Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie caly czas jestem zdania, ze Nokia to zlo. Wszystko co wyszlo po 6310i to dla mnie porazka. N73 mi sie poprostu spodobala i zastanawiam sie czy sie nie nawrocic. Inny model mnie do tego nie przekona. Czyli jak jest z ta bateria?

No i Symbian mi pasuje bo lubie sobie z nudow od czasu do czasu sflashowac telefon itp.

 

PS. Moge kupic u ciebie byle byl szybko wyslany bo nie lubie czekac :D

 

No to może rozważ też E65. Fajny telefon i trochę mniejszy od N73. Funkcjonalnie podobny plus WLAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby co - polecam się.

 

A ja polecam Owoca, też skorzystałem z jego rady w sprawie bardziej pasztetowego telefonu i jestem bardzo zadowolony.

 

 

[wazelina_mode_off] :mrgreen:

 

A propos: Owoc, kiedy w Polsce będzie dostępna Motorola Z8? :mrgreen: Kupiłbym może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co - polecam się.

 

A ja polecam Owoca, też skorzystałem z jego rady w sprawie bardziej pasztetowego telefonu i jestem bardzo zadowolony.

 

 

[wazelina_mode_off] :mrgreen:

 

A propos: Owoc, kiedy w Polsce będzie dostępna Motorola Z8? :mrgreen: Kupiłbym może...

 

Ona jest super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może rozważ też E65. Fajny telefon i trochę mniejszy od N73. Funkcjonalnie podobny plus WLAN.

 

 

I całkiem spora bateria. Polecam.

 

A ja polecam Owoca, też skorzystałem z jego rady w sprawie bardziej pasztetowego telefonu i jestem bardzo zadowolony.

 

 

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauwazylem, ze wszystkie "dziewczyny" w Utopii maja Prade ;) W zwiazku z zaistaniala sytuacja ja juz Pradzie dziekuje.

 

 

:mrgreen: :mrgreen:

 

 

Poszukam czegoś ciekawego dla Ciebie, oprócz Nokii - bo na tym polu nie jestem w stanie nawiązać konkurencji... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauwazylem, ze wszystkie "dziewczyny" w Utopii maja Prade ;) W zwiazku z zaistaniala sytuacja ja juz Pradzie dziekuje.

 

 

:mrgreen: :mrgreen:

 

 

Poszukam czegoś ciekawego dla Ciebie, oprócz Nokii - bo na tym polu nie jestem w stanie nawiązać konkurencji... :)

 

Owoc pyknij na PW czy masz namiary na nowe N76 (i co o tym modelu sądzisz) bo mnie już Czekolada wkurza niemiłosiernie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam telefonu co by mial wielkom baterie.nie mial zadnych wodotryskow typu aparat czy kamera bo to lipa wielka.potrzeba mi tylko szybkiego i latwego dostepu do maili.cos w stylu blackberry.owoc masz cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam telefonu co by mial wielkom baterie.nie mial zadnych wodotryskow typu aparat czy kamera bo to lipa wielka.potrzeba mi tylko szybkiego i latwego dostepu do maili.cos w stylu blackberry.owoc masz cos takiego ?

 

 

 

 

Może spróbujesz Nokii E61i z pełną klawiaturą? Bateria, jak na obecne standardy - bardzo przyzwoita. Zapraszam na maila z podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubilem stary telefon i przy wyrabianiu nowej karty kupilem przy okazji w salonie telefon. Trafilo na Samsunga U600 i jak narazie jestem naprawde zadawolony. Jest to juz moj trzeci z kolei Samsung. Ciekawe jak bedzie z bateria bo jeszcze nie mialem okazji przetestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...