Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy wyjechać do Stanów, by zobaczyć, że nokia to tam jedna z wielu marek, a firmy o mniejszej popularności w Polsce / Europie ( :arrow: LG), mają tam dużo fajnych modeli... :roll: Motorola to akurat przypadek typowej firmy ukierunkowanej na Stany - w Europie faktycznie jest kilka modeli, w tym motele flagowe, ale prawdziwy wybór to mają Amerykanie.

 

PS. Będąc w Japonii byłem totalnie zszokowany - tam rozkład popularności marek telefonów jest kompletnie różny, niż w Europie. Co ciekawe: nie widuje się tam praktycznie telefonów "bezklapkowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Coś dla naszych kawiorowych forumowiczów, przedstawienie możliwości nowej platformy do budowy telefonów komórkowych opartych o układ GoForce 5500 NVidii i procesor ARM 11

- oczywiście to tylko concept i na dodatek w dosyć sporej rozdzielczości, ale kto wie, może za jakiś czas ktoś będzie miał to w kieszeni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja moze sie podlacze pod temat. W ktorym z tych nowych telefonow najdluzej trzyma bateria? Wazne zeby mial aparat, reszta bajerow mi niepotrzebna, uzywam telefonu do dzwonienia. Aha wylaczajac Nokie, nie moge patrzec na te telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia w każdym nowym telefonie z dobrej jakości wyświetlaczem i w miarę dobrym jak na komórki aparatem bateria przy częstym dzwonieniu czy robieniu zdjęć trzyma bardzo słabo. Na twoim miejscu skoro musisz mieć coś do dzwonienia przeprosiłbym się ze stara 6310i a do zdjęć kupił jakiś aparat. Najtańszy nie porównywalnie lepszy od komórkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat mam i to calkiem dobry. Problem w tym, ze juz sie przyzwyczailem do tego aparatu w komorce no i pozatym przydaje mi sie w pracy gdzie musze czasami na szybko cyknac zdjecie jakiejs czesci i podeslac komus na maila. Gdyby nie to, to juz dawno bym powrocil do 6310i (najlepsza komorka jaka mialem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie ciężko pogodzić dobrą baterię z aparatem. Całkiem dobry aparat ma wspomniany już K800i, ale też odstaje z tylu telefonu od obudowy i w moim przypadku klapka wyrobiła się w kieszeni po tygodniu. Ja używam poczciwą 6233 i jestem zadowolony, ale miało być bez Nokii. Ja bym odrzucił na starcie BenQ-siemens, Sagem z powodu złych doświadczeń. Zostaje Motorola, jeżeli coś z klapką np maxx V6 (nie sprawdzałem baterii), Owoc wspomniał wyżej o Samsunagach za niską cene i to się zgadza bo wprowadzili ostatnio na rynek sporo bardzo ładnych telefonów. Moim osobistym faworytem byłby jakiś SE jeżeli chodzi o akumulator. Oczywiscie pozostaje jeszcze kwestia najwazniejsza: "ten mi sie podoba a tamten nie", oraz "miałem kiedys SE, Nokia itp i totalny syf" :mrgreen:

 

Pozdrawiam Tomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz drugiego Samsunga. Aktualnie SGH-D800 uzywam go juz dosc dlugo, licznik czasu polaczen juz drugi raz sie kreci :D Jestem bardzo zadowolony, tylko od intesywnego uzytkowania bateria zrobila sie slabiutka. Uprzedzenia mam tylko do nowych Nokii, reszta moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawienie możliwości nowej platformy do budowy telefonów komórkowych opartych o układ GoForce 5500 NVidii i procesor ARM 11

O to toto, jak w 3tys zł zamkną cenę to by sie kupiło :smile:

 

Ciekawy telefonik, nie powiem... I do tego ten aparacik rodem z N93, ale bez zooma optycznego 3x. Ale ten ekran :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego ten aparacik rodem z N93, ale bez zooma optycznego 3x

Mnie akurat aparacik w komórce nie podnieca :mrgreen:

Ale ten ekran

O to m.in. chodzi. Zobacz sobie na baterię i HSDPA 3.6 Mbps. Wbudowany GPS i inne. To naprawdę fajne narzędzie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE mają najlepsze baterie na rynku... Dlatego tak długo "trzymają" :wink:

 

 

Najlepszą baterię to ma Nokia 6310i :mrgreen:.

 

To w ogóle jest super telefon. Duży był, ale wygodny, niezawodny i bardzo wytrzymały. Dziś już takich telefonów nie robią :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE mają najlepsze baterie na rynku... Dlatego tak długo "trzymają" :wink:

 

 

Najlepszą baterię to ma Nokia 6310i :mrgreen:.

 

To w ogóle jest super telefon. Duży był, ale wygodny, niezawodny i bardzo wytrzymały. Dziś już takich telefonów nie robią :twisted:.

 

Aleś wpadł jak po pożar! :twisted:

 

A ten temat mi przypomina o pewnej sprawie, która miałeś poruszyć z kolega michalem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się klikoma N-series w tym N80, N90, N73, E50,E61 i we wszystkich mnie jedna rzecz denerwowała, są strasznie wolne. Następny mój telefon to będzie pewnie iPhone lub Mio A701, choć bardzie skłaniam ku iPhona. CO do tego co teraz użytkuje czyli 6280 to po wymianie firmwaru na 6.10 telefon chodzi szybciej i nie wiesza się tak często jak to miało miejsce na wersji 3.81. Efekt był bardzo dziwny, człowiek ma 4 kreski zasięgu, może się dodzwonić wszędzie, ale w momencie jak ktoś próbuje się dodzwonić do ciebie ma komunikat, Abonent czasowo niedostępny. Jako służbową komórkę mam SonyEricsona K750i i jest to dobry aparat, a i zdjęcia z niego wychodzą na przyzwoitym poziomie. No i najczęściej używana gadzetowata rzecz tego telefonu to wbudowana rewelacyjna latarka :mrgreen::mrgreen: której nokia nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, ja posiadam również SE k750i...

kupiłem je tylko i wyłącznie dlatego, że podobna do niego Nokia nie było dostępna w promocji dla mojej taryfy, a byłem bez fona... i jestem niesamowicie zadowolony :twisted:

Żeby nie uciekać od tematu napiszę, że następnym telefonem jaki kupię napewno będzie SE, a w tym momencie wybrałbym k800i :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stałem się posiadaczem LG Prada. Pierwsze wrażenie - jak najbardziej pozytywne :)

Jest szybki (szybszy niż myślałem), wyświetlacz naprawdę dobrej jakości. Zdjęcia jeżeli to kogoś interesuje robi takie jak se k800i 3,2mpx (tu 2mpx) - czyli całkiem niezła jakośc jak na phona. Ogląda się je bardzo fajnie - duży ekranik.

 

Zobaczymy ile bateria przeżyje przy moim użytkowaniu. Jak da rade 2 doby to będzie sukces :mrgreen: W końcu rozmiar jest mocno kieszonkowy a wyświetlacz spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...