Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Znane są juz orientacyjne ceny Galaxy S II ...

Telefon ma chyba konkurować z ..... IPHONE'm :)

Circa 3000 PLN

 

Odpowiadając na temat. To będzie mój następny telefon. Jest rewelacyjny. Poczekam aż będzie za 1zł w Plusie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualnie używam Nokii n97mini i jest tragedia :| Wiesza się nie działa poprawnie ma duuuużo błędów i nawigacje która bardziej

przeszkadza niż pomaga. Nie polecam. A co powiecie o iPhone 3GS? Miał z nim ktoś styczność? :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie używam Nokii n97mini i jest tragedia :| Wiesza się nie działa poprawnie ma duuuużo błędów i nawigacje która bardziej

przeszkadza niż pomaga.

u mnie często gubi zasiąg :|navigacja i mapa do niej to nie porozumienie :D

 

reszta narazie nie przeszkadza :D

 

plus daje się forum w autobusie przeglądać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane są juz orientacyjne ceny Galaxy S II ...

Telefon ma chyba konkurować z ..... IPHONE'm :)

Circa 3000 PLN

 

Odpowiadając na temat. To będzie mój następny telefon. Jest rewelacyjny. Poczekam aż będzie za 1zł w Plusie... :wink:

 

Moj tez - chyba nawet wczesniej :)

 

-- 3 mar 2011, o 13:34 --

 

To ja sie wrednie zapytam: czy GPS w Galaxy zaczal juz dzialac?

 

A kiedys nie działał?

U mnie zero problemów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam HTC Desire HD. Bawiłem się nim jakiś czas i muszę przyznać, że bardzo uda telefon, bardzo dobra solidna obudowa, super wyświetlacz i sterowanie dotykiem. Naprawdę fajny telefon :wink:

Wybrałem prawie to samo: HD2, bo wbrew wszystkim odpowiada mi winda w telefonie. HTC robi chyba najlepsze nakładki systemu (prawie nie widać, że to winda), z oprogramowaniem (w tym do nawigacji) nie ma problemu. NA razie najsłabszym ogniwem jest dla mnie bateria, ale przy takim wyświetlaczu to zrozumiałe...

http://htchd2.komorkomania.pl/hd2-czy-i ... porownanie

http://www.gsmmaniak.pl/23730/porownani ... komaniaka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, masz rację... ale nie miałem jeszcze w ręce ostatniej wersji Iphona. No i z mojego punktu widzenia zbyt hermetyczny system, choć nie przeczę że sprawny i dość dopracowany (ale też o tyle łatwy, że dopasowany do konkretnego sprzętu). No i jak na takie możliwości dość poważne choroby wieku dziecięcego, jak choćby nieszczęsne gubienie sygnału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym wynalazkiem, ale pan w Orange powiedział żebym sobie odpuścił. Parę minut się takim bawiłem i z pierwszych wrażeń to bardzo kiepska jakość wyświetlacza, kolory jakieś takie mdłe, a druga sprawa ekran dość ciężko reagował na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z Androidem na HTC HD2?

 

Bo zastanawiam się nad zmianą mojego Diamonda2 na coś szybszego i na razie mam dylemat pomiędzy:

- HTC Desire

- HTC HD2

 

Parametry "papierowe" prawie takie same. HD2 jest starszą konstrukcją ale to co do mnie przemawia to kwestia WM6.5 (ciężko zrezygnować z Automapy - ciągłe aktualizacje map i gigantyczna baza POI to dla mnie ogromny atut mimo, że program może nie jest najlepszy).

Z drugiej strony jest sporo rozwiązań na HD2 pozwalających odpalić na tym Androida, który na co dzień moim zdaniem jest przyjaźniejszy niż WM6.5.

 

No i właśnie chodzi mi o tego Androida na HD2. Czy działa to stabilnie i porównywalnie szybkościowo z Desire?

 

Jest jeszcze oczywiście Desire HD ale jednak jest droższy niż te dwa pozostałe i raczej nie biorę go pod uwagę. Zresztą bardziej pasuje mi telefon wielkości zwykłego Desire a tego HD2 biorę pod uwagę wyłącznie ze względu na możliwość używania 2 systemów (a nawet 3 bo ostatnio pojawiają się informacje o WM7 na tą platformę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z Androidem na HTC HD2?

 

Bo zastanawiam się nad zmianą mojego Diamonda2 na coś szybszego i na razie mam dylemat pomiędzy:

- HTC Desire

- HTC HD2

 

Parametry "papierowe" prawie takie same. HD2 jest starszą konstrukcją ale to co do mnie przemawia to kwestia WM6.5 (ciężko zrezygnować z Automapy - ciągłe aktualizacje map i gigantyczna baza POI to dla mnie ogromny atut mimo, że program może nie jest najlepszy).

