Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

eh, trafiłem tu przez podpis grzesia cytującego carlosa "Nie można być mendą i zasłaniać się regulaminem , takie rzeczy tylko w Urzędzie Skarbowym". ja rozumem, że SIP chroni swoje interesy ale faktem jest to, że gdyby nie było niezależnej pomocy, to trzeba by budować parkingi wielopoziomowe na których by czekały auta do naprawy z powodu części. SIP zamiast wziąć się do roboty i usprawnić dostawę części, ujednolicić zakres usług pomiędzy aso to nie wiadomo co robi.

 

Ja mam jedno ASO. Remontów silników nie robi, urządzenia do wymiany płynu hamulcowego nie ma itd. Inne Aso to potrafią. Gdyby nie było niezależnych oj, było by ciężko. Podczas wymiany i czyszczenia hamulców ukręciła się śruba. Oczywiście śruby brak :P Zamówiony kpl bodajże w lutym. Części brak. Drugim autem pojechałem do metalowego po odp śruby...cudownie. ale co ja marudzę, bez regulacji ksenonów jeździłem 12 tyg, a na zamówioną polską książkę od forestera czekałem 53 tygodnie.

 

Podsumowując, SIP powinien się po cichu cieszyć, że są niezależni i wspomagają użytkowników. Kiedy wreszcie poprawią organizację mogą mieć prawo się awanturować.

 

p.s. firmowy boxer diesel stał na parkingu niecały mc czekając na wtryski... nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ostatni raz BARDZO WAS PROSZĘ żeby nie robić OT. Jak chcecie sobie pogawędzić o życiu, poplotkować i obsmarować komuś tył - voila, jest do tego specjalny dział. Ten jest ORGANIZACYJNY i właśnie "przegadujecie" jego sens.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli każda sensowna ale niespecjalnie słuszna ideowo wypowiedź jest spamem - to edit

 

a żeby nie było OT, np. poproszę Szanowną Moderatornię o informację, co się dzieje z pomukami sprzed rewolucji, bo temat jakoś przycichł... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, trafiłem tu przez podpis grzesia cytującego carlosa "Nie można być mendą i zasłaniać się regulaminem , takie rzeczy tylko w Urzędzie Skarbowym". ja rozumem, że SIP chroni swoje interesy ale faktem jest to, że gdyby nie było niezależnej pomocy, to trzeba by budować parkingi wielopoziomowe na których by czekały auta do naprawy z powodu części. SIP zamiast wziąć się do roboty i usprawnić dostawę części, ujednolicić zakres usług pomiędzy aso to nie wiadomo co robi.

 

Ja mam jedno ASO. Remontów silników nie robi, urządzenia do wymiany płynu hamulcowego nie ma itd. Inne Aso to potrafią. Gdyby nie było niezależnych oj, było by ciężko. Podczas wymiany i czyszczenia hamulców ukręciła się śruba. Oczywiście śruby brak :P Zamówiony kpl bodajże w lutym. Części brak. Drugim autem pojechałem do metalowego po odp śruby...cudownie. ale co ja marudzę, bez regulacji ksenonów jeździłem 12 tyg, a na zamówioną polską książkę od forestera czekałem 53 tygodnie.

 

Podsumowując, SIP powinien się po cichu cieszyć, że są niezależni i wspomagają użytkowników. Kiedy wreszcie poprawią organizację mogą mieć prawo się awanturować.

 

p.s. firmowy boxer diesel stał na parkingu niecały mc czekając na wtryski... nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

 

pozdrawiam

 

Podsumowując, temat niewygodny.... :mrgreen: znaczy OT :D

 

Temat się nazywa "PYTANIA DO MODERATORÓW" i może dlatego to OT.

 

Chyba, że pytanie brzmi:

- Czy moderatorzy mogliby zmienić regulamin forum tak żeby części przychodziły na czas?

- Czy moderatorzy mogliby karać paskiem każde ASO w którym czeka się dłużej niż 15min na naprawę samochodu?

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego firmy ktore nie sa powiazane z SIP sa ocenzurowane w dziale "nielegal"

 

To automat, działa w całym srodowisku Forum.

 

III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:

a) prowadzenie u nas działalności komercyjnej związanej z motoryzacją,

B) promowanie działalności konkurencyjnej wobec gospodarza Forum (SIP),

 

i czy cos na to mozna poradzic ?

 

Przyzwyczaić się.

 

Chyba że... jak to jako naród mamy w zwyczaju kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...