Skocz do zawartości

19 Stycznia - wyjazd do Ułęża/Wroobel


Łosiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję wszystkim za wspaniale spędzony dzień. Próby przemyślane i zróżnicowane. Opony zimowe chyba mnie nie polubiły po tym wyjeździe ;-). Ja sam przypłaciłem ten wyjazd zdrowiem, chyba mnie za bardzo przewiało i zmoczyło :-(. No, ale parę dni wolnego nigdy nikomu nie zaszkodziło :mrgreen: .

Do następngo razu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podane przeze mnie wyniki sa w sekundach w poszczególnych próbach: 3 czasy dla 1 i 3 dla 2 próby, kto nie jechał lub nie dojechał ma taryfę, czyli 150% najlepszego czasu

wlasnie tak kombinowalem, ale idiota probe 1 liczylem jako pierwsza dla mnie :oops::oops: .

i wlasnie dlatego w zadna strone nie moglem dojsc do ladu. teraz juz sie zgadza.

trzeba bylo kurcze olac kola i jechac 3 raz. wskoczylbym przed daniela :twisted: :roll: .

no nic, bede wiedzial na przyszlosc... walka od poczatku a nie rozgrzewka i najlepszy czas :idea: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia wg zapewnień robiących mają ukazać się tutaj http://www.rallyphoto.pl/index.php?opti ... &Itemid=30

 

 

Witam,

 

tak, potwierdzam, fotki powinny być jeszcze dzisiaj

 

no i oczywiście podziękowania dla Łosia za wożonko, STi RULEZ

 

do zobaczenia 17. II

fotki juz sa TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem bedzie wiecej fotek :) dajcie znac kiedy na takie imprezy sie wybieracie to chetnie wpadniemy w miare mozliwosci czasowych i finansowych :)

 

pzdr

Paweł - rallyphoto.pl

Wielkie dzięki za wspaniałą fotorelację. Oczywiście zapraszamy Cię na wszelkie nastepne imprezy z Imprezami(nie tylko) do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem bedzie wiecej fotek :) dajcie znac kiedy na takie imprezy sie wybieracie to chetnie wpadniemy w miare mozliwosci czasowych i finansowych :)

 

pzdr

Paweł - rallyphoto.pl

Wielkie dzięki za wspaniałą fotorelację. Oczywiście zapraszamy Cię na wszelkie nastepne imprezy z Imprezami(nie tylko) do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...