Skocz do zawartości

10.02.2007r. - lotnisko w Kamieniu Śląskim


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dawno mnie na forum nie bylo... też dopiero teraz trafiłem na ten wątek.... szkoda bo 10.02 mam akuratnie wolny... ale nic straconego.... się jeszcze pościgamy... ;)

 

PS. sk4y'u jeżeli możesz to dopisz mnie też do listy mail'owej ALSDS... Dzięki... ;) Dostaniesz różyczke... :D:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszstko zalezy od tego jak nas pogoda zaskoczy ... co do slalomow to cos napewno na rozjezdrzenie bedzie ;) ale zeby tylko to mi sie nie wydaje :P

 

Mam takie pytanie, jak bedziemy jeździc :?: tzn. czy bedziemy podzieleni na jakieś grupy i dwie próby, czy wszyscy jedna próbe, bo przy 15 samochodach jesli bedzie jedna próba to zawiele sie nie najeżdzimy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszstko zalezy od tego jak nas pogoda zaskoczy ... co do slalomow to cos napewno na rozjezdrzenie bedzie ;) ale zeby tylko to mi sie nie wydaje :P

 

Mam takie pytanie, jak bedziemy jeździc :?: tzn. czy bedziemy podzieleni na jakieś grupy i dwie próby, czy wszyscy jedna próbe, bo przy 15 samochodach jesli bedzie jedna próba to zawiele sie nie najeżdzimy :cry:

 

 

Ponawiam zapytanie czy ktoś mi może odpowiedzieć ? Jest to dla mnie ważne, bo jeżeli mam jechac 300km i stać w kolejce za 15 samochodami, to mi się średnio podoba :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMKa napisała (na wcześniejszej) stronie że będzie dodatkowy instruktor, stąd podejrzewam, że będzie podział na dwie grupy.

 

wolałbym byc pewien :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, z tym że nie zostaję, ale przyjeżdżam (wcześniej nie mogę być) :twisted:

 

Nurtują mnie cały czas Twoje między gazy :P mam nadziej na lekcje :)

 

Ja będę na 100% :) decyzja podjęta :)

 

Prawdopodobnie na “pakę” wskoczy mi Graża i Chojny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. rallymen

2. carfit

3. abt

4. dawid

5. wesoly

6. blondas

7. Countdown

8. Tajny

9. Szczur75

10. Elwood

11. LouCyphre

12. WRX33 -

13. Michał _ lezo

14. Adam K.

15. Ad

 

Podziellone na 2 grupy szkoleniowe, taka liste wlasnie dostalem i taka jak na ta chwile jest aktualna jak ktos z niej jechac nie bedzie to poporstu z listy rezerwowej osob chetnych przechodzi nastepna osoba

 

lista rezerwowa

 

Rezerwowa lista:

 

 

1. IntakWRX

2. Sebastian.R

3. Mar

4. Mac mac

 

jako ze wszscy sa z forum tak naprawde nie bedzie problemu z dogadaniem sie, dzieki temu ze forumowicze sa jak Jedna Wielka Rodzina i dogaduja sie bez problemow :)

 

pozdrowka z deep jungle w ktorej net teraz na jednej gorze zlapalem :D ale zaraz zchodzimy z namiotsami wiec pewnie mnie znowu wytnie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...