Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

od 2 dni czepia się o nową aktualizację

 

obecnie mam 10.3.1.600 

a nowa awersja to

10.3.1.1565


na YT znalazłem kilka recenzji - jedyna przewaga jak dla mnie to 4 przyciski a wg opinii na YT przewagą jest tylko jaśniejszy i większy ekran

 

ja nie mam żadnych uwag do samego systemu czy telefonu, który bardzo mi odpowiada.

dobija mnie brak niektórych aplikacji, synchronizacja z outlook jakaś kpina z poważnych ludzi, dodatkowo soft zawiera błąd i wywala się przy zamykaniu w7 - BB o tym wie i ma to w dupie.

nie działa synchronizacja muzyki przez WMP.

 

Techniczne telefon bdb, system też, ale skoro to tel biznesowy to sprawy synchronizacji i komunikacji z kompem powinny być dopracowane do perfekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra, kupiłem HTC One i zylion akcesoriów

głośnik nfc,

HTC-BoomBass.jpg

pilot z guzikiem do wyszukiwania telefonu w raz z alarmem zakoszonego telefonu,

htc-fetch-key-htc-fetch-540x230.jpg

aktywny uchwyt samochodowy

9083326043_bd9de82e6e_o.jpg

aktywna skórka pancerna z wbudowana baterią 2500mah - nieco powiększa telefon ale fajny pomysł

jp-htc-one-blk_front-back-3qtr_200px.jpg

http://www.mophie.com/shop/juice-pack-htc-one

 

jeszcze czekam na stacje biurkową dokującą z hdmi

to jako telefon prywatny

a jako służbowy, ze względu na to jaki soft firmowy używam o dziwo muszę kupić coś na windows phone czyli coś microsoftu i pytanie teraz co?

co topowego ma w ofercie microsoft z windows phone?

 

telefon musi być dokowalny - to chyba główne wymaganie :)

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą leon podobnie jak nawigacje. Z drugiej strony bardzo ułatwiają życie. Dla mnie, korzystającego często i dużo z telefonu w aucie, to mega wygodne rozwiązanie - BT włącza się tylko wtedy, kiedy jest potrzebny, rozłącza się po wyjęciu, obsługa kilku dużych przycisków jest bardzo wygodna, po prostu bajka. I to wszystko bez wiszących kabelków, podłączania do ładowarki, itp dupereli.

CarDeck.png

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje samsunga nota 4 i jak narazie jestem bardzo zadowolona jezeli chodzi o trzymanie bateri. Aparat czy kamerę .jak dla mnie spora jest tez pamięć wbudowana. Ciekawe czy 5 czymś zaskoczy ;) póki co śmiało 4 moge polecić jezeli ktoś ma duze kieszenie bądź nie nosi tam telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie... mam problem. Zalałem wodą głośnik (miałem mokrą głowę po prysznicu i akurat ktoś zadzwonił) od rozmów w moim Kruger&Matz i niestety nie słyszę rozmówcy. Kiedyś w swoim ZTE miałem podobną sytuację, ale po 2-3 dniach telefon sam się naprawił. Jaka jest szansa, że teraz będzie tak samo? Dziś mija dopiero 1 dzień... jak się nie uda, to ma ktoś wiedzę ile może kosztować naprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ciężko zadzwonić do serwisu i zapytać się ile kosztuje naprawa? albo wejść na allegro i sprawdzić ile kosztuje głośnik?

 

Nie ma głośników do tego telefonu na allegro :) Głównie chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa na to, ze sam się naprawi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś łączydło m$ Lumia chyba 530 (jest w orange) ?nadaje się to jako firmowka?

Żona ma 630. W porównaniu do androida (miała xperie) - pełen zachwyt. Stabilne, responsywne, dość wygodne. Jak na cenę to wyświetlacz i aparat bardzo dobre. Tylko to jest takie użytkowanie proste - telefon, poczta, Facebook i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Głównie chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa na to, ze sam się naprawi...

Telefon sam się nie naprawia, może co najwyżej zaniknąć przyczyna jego niedziałania - czyli odparuje woda powodująca zwarcie. Usterka może potem wrócić w postaci korozji połączeń lutowniczych czy samych elementów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zalana elektronike jest taki domowy sposob, trzeba telefon zasypac w surowym, bialym ryzu. Otworz w telefonie wszystkie zaslepki, wyjmij baterie i umiesc go w malym pojemniku zasypujac ryzem. Zostaw go na cala noc albo dluzej, ryz powinien wyciagnac wilgoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się upgradować Lumię 620 do Lumii 820 ? Niby większy i niby lepsze, i niby niewielka różnica obecnie w cenie.

Obie mają te same flaki - pamięć i procesor. Zyskujesz lepszy ekran, aparat, drugi aparat, wygląd ?, więc zależy jakie masz priorytety. Dopiero 930 to skok wydajności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...