Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moi drodzy, wydaje mi się, że warto by było zmienić sposób moderacji trudnych wątków w strefie. @Agazamiast kneblować wątki, tworząc z nich twory specjalnej troski, możecie rozdać odpowiednie nagrody za odpowiednie zachowanie. Już brak covidowego powoduje, że się rozlewa to po innych wątkach spontanicznie, tak by było w jednym miejscu. Natomiast w dobie "triumfalnego" wejścia nowego ładu, pogoń jest wręcz niezbędna...

 

Rozważcie to, aby zamiast zakładać kłódki na drzwi, wziąć do ręki pasa, i dać tym którzy zasłużyli.

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, st981777 napisał:

Moi drodzy, wydaje mi się, że warto by było zmienić sposób moderacji trudnych wątków w strefie. @Aga

Rozważcie to, aby zamiast zakładać kłódki na drzwi, wziąć do ręki pasa, i dać tym którzy zasłużyli.

Skróciłam cytat, ale wezmę to wszystko pod uwagę. 

To jest nie tylko niechęć do czytania pewnych wypowiedzi i moderowania, ale również brak na to czasu ostatnio. Przynajmniej u mnie. 

Niemniej, masz sporo racji. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, gumas_72 napisał:

o głównego moda mi chodziło czy administratora ale juz uzyskałem odp na to co chciałem.

 

 

Ok. to dobrze, jednak w razie gdyby coś nie poszło jak trzeba, stosowny kontakt, jakiego podejrzewam że szukasz jest opisany w regulaminie Forum, tak pod koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a na poważnie

 

to co wrzuciłem powyżej akurat z Safari, ale na Firefoxie też działa średnio, często strony wczytuje po kilka minut, grafiki nie otwiera, tylko są odnośniki, itp. Inne strony działają normalnie, więc to nie jakieś problemy z łączem u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, radekk napisał:

a na poważnie

 

to co wrzuciłem powyżej akurat z Safari, ale na Firefoxie też działa średnio, często strony wczytuje po kilka minut, grafiki nie otwiera, tylko są odnośniki, itp. Inne strony działają normalnie, więc to nie jakieś problemy z łączem u mnie

Otwórz sesję „incognito” w przeglądarce i zobacz czy jest lepiej. Nie zauważyłem u siebie ani na komórce, ani na komputerze żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.06.2022 o 10:14, aflinta napisał:

Otwórz sesję „incognito” w przeglądarce i zobacz czy jest lepiej. Nie zauważyłem u siebie ani na komórce, ani na komputerze żadnych problemów.

nie ma znaczenia, może nie trafiło mi się że strona się rozjechała, ale muli tak samo. Ale chyba znalazłem przyczynę. Problem występuje przy połączeniu do netu przez domowe wifi, jak połączę się przez sieć GSM strona działa normalnie. Nie wiem o co chodzi, prędkości na łączu mam rzędu 300-400 Mbps, inne strony ściągają się normalnie, tylko forum muli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 11.06.2022 o 13:35, aflinta napisał:

Może kwestia routingu jaki Twój operator netu ma ustawiony do forum. Zgłoś problem :)

Zapodaj wyniki tracert zarówno po GSM jak i od Twojego operatora - zobaczymy gdzie jest problem.

problem tkwi chyba w Safari. Dla przykładu żeby rozluźnić wygląda tak

 

1304900780_Zrzutekranu2022-07-6o21_27_53.thumb.png.f567db54bc905b87e2c3342db7f5dc6e.png

 

321594366_Zrzutekranu2022-07-6o21_34_40.thumb.png.2ab73047951fed3171aa7b8e42f0cc65.png

 

279186302_Zrzutekranu2022-07-6o21_34_48.thumb.png.526f285bae2b96e31f38e254a8be2862.png

 

na telefonie to samo wcześniej miałem będąc w mieście, wiec wina na pewno nie leży po stronie operatora

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...