oficjalne Forum Subaru Import Polska".

Zatem tytułu (na szczęście) nie zmieniamy ;)

to wróć, tytuł osobisty? :mrgreen::twisted:

 

-- Pt lip 01, 2011 10:48 pm --

 

joanna7f, oj tam oj tam ... wracaj szybko do baru koledzy Ci czegoś do drinka nasypali ;)

chyba tak :roll: ale jeszcze chwilę powalczę :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, odnoszę wrażenie, że PILNIE potrzebujesz odpoczynku, relaksu i dystansu do rzeczywistości ;) (jakby co to mam parę fajnych adresów w Lublinie :) ) Serio, walnąłeś elaborat nieomal godny pracy magisterskiej :D Na szczęście mój przyjaciel jest wykładowcą prawa administracyjnego na uniwerku to go poproszę o tłumaczenie (bo nic nie rozumiem) :D Odpowiem Ci za jakiś tydzień ;)

do kogo mam się zgłosić z prośbą o zmianę tytułu? :mrgreen:

Na jaki na litość nieba? Więcej niż siekla nie da się marudzić :D;)

Poazdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane: Pt, 1 lipca 2011, 22:39

P.S. Chyba już będę kończył pisanie na dziś żebym jutro nie musiał edytować ;)

 

Napisane: So, 2 lipca 2011, 00:02 Poazdrawiam

Subaryta, ja Ci mogę dać bana na 12 h, to odeśpisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kogo mam się zgłosić z prośbą o zmianę tytułu? :mrgreen:

Na jaki na litość nieba? Więcej niż siekla nie da się marudzić :D;)

Poazdrawiam

poprosię "Wiśnią dowodząca" i już stąd zmykam :mrgreen: podziękował :mrgreen:

 

no nie wiem co na to Morgiana... :twisted::mrgreen: :wink:

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, odnoszę wrażenie, że PILNIE potrzebujesz odpoczynku, relaksu i dystansu do rzeczywistości ;) (jakby co to mam parę fajnych adresów w Lublinie :) ) Serio, walnąłeś elaborat nieomal godny pracy magisterskiej :D Na szczęście mój przyjaciel jest wykładowcą prawa administracyjnego na uniwerku to go poproszę o tłumaczenie (bo nic nie rozumiem) :D Odpowiem Ci za jakiś tydzień ;)
do kogo mam się zgłosić z prośbą o zmianę tytułu? :mrgreen:

Na jaki na litość nieba? Więcej niż siekla nie da się marudzić :D;)

Poazdrawiam

 

 

Subaryta - odpoczynek swoją drogą - dystans do rzeczywistości mam mocny. Praca magisterska dawno była - przy okazji dotyczyła praw autorskich. :mrgreen: Twój przyjaciel nie będize Ci potrzebny - w skrócie - taki zapis regulaminu nic nie daje - jest pusty i do wywalenia, bo nie da się go egzekwować legalnie. :twisted:

Ze nic nie rozumiesz - no coz czasem bywa - tylko powiedz mi kto z WAS taki regulamin wymyślił i zapisał :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, ja Ci mogę dać bana na 12 h, to odeśpisz ;)

Bardzo proszę, może w końcu rodzina będzie miała okazję mnie poznać :D;)

No do bra czas spać, serio, serio

Sajmon - czyń swą powinność ;)

Pazdrawliajeeem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy już w takim razie mogę sprzedać FMIC PERRIN z mojego auta czy nie :?: Aha już wiem , musze zapytać Przemqa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy już w takim razie mogę sprzedać FMIC PERRIN z mojego auta czy nie :?: Aha już wiem , musze zapytać Przemqa :twisted:

 

Edwin...tej... a nie masz M/T-ków jakichś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, dzięki za uwagi, ale pozwolisz, że poszaleję ;)

 

Na szybko:

Dział kupię/sprzedam służy do zamieszczania przez użytkowników ofert sprzedaży, kupna lub zamiany lub poszukiwania

nie określa czego sprzedaży/kupna. A może ktoś chce sprzedać usługę... mapowania. Albo komis samochodowy, itp, itd. Poszukiwania czego? ropy naftowej?

 

3.2 Tytuł ogłoszenia powinien rozpoczynać się od odpowiedniego prefixu:

Tiru riru. Kolega sprzeda, dziadek sprzeda, wujek zamieni, itp ;) Pomysłów nie brakuje - mimo, że staraliśmy się prefiksy zdefiniować.

