Skocz do zawartości

19 Stycznia - wyjazd do Ułęża/Wroobel


Łosiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem czy został rozstrzygniety , moze Carfit się odezwie :)
Nie wiem, czy się odezwie, bo pewnie zajety jest likwidacja swojej firmy :lol: Jeszcze wczoraj, godzine przed swoim akcesem na Ułęż, zaklinał się na wszystkie świętości, że nie da rady jechać, musiałby zamknąć firme... No cóż, wzorowy upalacz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak sobota 20.01 :?: az - popraw prosze w tytule :cool:

ja jestem zainteresowany, ale bede wiedzial kolo polowy tygodnia czy dam rade.

jezeli nie bedzie juz miejsc (na co sie zanosi), to jest brana pod uwage lista rezerwowa

i ewentualnie druga proba, jak juz kiedys robiliscie :?: :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Lista:

 

1. Łosiu

2. Vert

3. Blue

4. Rallymen

5. Carfit

6. Norveg

7. mati (na 60%)

8. Daniel

9. AndrzejO

10. ArturK

11. bartek czwartek A grupa saxo

12. Siela

13. Durbos

14. Blondas (80%)

15.Ad

 

Zamykamy listę główną. Proszę o ew. wpisy na listę rezerwową, pewnie z przyczyn różnych ktoś się wykruszy z ww. 15tki.

 

Lista rezerwowa:

 

1.?

 

Ustawimy 2 oesy. Podejsc tyle ile bedzie sily w ludziach i sprzecie, czyli do upadlego i do zmroku. Do tego w połowie wolny tylny pas, na ktorym mozna upalac do woli, ale z doswiadczenia wiem, ze przy 2 probach i 15 zalogach kazdy ma szanse przejechac ok. 10 oesow, a to juz sporo. Jak będą piloci (pilotki :razz: ) to nawet więcej ...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosiu, napisz tak oficjalnie, kiedy jest ta impreza, w piątek czy sobotę, bo nie wiem, na jaki dzień mam sobie załatwiac przepustke u Szefa Teamu (żoneczki). O której jest planowany początek imprezy, bo nie wiem też, czy dojechać rano, czy łatwic jakiś nocleg po drodze. Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista rezerwowa:

 

1.?

 

Ustawimy 2 oesy. Podejsc tyle ile bedzie sily w ludziach i sprzecie, czyli do upadlego i do zmroku. Do tego w połowie wolny tylny pas, na ktorym mozna upalac do woli,

 

To ja bym się wstępnie i nieśmiało... na tę rezerwową.

 

1. WiS

 

Pytania:

 

1) 20.01. - czyli sobota - dobrze kumam? I stówa ode łba?

2) czy jest jakaś szansa, coby choć na jeden przejazd na tę rezerwową trasę (tylny pas) wyjąć Wroobla? Chciałbym poznać - porównać - etc.

3) jak nawierzchnia w Ułężu traktuje opony - tzn. czy po jednym seansie powiedzą mi "papa"? Czyli - czy przy obecnej aurze, w razie czego lepiej wziąć stare letnie na zakatowanie, czy nieco nowsze zimówki, też na zniszczenie... :roll: ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) jak nawierzchnia w Ułężu traktuje opony - tzn. czy po jednym seansie powiedzą mi "papa"? Czyli - czy przy obecnej aurze, w razie czego lepiej wziąć stare letnie na zakatowanie, czy nieco nowsze zimówki, też na zniszczenie... ...?

 

 

Nowe RE050 w Evo po 15km na lotnisku były mocno zniszczone. Nawierzchnia zblizona do gruboziarnistego papieru ściernego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawierzchnia zblizona do gruboziarnistego papieru ściernego.
:shock: :evil::cry:

 

Nowe RE050 w Evo po 15km na lotnisku były mocno zniszczone.

Hmmmm... Zakładam, że ja Yarkiem niszczyłbym pewnie nieco mniej - ale jednak... to jeszcze się zastanowię, jak wytrzeźwieję... :roll: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakusy jak jedziecie? w sobote rano i powrot, czy z noclegiem na miejscu? (Carfit, Blondas, Abt)?

 

Ja jade w piątek ibede nocował chyba w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...