Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

jpol, ja mam SE Xperia MT15i "neo". Duży wyświetlacz, lampka diodowa. Trzyma od trzech dni do pół dnia... sam nie wiem dlaczego.

 

Czasem przy normalnym użytkowaniu trzyma 3 dni. A czasem nosząc go tylko i nie używając, baterię zjada w pół dnia. Widzę wtedy po obciążeniu baterii, że jest duży pobór prądu i RAM jest obciążony o 50MB więcej niż zazwyczaj chociaż żaden nowy proces nie działa...

 

Nie mam pomysłu co z tym zrobić. Może nowy soft rozwiąże ten problem.

 

Dochodzę do wniosku, że z Androidem jest jak z socjalizmem. Trzeba bohatersko walczyć z problemami nie znanymi w żadnym innym systemie operacyjnym w telefonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do mojego pierwotnego pytania - czy któryś ze współczesnych "smartfonów" potrafi się obyć bez kabla te trzy-cztery dni?

wszystko tak zależy od intensywności używania telefonu, bo jak położysz w pełni naładowany i wziąłbyś pewnie po 3 dniach to jeszcze by zipał

 

Jeśli ktoś musi ładować max. co drugi dzień, to dwudniowego zapasu nie ma. Nie ma żadnego zapasu... :twisted:
jak to nie ma? ma w chwili odłączania kabla :mrgreen:

 

ładując co dwa dni staje sie to nawykiem, jak wieczorna/poranna toaleta
ale w Bieszczadach wodę też mają co kilka dni więc poranna toaleta czasami odbywa się co kilka dni :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu dotarła Motorola Droid 3. Niestety musze czekać na kod ściągający simlocka :evil:

Pytanie do użytkowników aparatów z Androidem 2.3:

Czy bez wsadzonej karty SIM można coś "robić" na telefonie? Ja widze tylko zielonego Androida i nie mogę ruszyć dalej :roll:

P.S. Jak skopiować notatki i kalendarz z Symbiana do Androida?

Pamiętam, że o kopiowaniu kontaktów ktoś już wcześniej pisał. Czy taka operacja jest bezstratna. Dla wielu osób mam na ich kartach wpisane w jednym kontakcie m.in. kilka telefonów dane firmy, stanowisko, email'e, strony www i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamówiłem Galaxy Ace - jako łagodne (czyt. niedrogie) wprowadzenie do Androida. Zobaczymy, czy jestem w stanie przeżyć telefon na kablu, na dodatek dotykowy - czyli z dwiema najważniejszymi cechami, przed którymi od zawsze się wzbraniałem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamówiłem Galaxy Ace - jako łagodne (czyt. niedrogie) wprowadzenie do Androida. Zobaczymy, czy jestem w stanie przeżyć telefon na kablu, na dodatek dotykowy - czyli z dwiema najważniejszymi cechami, przed którymi od zawsze się wzbraniałem... :roll:

 

Tak samo mówiłem 2 miesiące temu :wink:

Teraz nie wyobrażam sobie innego telefonu niż Samsung Galaxy 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tu jacys posiadacze iPhone 4s ? Sorry ze pytam ale leniwy jestem i nie chce mi sie wertowac 54 stron :wink: , Jakies opinie , zadowoleni ,nie bardzo , cos denerwuje .....

Dzieki zapomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tu jacys posiadacze iPhone 4s ? Sorry ze pytam ale leniwy jestem i nie chce mi sie wertowac 54 stron

 

są, ale opinie też są różne :lol:

 

Tak samo mówiłem 2 miesiące temu

Teraz nie wyobrażam sobie innego telefonu niż Samsung Galaxy 2

 

ja po niecałych dwóch tygodniach też go polubiłem, ale początek był ciężki, miał już lądować w szufladzie na wieki... :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dwóch dniach użytkowania Motoroli Droid 3 zaczynam widzieć plusy w Androidzie... nawet dużo plusów. Niestety, bateria jest marna i widzę, że przy intensywnej eksploatacji będzie max to 24 h. Faktem jest, że teraz cały czas coś ściągam, instaluję, testuję :mrgreen:

Duże wrażenie zrobiła na mnie fizyczna klawiatura, która (o dziwo) pracuje według mnie lepiej niż w E90 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bateria jest marna i widzę, że przy intensywnej eksploatacji będzie max to 24 h.
ALEX "Ja naprawdę tego nie rozumiem. Czy naprawdę problemem jest naładowanie aparatu" :mrgreen:

 

Napisałem wcześniej

 

Uważam jednak, że ten parametr przy zachowaniu niezbędnego min. 2 dniowego czasu pracy

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Turdzi chcesz zostac maloletnim lanserem

wiesz jak jest , latka leca wiec trzeba sie jakos odmladzac , prosiaka zostawiam sobie na piedziesiatke wiec pomyslalem ze zaczne od gadzetow :mrgreen:

 

a na powaznie to tel dla zony......... ja dalej zyje w swiecie w ktorym samochod ma miec kierownice i fotele a telefon klawiature do wybrania numeru , kalendarz , kalkulator i w ostatecznosci aparat i bardzo mni z tym dobrze :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i`m happy with my htc dhd, only some software problems.

doe`s anybody have problem, like can`t send sms to some peoples from contacts?

when wrote message, pushing send button, display blinks, and message are`nt send, when you push home or back button, he tells, that are saving message in drafts, but when you`re opening - no message in drafts?

Got that problem, from first android update from 2.2 to 2.3 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj w końcu udało mi się zainstalować polską wersję Swype,o którym programie ktoś już wcześniej na forum wspominał. Jestem pod wrażeniem działania tego programu! Teraz naprawę przekonałem się do klawiatury dotykowej. Oczywiście do pracy z liczbami klawiatura fizyczna nadal jest niezastąpiona :)

 

Wysłano z DROID3 z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu udało mi się zainstalować polską wersję Swype,o którym programie ktoś już wcześniej na forum wspominał. Jestem pod wrażeniem działania tego programu! Teraz naprawę przekonałem się do klawiatury dotykowej. Oczywiście do pracy z liczbami klawiatura fizyczna nadal jest niezastąpiona :)

 

Wysłano z DROID3 z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem ja poradzić sobie z symbianem w nokii :D

wystarczy raz na dzień wyłączyć i włączyć telefon i system nie zawiesza się :mrgreen:

 

poza tym nokia E7 nie sprawia większych problemów na co dzień, nie liczą ładowania telefonu co dzień lub dwa razy w ciągu dnia, ale to uroki agresywnego korzystania 8)

 

posta napisano z nokia e7 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...