 

6. Ogłoszenia umieszczane przez użytkowników w dziale kupię/sprzedam winny mieć charakter wyłącznie prywatny.

co znaczy prywatny? Prywatnie masz prawo kupować i sprzedawać. Ile wlezie. Ot choćby ktoś ma dużą rodzinę... 100 osobową - i sprzedaje 100 Subaru miesięcznie. Bo tak mają. Jest to prywatnie. Ot duża rodzina.

 

6.1 Zabronione jest zamieszczanie reklam oraz treści komercyjnych i informacji handlowych przez osoby prywatne oraz podmioty komercyjne, w szczególności przez podmioty i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mających związek z wykonywaną przez siebie działalnością.

Co to treść komercyjna? ja kupiłem tanie klocki w x... ale w ASO lepsze. Podlega czy nie? Widziałem fajne samochody w Y, ale lepiej w ASO. Reklama/komercja - czy jeszcze nie?

 

6.2 Zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń oferujących sprzedaż pojazdów lub części zamiennych przez podmioty i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w ramach prowadzonej przez nie działalności.

a jak osoba fizyczna jest na etacie i sprowadza 2 samochody na miesiąc? to już jest handel czy nie? Płaci podatek. I co?

 

7. W przypadku gdy działania użytkownika naruszają postanowienia niniejszego regulaminu - użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem, a w przypadku dalszych działań naruszających przepisy regulaminu – użytkownik może zostać ukarany blokadą dostępu do działu kupię/sprzedam;

może? toć to dowolność interpretacji

 

7. W przypadku gdy działania użytkownika naruszają postanowienia niniejszego regulaminu - użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem, a w przypadku dalszych działań naruszających przepisy regulaminu – użytkownik może zostać ukarany blokadą dostępu do działu kupię/sprzedam;

i znowu "może"

 

7.1 Subaru Import Polska sp. z o.o. jako podmiot zarządzający i prowadzący niniejsze forum zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia naruszającego przepisy regulaminu – po uprzednim podaniu przyczyny usunięcia.

zastrzega sobie. Po podaniu przyczyny. I czy jak napiszemy "handel" to co? pismo do Dyrekcji, czy nie ma odwołania?

 

siekla, z całym szacunkiem - moje komentarze nie są złośliwe, ale pokazują że jeśli po drugiej stronie trafi się osoba z Twoim wykształceniem, to zabawa zaczyna się od nowa. Regulamin powinien być krótki, a nie rozbudowywać się jak KC ;)

Sam pewnie rozumiesz dlaczego w tym momencie nie jest lekko. A jak rozbudujesz - to już kaplica na maxa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w zasadzie tak jest. Decyzje moderatorów/adminów są czysto subiektywne i uznaniowe. Nie należy oczekiwać też od nas jakiejś boskiej sprawiedliwości. Forum jest całkowicie własnością prywatną, właściciel forum zdaje się na werdykt osób nim zarządzających (ale ma prawo ostatecznej decyzji). Nie ma potrzeby budowy skomplikowanego regulaminu, im większy gąszcz przepisów tym prościej się zgubić. Jeżeli komuś nie pasuje decyzja moderatora, zawsze może się odwołać od niej do innych... ale nie należy zapominać, że forum służy przede wszystkim do zabawy, jak ktoś zaczyna je traktować śmiertelnie poważnie, to może powinien nieco odpuścić, albo zmienić piaskownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie jest (jest tylko w sprawie edycji/usuwania postów). Musiałaby zostać rozszerzona na resztę (bany itp.).

 

Co oczywiście może spowodować kolejną "wielką schizmę", ale przynajmniej sytuacja obecna znajdzie odzwierciedlenie w regulaminie i nikt nie będzie mógł się czepiać, że modów obowiązuje jakiś inny regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem mialem tu nie spamowac ale jak to czytam wydaje mi sie ze nie jestem trzezwy :/

Ktorys z modow raz dobrze zrobil i zablokowal ten watek zeby kazdy sie uspokoil :)

Ludzie jestesmy dorosli a zachowujemy sie tu czasem jak dzieci w piaskownicy :/

Tak podsumuje kolejna wojne w tym watku.

 

-- So lip 02, 2011 6:23 pm --

 

Ps. Taki formalny :) kiedy znikna mi paski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jestesmy dorosli a zachowujemy sie tu czasem jak dzieci w piaskownicy :/

Tak podsumuje kolejna wojne w tym watku.

bakupno, ja tu nie widzę żadnej wojny, a jedynie intensywną dyskusję, która nawet przynosi owoce w postaci konkretnych propozycji zmian w regulaminie (uwaga: nie oceniam, czy sensownych czy nie :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...