Z drugiej strony jest sporo rozwiązań na HD2 pozwalających odpalić na tym Androida, który na co dzień moim zdaniem jest przyjaźniejszy niż WM6.5.

 

No i właśnie chodzi mi o tego Androida na HD2. Czy działa to stabilnie i porównywalnie szybkościowo z Desire?

 

Jest jeszcze oczywiście Desire HD ale jednak jest droższy niż te dwa pozostałe i raczej nie biorę go pod uwagę. Zresztą bardziej pasuje mi telefon wielkości zwykłego Desire a tego HD2 biorę pod uwagę wyłącznie ze względu na możliwość używania 2 systemów (a nawet 3 bo ostatnio pojawiają się informacje o WM7 na tą platformę).

 

ja mam HD2 i zainstalowanego andka 2.3. Ogolnie soft chodzi mega plynnie, jest przyjemny dla oka, obsluga bez probelmu i co najwazniejsze nie wiesza sie jak WM. Instalacja nie jest trudna, skakanie pomiedzy wydaniami andka to zaledwie kilka minut i wszystko gra.

 

aczkolwiek andek ma jeszcze pewne problemy takie jak:

-nie działa mi bynajmniej g-sensor

-nie mam auto rotacji (ale mysle ze uda mi sie rozwiazac ten problem)

-nie wiem jak z nawigacja bo nie probowalem jeszcze instalowac

-niektore programy z marketu nie działaja.

 

Jesli lubisz sie bawic w instalacje nowych softów i nie sprawia ci to problemów to bierz HD2. jesli chcesz sobie smigac na andku i zeby wszystko działało bierz desire.

 

Pozdrawiam i w razie czego sluze pomoca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz jak sprawuje się ta wersja odpalana z karty? Głównie chodzi mi o prędkość i stabilność. To, że niektóre aplikacje nie dadzą się odpalić trochę mniej mnie boli (byle Swype działał :-) ).

 

Bo w sumie jakbym wybrał HD2 to jednak wolałbym odpalać z karty, żeby faktycznie móc wykorzystać podwójny system.

Jak mam wrzucić go do ROMu to wolę od razy brać Desire (lub wręcz rzucić się na Desire HD) i mieć 100% pewność, że nie będzie jakiś niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie ma co na WM pracowac. wiesza sie, aplikacje sie wywalaja ogolnie typowy windows :P

 

jak chodzi andek z karty to ci nie powiem. swype na moim romie akurat nie chce dzialac. na innych powinien smigac

 

HD2 jest fajny bo mozna poeksperymentowac z systemami. WM, WM7 Andek 2.3, instalowali juz Andka 3.0 ogolnie kombajn.

ale jak wiesz ze nie bedziesz tak skakał i eksperymentował to lepiej szarpnac sie na Desire HD i miec wypas telefon.

 

podam takie porownanie:

Desire = WRX

Desire HD = STi

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam na HD2 i kusisz mnie, Doktorku, żeby sobie zaaplikować Androida. Z racji, że jestem totalnym lamusem w tych kwestiach, to odpowiedz mi proszę na jedno pytanie. Czy po właściwej instalacji, tj. zgodnej ze sztuką informatyczną, Android na HD2 jest bezobsługowy, czy będę musiał oddawać go kumplowi, który miałby mi o ogarnąć, co 3 dni, żeby grzebał w systemie i stawiał go od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wybierzesz najbardziej stabilny soft (wg wiekszosci uzytkowników andka na hd2 jest to [NAND] MDJ's CyanogenMod 7 v. 2.6 [A2SD +]) to po instalacji nic nie trzeba bedzie robic juz wiecej. instalujesz i smigasz. zadnych zabaw co 3 dni czy cos takiego.

 

oczwyscie trzeba miec na uwadze ze:

-niektore progsy z marketu nie dzialaja

-w niektorych HD2 nie działa g-sensor (nikt nie wie dlaczego i jaka to zaleznosc)

-auto rotacja sie rypie ale to jest zwiazane wlasnie z g-sensorem

 

oczywiscie po instalacji za jakis czas (pewnie z 2-3 msc) wyjdzie nowszy soft z poprawionymi bledami i trzeba bedzie go zainstalowac. ale o modyfikacjach co 3 dni nie ma mowy.

 

wiec jesli masz taka mozliwosc sprrobuj moze narazie wgrac sobie jako dodatkowy soft andka na karte i pobawic sie nim (chyba ze juz znasz androida) i wybierzesz czy jest fajniejszy od WM. ale zapewniam ze jest :D

 

w razie czego dawaj znac na PW to podesle linki co sciaganc i jak instalowac.

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...